Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Brate nekazem ja da nisu vec ne znam svaka cast al pas je pas.. ;-) macak je bio outdoor/indoor tip pjesak uvjek ok, ovo je bilo obiljezjavanje teritorija,a da nepricam koljo su fantazirali oko hrane, bkte svaki dan 15kn za konzervu wiskasa ili frizkisa i on nece jest. E da vidis sto disko ima fels bolji od Prosineckog u svoje vrijeme.. :-D imo ja jos papige,hrcke, kunice,ribice... AL pas je pas..I da kad san bio mladji bio sam poprilican zivac i lako planio,sad sam puno pedagoskiji nastrojen.. ;-) a i growanja sam
smireniji..
 

Prilozi

  • IMG_20150923_182102.jpg
    IMG_20150923_182102.jpg
    181,6 KB · Pregleda: 30
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
haha disko sta si duvao majke ti ;) Ma kuzim ja ovo za pse haha i ja ih volim beskrajno vazno samo da nije covjek i sve 5 :)
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ja imam zivotinjsko carstvo :D tako da ja zivotinje ne bi mogao odvojit,svaka ima svoje uloge :) i sve su medene i bolje od vecine ljudi,bar u mom slucaju... zato se najvise druzim sa zivotinjama,da znaju da pricaju,kako bi lep bio ovaj svet ;) a sto se tice macki,ma to su najumiljatija stvorenja :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ljubav je to evo moj zmajo upao u hibernaciju bez upozorenja i ja se sasro jbt...mjesec dana nejede,nemice se ok sada znam brumira lola samo opusteno haha htjedoh reci zavoli covjek i gmaza...pa da :)
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
Volim stare povjesne fotografije kako nam svete biljke,pasa i gradova..
Da mi je bilo zivit u tim jednostavnijim vremenima uff..
Iz proslosti

Pogledajte prilog 44361
Pogledajte prilog 44362

Buldog 1800 ~
Pogledajte prilog 44368
Buldog 1900~
Pogledajte prilog 44367
Buldog danas :-(
Pogledajte prilog 44365

Američki buldog 1800~
Pogledajte prilog 44369
Američki buldog 1900~
Pogledajte prilog 44370
Američki buldog danas
Pogledajte prilog 44366
I sam sam ponosni vlasnik 2 primjerka ove predivne rase..

I moj grad 1900~danas
Pogledajte prilog 44371
Pogledajte prilog 44372
Pogledajte prilog 44373
Pogledajte prilog 44374

Stoj te mi dobro :)
I ja volim stare slike pasa imam preko 2000 na kompu,americki buldog je dobar ali mi se vise svidja scott tip ,kao uvecan pit :)
 

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
I ja volim stare slike pasa imam preko 2000 na kompu,americki buldog je dobar ali mi se vise svidja scott tip ,kao uvecan pit :)
ja eto pratim taj nekakav razvoj pasmina i na bolje i na losije..recimo lako su ljudi totalno iskvarili buldoge,mastife a najvise njemacke ovcare..kolekcija mi je poprilicna a kako se bavim radom sa pasima dobro mi dode da pokazem novo pecenim vlasnicima kako su prije izgledale pasmine i za sta su se koristile..
Kod amerikanaca i ja vise volim bully tip..muski mi je bully 60 tak kila a kuja je standard 45 kila..
A pit baca na njih jer buldog mu je predak..
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
ja eto pratim taj nekakav razvoj pasmina i na bolje i na losije..recimo lako su ljudi totalno iskvarili buldoge,mastife a najvise njemacke ovcare..kolekcija mi je poprilicna a kako se bavim radom sa pasima dobro mi dode da pokazem novo pecenim vlasnicima kako su prije izgledale pasmine i za sta su se koristile..
Kod amerikanaca i ja vise volim bully tip..muski mi je bully 60 tak kila a kuja je standard 45 kila..
A pit baca na njih jer buldog mu je predak..
nismo se razumijeli ,ja volim ove druge(scott type) odnosno vise pitolike

ovo je jedan veoma dokazan...
ja inace pratim samo radne pse,i slazem se s tobom u vezi sa pogresnom selekcijom... nazalost sve ide u k.... tako i psi,odnosno sve cega se ljudi dohvate... :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit

bulldogSplit

Aktivan Član
18.05.2015
122
671
93
old country bulldog ili ti painter tip :) znam o tom pasu ;)
kucka mi je hibrid/standard najbolje osobine od 2 tipa nesto kao ovaj na slici..puno je agilnija i laksa na nogama od muskoga dok je on nemoguce jak,eksplozivan ma cudoviste al izgori puno prije od kucke..
kako i mene zanima samo i iskljucivo rad,igraju samo radni pasi..licencirani sam trener i markirant tako da moji pasi su polozili BH/VT (medjunarodni ispit iz poslusnosti) te redovito rade napad i obranu..
kad nisu u modusu rada i treninga cudo od pasa su,mislim ti buldozi znaju odvojit rad od normalog zivota pa su doma samo kucni ljubimci a cim dodu na poligon kao da prebace prekidac i postaju ubojice :D a na prekidac i prestaju..a ne ko njemci i malinoi da ostanu jos dugo u tom filmu..
jednom ili dva put godisnje ako sam u mogucnosti vodim ih na gater sa divljim svinjama iako zena to ne podrzava al razumi da moraju ponekad ili baremjednom u zivotu isprobat ono za sta su stvoreni..mislim to i za sve radne pasmine..
isprike na smaranju naljubija sam se pa sam malo inspiriran..nemoj te mi uzest za zlo :spliff:
 

NoSeeds

Aktivan Član
17.09.2012
213
304
63
my.mail.ru
vuvuzelagr :D desava se jbg
bulldog,svaka cast slazem sse u svemu i treba dati psu ono sto voli da radi,
ja vise oko pitova se bavim ,tako da shvatam tebe,kako je drzati neku pasminu a uskratiti joj nesto sto voli i za sta je stvorena,nesto sto je zasluzno za tu surovu selekciju koja je isklesala te najsperiornije pasmine.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bulldogSplit

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Imaš ih hrpu na jamajci :banana_rasta: samo veći primjerci :D. Ma uzmeš nekog čupavog psa iste veličine i daš mu napravit dredove i eto ti Mađarski ovčar. Ili odeš u mađarsku pa ga tamo uzmeš.
Ja imam sličan problem oko pronalaska mačke "Škotski Fold", i kad na kraju nađem curu iz Beograda koja ih prodaje ali nema papire za njih i ebada. Najrađe bi poslao ženu pa da prošvera mačića u torbici prek grane :cool:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab and wuvuzela