Psi i mačke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2016
18
61
13
ja volim pse! :D svih velicina i svih naravi, zapravo volim sve zivotinje. niti jednu ne zelim isticati kao najboljeg covjekovog prijatelja pa sam samim time jedne veceri davne 2013.odlucila da vise necu jesti gice, pilice, telad, ribe, zeke, patke i ostale zivine jer jednostavno ne mogu ja to :( da u tanjuru imam meso ikoje zivotinje . odnosno necu dozoviliti da ijedna umre radi mog tanjura dok sam ziva na ovoj Zemlji..
ova kuca je moj zivot eto ne znam sta drugo da vam kazem, ona je moja carica vec 10 godina. proputovala je koliko i ja,bila je na mjestima gdje i ja, upoznala je ljude koje i ja, nema di nje nije bilo. gospođa voli voziti se na brodu,voli more,voli u moru imati luftić, voli jesti sirovo zelje i mrkvu,voli stalno naganjati onu piskutavu gumenu igracku - voli sve sto vole mladi kak bi se reklo. mada se voli i posrat ispred jedne te iste apoteke vec 10 godina al nema veze,ja nju volim.. gospođa mama baba i prababa upoznajte nju :) 215870_1018163987212_6981_n.jpg
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
DSCN0500[1].JPG
Dvoje srednjih smo prekjučer udomili. Nadam se da će imati ugodan mačiji život. Kroz priču sa udomiteljima i uz obećanje,sretno im bilo.
Nevjerovatno je koliko se čovjek veže za životinju. Još uvijek su duhom prisutni kod nas.

Odlična je majka.Brine se za svoje mlade,doji ih,igra se sa njima,uči ih,kažnjava :)
A moglo je biti i drugačije :(
Psi i mačke
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Imao sam davno 2 takva terijera,prvo Lara onda njezin potomak Grizli. Lara samo što nije znala pričati a Grizli ,on je bio svjeglav momak :D
Uglavnom,zanimljivi psi,dobri lovci,neustrašivi borci ...ma tko god bio sa druge strane :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin