Pyramid Seeds Tutankhamon Feminised (5 seeds)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.751
143
79
Sumarak
Pozdrav svima na forumu, citam ovaj forum vec dugo, fino se odavdje da nauciti...
Da predjemo na temu...


Pyramid Seeds Tutankhamon : This plant is an AK-47 selection, as you know, a very expected variety in the market of feminised seeds.
With an intense Skunk flavour, it has one of the highest percentages of THC, thats why we are pleased to present this strain to everyone.
A perfect variety to be used as a mother plant; because of its small and compact size and the quantity of branches you can get lots of clones. It is easy to cultivate indoor. Outdoor you should try to avoid areas with high humidity to prevent fungus problems that may arise due to its compact buds.
To cultivate outdoor: middle October.
Type: Sativa 80% / indica 20% Yield: 500 gr.
Indoor: 60 - 65 days Height: 80 - 110 cm
Outdoor: October THC: 22 %


Sto se tice gnojiva plantela list, poslije plantela cvijet uvjek dodam i stajskog djubriva cini mi se da poslije tog buknu :)
Speman neopitroid i stroby wg to mi se pokazalo djelotvorno do sad..

Dnevnik ce biti update za 10 do 15 dana dok ih prenesem na sajt :)


To je sve do iduceg puta idem sad smotat pa u krpe lijep pozdrav :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
sve super, samo trebao si malo vise posejati, nikad se ne zna, al sto kazes, mora koja preziveti. vidim nisi citao pravilnik foruma, pa samo da izvucem jednu tacku, cisto da malo razmislis

"16. Zabrana komercijalnog uzgoja.
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma."

+ baci pogled ovde posto je dnevnik u pitanju https://vutra.org/topic/1230-vazno-uputstvo-za-otvaranje-dnevnika/
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Spetljaju se korijeni i u većini slučajeva se sve osuše i uginu. I tih 110 ako nevodiš brigu neće ti imati smisla jer će biti plođenja.
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.751
143
79
Sumarak
No Joke je napisao(la):
Spetljaju se korijeni i u većini slučajeva se sve osuše i uginu. I tih 110 ako nevodiš brigu neće ti imati smisla jer će biti plođenja.
Hvala na brzom odgovoru, jos jedno pitanje dok nisam zbrisao u krpe, kakve su sanse da ih razdvojim prije presadjivanja, da li je to prevelik stres i kakve su sanse da prezive taj stres...LP

PowerSeed je napisao(la):
sve super, samo trebao si malo vise posejati, nikad se ne zna, al sto kazes, mora koja preziveti. vidim nisi citao pravilnik foruma, pa samo da izvucem jednu tacku, cisto da malo razmislis

"16. Zabrana komercijalnog uzgoja.
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma."

+ baci pogled ovde posto je dnevnik u pitanju https://vutra.org/topic/1230-vazno-uputstvo-za-otvaranje-dnevnika/
Zao me je power ako sam sta pogrijeso, naravno da nije komercijala, s tim da u njih ne polazem nikakve nade, nego je test, jednostavno me zanima kako se mara ponasa u prirodi bez moje pomoci, s tim da su random menke bit ce i mudonja sila vjerovatno, a isto tako vjerovatno ce se dosta njih osusiti to je samo test, a cak i se iznenadim pa bude velikog uroda, odma sam rahat iduce godine pause with growing :) I da planiram napravit nesto i ulja, ako godina posluzi, s tim da ce mi oko tog trebati pomoci, pa nadam se da ce mi neko s foruma koje se vec bavio tim pomoci...Svako dobro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
dobro farmer kaže!!!
brend je u trend!!!
ovo drugo, zaboravi!
 

Gagiba

Aktivan Član
Hihii

Nisam pročitao prvi post pre edita ali čini mi se da je bratunga postavio rekord u broju posađenih biljčica kod hobista!! :D

Tolika gomila jednostavno ne može a da ne privuče pažnju. Ako uđe u cvetanje i oplodi se, celo to područje će biti trajno "kontaminirano" kanabisom i pre ili kasnije neko će izaći u novine zbog toga!! :icon_lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
amrildooo je napisao(la):
s tim da u njih ne polazem nikakve nade, nego je test,
zašto bi morao odraditi loše ako je test? potrudi se kao da ideš "za ozbiljno" pa će i biti nešto na kraju, inače nećeš skupiti ama baš nikakvo iskustvo...
svatko može baciti sjeme i gledati biljke kako venu zbog manjka brige oko njih.

u zadnje sve više takvih "dnevnika" tipa "bacam sjeme da vidim kako izgleda, druge ću godine za ozbiljno"...

drugo ti je već rečeno, drži se malog broja biljaka i pametno s njima!
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.751
143
79
Sumarak
ganja_farmer je napisao(la):
aj ti lijepo u krpe,pa se naspavaj...pošto je jutro pametnije,uz kavu si napravi plan kako što bolje odradit ovih pet brendiranih,a ovih 110 batali jer zbog njih ćeš samo najebat,ništa drugo...
Poslusao sam te farmeru, bio si upravu, ostavio sam 6domaja, koje necu pratit u dnevniku, ostalo zavrsilo na djubretu, tutke napreduju nenormalno, inace ovo mi je prvi put da sam odabrao brendirano sjeme za uzgoj, ove sam izabrao najvise zbog postotka thca nadam se na kraju barem 100gr da ce ovih 5 dat toliko mi je i dovoljno za godinu :) hvala na savjetu i lijep pozdrav....
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Zapeo mi gornji naslov za oko jer je jedan Tutankhamon baš sinoć izvirio iz zemlje u mom novom indoor vrtiću, pa ti eto držim fige :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amrildooo

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.751
143
79
Sumarak
Evo jedan mali update, uglavnom neke su iz zemlje izasle 01.04 , a neke 02.04, ide jedna slicica vako ''djuture'', jer nema smisla da fotkam svaku posebno, kad su vako male, nema ni potrebe da govorite kako casice nisu ok, kako su male i providne, jer najvjerovatnije ce morat u nedjelju vanka na sajt, moji dolaze u posjetu, na balkonu su imaju sunca od izlaska pa do zalaska. Nije problem sto su casice mozda providne, jer su inace u boxu nekom i izvuruje samo zemlja, inace improvizirano od mene... ev i slicice :)

http://pokit.org/get/?8cb4083399a568fc7979b1943cbee38d.jpg

Sutra lete vani, kao sto sam rekao, znam da su male za vani, ali zastitit cu flasama :)
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
frende jel ide??
pitam zato što je danas bila katastrofa od vremena , negdje i led rokao čak!!!
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.751
143
79
Sumarak
Ide, ide naravno, da se pohvalim vama, a zahvalim Bogu, led me je zaobisao :)
Imam vani 6 domaja u zemlji sa sajta koje napreduju nenormalno, cini mi se da vidis golim okom rast hehe, s njima sam imao problema, napale neke buhe sto skacu, rijesio sam ih se neopitroidom.

Tutke su isto ok, bas danas sam bio u obilasku na brzinu doduse pa nema slika, ali bit ce slike kroz 10tak dana, a sto se tice napredka tutki, cini mi se da su uspile ufatit koju zraku sunca, ali vise izgleda da stagniraju, ali gledam na accuweather za 2-3 dana bolje vrijeme ovdje, pa ce onda da buknu...

Eto toliko do iduceg puta, svako dobro i lijep pozdrav :leafblunt:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.