Rak dojke -- HITNO!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.11.2012
4
0
0
45
Prijatelji,

moja supruga (33god) je 2009. prvi put dobila dijagnozu. Odradili smo sve klasično, kemo, zračenje itd, bolest je nestala.
Vratila se 9/2011.
Odbila je kemoterapiju i sve standardne metode.
Proučili smo valjda sve što postoji na internetu. Bilo je tu i raw fooda i gersona i germanske medicine, i samopomoći itd.
bili smo i u njemačkoj u jednoj klinici koja uz Low-dose kemoterapiju daje i niz drugih postupaka kojima tretiraju rak od kojih je možda najvažniji hipertermija.
sve to skupa nije urodilo plodom, odnosno jest, ali privremeno. Ona je sada u bolnici i situacija je jako loša, doktori kažu da joj ne mogu dati kemoterapiju dok se stanje malo ne popravi. Imamo dva sina od 8 i 4 godine, tako da ne trebam govoriti u kojem smo stanju.
Molim vas sve za pomoć. Ne znam gotovo ništa o svemu što ovdje pišete, ali sam iz više izvora čuo o ulju od indijske konoplje i njegovim ljekovitim svojstvima. Gdje bih ga mogao HITNO nabaviti? (Država nije bitna,bitna mi je brzina.) Inače, nabavio sam neku kremu koja je napravljena u Češkoj, u svinjsku mast je dodana marihuana nekakvim postupkom, s tim je mažem i motam prozornom folijom, ali kažu da je djelovanje ulja puno puta snažnije.
Dakle, treba mi pomoć oko nabavke i načina korištenja ulja! molim vas, HITNO!
BBTW, ne očekujem čuda u kratkom vremenu, samo želim pokušati sve da je dovedemo u situaciju da može primiti kemoterapiju.

HVALA!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
razumem tvoju zurbu ali shodno pravilniku foruma ne mozes ostavljati licne kontakt podatke u kontekstu potraznje, pa sam to izbrisao. prelistaj teme u ovom podforumu medicina pogledaj medicinske dnevnike uzgoja, probaj kontaktirati preko pp clanove koji su aktivni po tom pitanju, verujem da ce ti se vec i neko javiti porukom, sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
nema potrebe za izvinjavanjem, razumem zurbu i problematiku ali se moramo pridrzavati nekih bitnih pravila foruma, post nije izbrisan i nadam se da ce ti neko ko ima iskustva po tom pitanju pomoci, ja na zalost nisam u mogucnosti, sretno jos jednom
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Poruka da bi ti ostala vidljivom,moraš ju 'spremiti' prije slanja....da te ne buni ubuduće.
Nadam se da će te se uspjeti snaći,bar za početak...sretno.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Sorrente je napisao(la):
ok, sve radi, ljudi su se aktivirali odmah, svaka čast!
Aktivirat će se uvijek, dobra je ekipa:thewave:
Ne znam koliko si u mogućnosti, ali treba razmisliti o opciji da negdje u kući staviš indoor box, nemoj kupovati ulje... Jeftiniji ti je solo uzgoj, a i imaš pravu stvar onda...
Cannabis compound cannabidiol- CBD 'halts cancer' and brings relive to many other illness's
Preporučujem ti neku cbdovku, i to ćemo riješiti, samo se moraš odlučiti na uzgoj, na forumu imaš puno dobrih ljudi koji će ti pomoći vezano za uzgoj.
Drž se:thumb:
 
06.10.2012
37
4
0
52
uh nesto me zanima,vidim da si probao NGM odnosno novu germansku medicinu,jesi to bio tu u ZG kod Tesica i jesi isao kod njega sa CT-om i ....malo me to zanima jer sam sa prijateljem koji ima rak gusterace isao na razgovor ibla bla odnosno upoznavanje i tak a dalje nek on odluci a i poznajemo i jednu gospodju koju je izljecio rak mozga.Pa me malo zanima sto si obavio u vezi toga,inace moj prijatelj lize ulje i na gersonu je isto.Tak drzi se, jako je tvrdoglav ili ga depra lupa,uglavnom najvise vjeruje ulju
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Uz ulje probaj je što zdravije hraniti
mobile.net.hr:sun2:
evo dobio i neki mail (samo takve i dobivam:eek:vca)


Dobijem prije par dana od jedne osobe iz Sarajeva recept na bazi đumbira i meda i evo me među "normalnima" bez bolova. Žena je imala karcinom endokrinih žlijezda i bila je na aparatima 18 dana. Prošla je bez operacija i kemoterapije ... puca od zdravlja. Znam da ovo nije Grupa koja se bavialternativnom medicinom ali ipak mi savjest nalaže da ovo podijelim svima koji imaju nekog kome je potrebna pomoć ..

Dva veća korijena đumbira se očiste i izribaju na najsitnije (može i električna sjeckalica) i pomiješa se s 1/2 kg domaćeg meda,

konzumirati ga 3-4 puta na dan.

Koristiti plastičnu ili keramičku žličicu, nikako metalnu. Prvi efekti se osjećaju posle dva do tri dana ... ovo diže iz mrtvih !!

Drž te se
:vb_wave:








 
30.11.2012
4
0
0
41
Molim vas za pomoc, savjet, smjernicu...bilo sto

Naime, situacija je sijedeca. Mama mi je oboljela od raka dojke 2011, operirana, odradila kemoterapiju, zracenja. sa svime je bila gotova u 4mj 2012 da bi se evo nakon 7mj sve ponovno vratilo. Situacija je losa i vodimo bitku s vremenom. Upravo zbog te bitke, spremna sam na sve. nemam puno izbora, jer isprobali smo sve medicinske savjete, lijekove i nista niije dalo rezultata. sada nam je jedina zvijezda vodilja kako doci do konopljinog ulja, kako ga kupiti, kako ga napraviti. Nisam upoznata sa uzgajanjem, pa mi je potrebna pomoc. Velika pomoc!!! Vidjela sam filmic od Ricka Simpsona kako se radi ulje, to jos razumijem, ali sto se tice uzgoja tu imam dojam da sto vise citam sve manje razumijem. tesko mi je pohvatati sve te informaciije, skracenice kojima vi baratate. Molim vas za pomoc, kako ga dodjem do ulja???!!!!!!
Zahvaljujem na svakoj pomoci!

Pozdrav
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto se gajenja tice sve imas na forumu, naravno da kad sve odjednom procitas
u glavi nastaje konfuzija ali je u sustini sve jednostavno. DO ulja je najbolje doci tako
sto ces kupiti opremu za gajenje koja se sastoji boksa(to je prostor u kome biljke zive),
svetla, ventilacije, saksija, sve to imas samo treba da ukljucis u struju. Narucis seme
i za 3 meseca imas ulje naravno ako ti vreme i finansije dozvoljavaju.
Ja ti predlazem da pogledas teme koje su otvorili Mazar i Mrkvica tamo ces dosta
informacija naci posto se i oni lece.
poz i srecno

edit. ulje a i kanabis je zabranjen zakonom tako da krsis pravila foruma
ali mozes kupiti na ulici kanabis samo sto je kvalitet pod znakom pitanja a
cena je mnogo visoka ali ako si u cajknotu sa vremenom bolje i to nego nista.
 
30.11.2012
4
0
0
41
Hvala na pomoci. Ispricavam se ako sam napisala nesto cemu nije mjesto na ovom forumu. ne zelim nikoga dovoditi u neugodnu situaciju, a najmanje sebe.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Livadjanka je napisao(la):
Hvala na pomoci. Ispricavam se ako sam napisala nesto cemu nije mjesto na ovom forumu. ne zelim nikoga dovoditi u neugodnu situaciju, a najmanje sebe.


Nisi to dobro odgovorila ako imaš želju pomognit mami češ morati sebe stavljati u neugodnu situaciju svi koji to konzumiramo ili.... smo u tome. Nemaš šta razmišljati ako je u pitanju život bez straha samo napred
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
REZIME: onoga što sam ja pročitao na forumu i povezao kako sve treba, ako gdje grijesim neka me netko ispravi
1. naručiti sjemenke iz nigdjezemske na forumu pise kako i odakle samo treba pročitati ili kupiti u Sloveniji nije daleko za otiči........
2. kupiti opremu za početak ako se nema puno love moze i polovno preko oglasnik stranica, box, lampa recimo hps 400 w, starter neki ventilator malo jaci za upuh i ispuh a moze i vise komada od kompova
3. dobijeno sjeme posaditi u zemlju terra magma ili composana sa vise CBD recimo 5 komada shark feminised, z7, sour diesel ili neko drugo, zatim najaču indiku i mješanu sativu recimo critical+, white window, chanell+a sve fem, jack herrera itd ima ih puno dobrih odluciti se za neke koje najbrze izrastu
4. kad bilje bude gotovo uzeti izopropilni alkohol stav
iti prirodni ljek u njega malo ga zgnjeciti stapom pa ponoviti zatim stavit u rice cooker kuvati laganini dok neizlapi alkohol pred kraj kapnuti par kapi vode i dobijete prirodno lječenje biljem = ljek iz prirode za sve bolesti ovog svijeta koje nam je BOG podario...............SRETNO SVIMA U LJEČENJU NJIHOVIH BOLESTI...............ovo je moj kratki rezime pojedinosti o nabavci i kupnji gdje i kako ima na forumu samo dobro procitati........tolko od mene za sada........POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA A I ONIM KOJIMA ČE OVO POMOČI A NAĐU SE NA FORUMU ZBOG POTREBE I KOJIMA JE OVO SVE NOVO I ZBUNJUJUČE!!!