Rak gusterace

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2012
37
4
0
52
odlicno onda ga mozda muci sok od jabuke.ne bio ja,smislio i nasao bolje rijesenje ANANAS svjezi kao i sok od svjezeg ananasa.Pun je vitamina C,vlakana i posjeduje enzim Bromelin.Ha upravo ono sto mu fali za probavu hrane posto nema zuci a vjerojatno i gusteraca pomalo steka a ionak pije enzime u tabletama tak da ce ovo sigurno pomoci :bananica

Inace juce ga je opet copila depresija jer je pomalo ignorirao svoju zenicu a njoj to strasno pada:tuzan
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
wiking je napisao(la):
Inace juce ga je opet copila depresija
Depresija je normalna pojava, thc utječe na njega tako da se može lako desiti i to. Pogotovo ako ne znaš koja je kvaliteta te vutre i još se radi o raku pa i nije teško pasti u depru. Zato je to znanost jer neki medicinski strainovi ne dopuštaju crne misli...:sun2:
A i nemaju puno thca...
Zato mi sad ovo cbde ulje JJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOOO paše:gband:
:goldmaryjane:
 
06.10.2012
37
4
0
52
evo da se malo javim sa novostima.frend lize i dalje al nema neku mjeru,onak iz posudice pa nekad vise(onda je u krevetu i lovi zidove a nekad manje pa je pri sebi al ga onda i bolucka).Bili kod Tesica za NGM i ode 200kn da nam samo objasni kak on lijeci(sto smo preko neta i sve vec i znali)al ajd bar smo vidjeli gdje sto kak....uglavnom prijatelj mu bas i ne vjeruje previse.Hrani se standardno,muce ko krava i tak ajd ubacili smo mu i heljdu u prehranu.Jedino je dorucak lagani probiotik jogurt i crna integralna kiflica onak od hrane ostalo voce,povrce i svjeze cijedjeni sokovi.U nedjelju smo bili na sljemenu al nije izdrzao 5 min.,jednu zapalili i ajmo nazad nece sjesti pred PD(tvrdoglav boli glava) mada su se svi i pretanko obukli a gore je svjeze.Poslje je rekao da su ga malo pluca bolila od svjezeg zraka(naravno bio je tvrdo stoned inace nebi ni prihvatio da ide gore)sreca u nesreci neka toyota izletjela pa dok su izvlacili pol sata cekali tak da se nadisao svjezeg zraka:icon_mrgreen:.Tesko ga je izvuci iz kreveta preuzeo ga je mada je tesko biti uspravan i lizat,to nam se onak malo pozalio tuzno.A kad bi mi htjeli da se vise druzi,sece....bili smo u "bio bio" ducanu u arena centru i tamo mu malo pokupovali neke sitnice i Mazar imas izvrsnu stvar tamo sve prirodno od konoplje.Posto vidim da hoces aminokiseline za snagu preporucio bih ti da si tamo kupis mislim prah od konoplje koje su prepune aminokiselina a prirodno(pise da je za upotrebu sportasa) a mi smo mu uzeli svjeze oljustenih sjemenki konoplji koje ima prirodne proteine,omega....isto za snagu i prehranu u jogurt za dorucak.To nam je preporucila jedna prodavacica skojom smo tak malo popricali pa je ispalila na moj komentar(to je ind.konoplja bez thc) "nazalost" i saznali da je bila na rick simpsonu i neke preporuke oko proizvoda...uglavnom druge musterije je samo prstom upucivala "ma to vam je tamo negdje" :icon_biggrin: idemo dalje:thumb:
 
06.10.2012
37
4
0
52
evo malo novih vijesti.Prijatelj i dalje lize i do grama je dosao i zanimljivo nista ga ne baca,zdimi i koju smotanu al nema nikakvih djelovanja sto se tice bacanja.Losije vijesti su sto ima bolove da mu to ni nepomaze e sad posto je on tvrdoglav i zahebane cudi....tesko je iscupat iz njega sto boli,kak boli....rekao je jedanput da ga boli jako rez od operacije pa onda gusteraca....pa ga onda nista neboli...a doktor veli da rak boli stalno i da nemoze malo bolit malo ne tak da je sve moguce.naravno depra ga trese al nikako nece da se trgne,da promjeni nacin zivota....budem,hocu i onda po starom neizlazi iz kreveta.samo jedan njegov odgovor na upit a zasto lezis kad te ne boli:"a tad uzivam jer me neboli":eek:hno: kupili mu imunobran u bio bio da mu da snage cca 900kn i onda jednom popije drugi dan a ja nebi,ko da je to neznam 5l caja a ne 2dcl...uf tezak je.Zna se nakrkat tramala i tad povraca a mi se pitamo jel od raka ili nuspojava tramala.Uglavnom idemo dalje i ne predajemo se.inace poceo je laganu kuhanu hranu jesti jer je rekao da od povrca i voca nema snage pa je zato u krevetu.Naravno da cajeve jedva ili ni ne pije,uf ljut sam na njega

sjecate se kad sam ga vozio na sljeme i zaglavio na njegovu srecu zbog izljetanja auta,vidim danas da je jedna od tih celica danas uzas napravila,tada je kolega izletio od ovoga:eek:hno:

E da moje opazanje da mi jako dobro fizicki izgleda izvana,a sto se unutra dogadja:icon_rolleyes: eto prosla su cca 3mj.(saznao je negdje krajem 8.mj.) i cist je po meni OK za takvu vrstu raka
 
06.10.2012
37
4
0
52
evo nazalost jutros u 5h mi je preminuo prijatelj,zadnjih 7-8 dana imao je problema s tlakom.Bio mu je jako preniski 60-40...faze dobro-lose i nakraju evo prije sat vremena nije uspjela hitna reanimirat:eek:hno: sto se tice terapija nije se bas nicega pridrzavao mada sad vise nije ni bitno,nije umro u nikakvim bolovima. Za N.G. je bio nas DJ super je bio zgusto se malo u janjetiini,francuskoj,gemist je da je za pol sata otislo sve to van al kak je kazao "nije mi zao,bar sam se zgustao" ulje nije uzimao zadnjih 8-9 dana zbog tlaka.bojao se da ga ulje ne rusi

RIP prijatelju:sad2::icon_cry: