Rak jetre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.04.2016
20
68
18
64
Probaj svakako kozji kefir, odličan je za jačanje crijevne mikroflore (čitaj imuniteta). Onima koji nisu navikli na miris i okus kozjeg mlijeka vjerojatno će biti malo težak u početku pa se preporuča kvačica na nos prvih nekoliko dana, kasnije ide bez problema. :) Nemoj kefir dugo držati vani (dulje od 2-3dana) jer nakon nekog vremena šećeri fermentiraju u alkohol kojega može biti i po 3-4% što po meni nikako nije dobro za bolesnu jetru.
Sretno u liječenju, svako dobro želim!
Hvala za savet. Nabavio sam gljivice za fermentaciju kefira. Večeras počinjem i sa tim.
 
24.02.2016
2
2
3
31
Pozdrav svima.
Za one koji se kolebaju između kanabisa i ne evo im možda pomoć.
Pre tri meseca otpušten sam iz bolnice sa dijagnozom Hcc karcinom jetre 4 stadijum. Kući sam pušten da umrem jer ne postoji terapija za taj tip raka. BITNO. Saznanjem o bolesti nisam se psihički pomerio uopšte. Tada sam se odlučio na terapiju kanabisom. Obavestio sam lekara da ću se ovako lečiti. On me je podržao u smislu "normalno, kad ja već ne mogu da te lečim". Prve tri nedelje sam uzimao male doze od 1-2 zrna 3 puta dnevni. Nakon 3 nedelje prešao sa na nemilosrdnih 3 x 6 zrna. I u privikavanju i nakon 3x6 nisam imao većih problema osim dezorijentisanosti po 1.5 sat nakon svake doze. Ali najbitnije je od svega da sam živ i da su na zadnjem pregledu prošle nedelje konstatovali da su funkcije jetre poboljšane a kancer je stao sa napredovanjem. Nakon toga lekar mi je prepisao zvanično kanabis kao osnovnu i jedinu terapiju. Sa njegovi mišljenjem i preporučenim tretmanom ja u vlastitoj zemlji mogu samo da izbrišem dupe. Dakle, ilegalno i bez straha. Napominjem da nije dovoljan samo kanabis, sve ovo sprovodim sa značajnom promenom stila života. Ukoliko mogu bilo kome pomoći savetom, tu sam.
Kurkuma ti je najbolja za jetru (pola čajne žličice sa medom i limunom ujutro svaki dan). Sirova hrana koja izraste na suncu(bez mesa, kave, alc,....), orašasti plodovi, 3 l vode na dan, puno sviježeg zraka+iskrena molitva iz srca=liječi sve bolesti..pozz
 
12.11.2015
21
13
3
smokidimkovski---
Kakvo ti je stanje sada? Daj mi reci molim te od koje vrste kanabisa si radio ulje i ukratko koje otapalo ?
Otac mi ima metastaze na jetri pa bi ih trebalo eliminirati..
 
15.11.2016
54
59
18
46
Pozdrav svima.
Za one koji se kolebaju između kanabisa i ne evo im možda pomoć.
Pre tri meseca otpušten sam iz bolnice sa dijagnozom Hcc karcinom jetre 4 stadijum. Kući sam pušten da umrem jer ne postoji terapija za taj tip raka. BITNO. Saznanjem o bolesti nisam se psihički pomerio uopšte. Tada sam se odlučio na terapiju kanabisom. Obavestio sam lekara da ću se ovako lečiti. On me je podržao u smislu "normalno, kad ja već ne mogu da te lečim". Prve tri nedelje sam uzimao male doze od 1-2 zrna 3 puta dnevni. Nakon 3 nedelje prešao sa na nemilosrdnih 3 x 6 zrna. I u privikavanju i nakon 3x6 nisam imao većih problema osim dezorijentisanosti po 1.5 sat nakon svake doze. Ali najbitnije je od svega da sam živ i da su na zadnjem pregledu prošle nedelje konstatovali da su funkcije jetre poboljšane a kancer je stao sa napredovanjem. Nakon toga lekar mi je prepisao zvanično kanabis kao osnovnu i jedinu terapiju. Sa njegovi mišljenjem i preporučenim tretmanom ja u vlastitoj zemlji mogu samo da izbrišem dupe. Dakle, ilegalno i bez straha. Napominjem da nije dovoljan samo kanabis, sve ovo sprovodim sa značajnom promenom stila života. Ukoliko mogu bilo kome pomoći savetom, tu sam.


Zdravo!
Kod mog oca je takodje konstatovan rak jetre, medjutim nisam sigurna u kom je stadijumu, jer ljekar prica uvijeno. Elem, moj otac je dobio neku terapiju, skraceno TACE. To je samo da se produzi zivot. To je za mene nezadovoljavajuce. Od prijateljice, tj od njene poznanice sam saznala da je lijecenje uljem kanabisa uspijesno i ona mi je preporucila ovu stranicu.
Nadam se da smokidimovski ima dobro iskustvo sa ovim uljem i da mi moze dati nadu za lijecenje :).Ali mi treba pomoc jer ne znam gdje se ovo ulje moze nabaviti. Hvala unaprijed!
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Dobro dosla na forum ovdije ces naci sve informacije koje su ti potrebne za uzgoj, izradu i doziranje ulja ali kako i gdje nabavit to ti ovdije nitko nemoze pomoci i strogo je zabranjeno pravilnikom sva ponuda i potraznja zabranjenih supstanci tako da vas molim da se drzite pravilnika
 
15.11.2016
54
59
18
46
Dobro dosla na forum ovdije ces naci sve informacije koje su ti potrebne za uzgoj, izradu i doziranje ulja ali kako i gdje nabavit to ti ovdije nitko nemoze pomoci i strogo je zabranjeno pravilnikom sva ponuda i potraznja zabranjenih supstanci tako da vas molim da se drzite pravilnika


Hvala na poruci. Upravo listam Forum i vidim da ima jako dosta korisnih informacija. Iskreno znala sam da je pritanje previse direktno, i da necu dobiti konkretan odgovor.
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Neke informacije?zelis podijelit s nama kako napreduje? Mama mi ima rak na jetri..
Primjeni.. bar nešto od.. ganoderma lucidum isto tako iako ih ja imam u kapsuli..
 

Prilozi

  • IMG_0212.JPG
    IMG_0212.JPG
    266,1 KB · Pregleda: 23
15.11.2016
54
59
18
46
Zdravo UnknownG! Hvala na interesovanju...
Zao mi je zbog tvoje mame.

Odlucila sam slijediti protokol koji je objavljen u Medical Lounge. Prije nedelju dana otac je primio drugu terapiju na klinici, i odmah po izlasku iz bolnice poceo je sa privikavanjem...tako da bi trebao za par dana preci na punu dozu. Ali sam ipak uznemirena, jer ga ovaj put boli i terapiju podnosi mnogo teze, kaze da ga pece i boli, tako da je skoro stalno u krevetu, a moguce naravno i da je i ulje pocelo da djeluje, pa je stalno pospan. Uz terapiju uljem koristi i liposomalni Vitamin C...sok od aronije...cajeve...mladi sir...
Problem je sto je zimski period pa je prehrana sirovim vocem i povrcem otezana...
Kako se lijeci tvoja mama, tj kako izgleda protokol?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: UnknownG
15.03.2015
48
35
18
LoST
Znaci dan počinje s sodom bikarbonom i ocjedjenim limunom, nakon toga doručak u kojem nebi trebalo biti secera,ugljikohidrata... idealan doručak smoothie od povrća koji se mora popit u roku 10 min ., Tj dok enzimi djeluju..
zatim doziranje aloe vere koja je popraćena s svim vitaminima,mineralima koji pomažu pri oporavku jetre.,odnosno doziranje u tabletama koje su navedene gore na slici.
Zatim ulje veličine zrna riže., možda malo manje.. zavisi kako koji dan funkcionira.. zatim u podne ručak koji je isto tako bez ugljikohidrata i šećera., Povrće ako je moguće miksano.,I po koji komad SAMO bijelog mesa i ribe. Isto tako popraćeno kurkuminom,jako doziran extrakt zelenog čaja,ulje crnog kumina,ekstrakt češnjaka i sily Marin za jetru.
Tokom dana konzumiranje podosta tekućine,voda iz pipe filtrirana brittom. Znaci..NI SLUČAJNO Bez filtriranja davat oboljelom.
Zatim oko 4 sata Ponovna doza Kanabisa i naravno ako je moguće ubacit isto tako Shake tokom popodneva..(cikla,mrkva,brokula,špinat..)
Odmor zatim opet večera oko 7-8 sati. Isto kao ručak., Mixano povrće ,možda koji komadić mesa ili avokado... Ubacit malo orašastih plodova(bademi,orasi).. extrakt kurkumina,koji ide uz svaki obrok.
Prije spavanja još zlica aloe vere i doza kannabisa. Koja je veća nego tokom dana.
Evo.. otprilike to tako izgleda.. na brzinu napisano šetnjom prema bolnici bas sada.. ako te još sta zanima ili mi imaš sta za rec.. javi na pm.
Vjerujem u oporavak.
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla
15.11.2016
54
59
18
46
Hvala ti za tako detaljan opis!
Huh kod moga tate, to bas i nije tako...mislim da on jede ponekad supu...i crveno meso. A to izgleda nije dobro.
Samo iskreno sad preko zime, nisam sigurna koliko je dobro povrce koje se kupuje u marketima...
A vodu pije normalno...a zasto mislis da se treba filtrirati ako je voda ispravna?
 
15.03.2015
48
35
18
LoST
Zato sta ta voda dozira jetru i potrebno ju E isfiltrirat kako nebi davala ikakvu težinu jetri.. isto tako sa svime. Crveno meso nije dobro jer daje upale tijelu a to nikako ne želiš.
Već i vrapci znaju da se karcinom hrani šećerom,ugljikohidratima te nezdravim mastima.. prvo očisti tatu s prehranom i izbaci mu sto vise Toxina je moguće. Ne dopuštaj tom karcinomu da se hrani ičim.
Spriječi mu svu dolaznu energiju preko hrane i primjeni ovo kako bi jačala tati imunitet i davala mu veću mogućnost da se bori. Imunitet je sve: Kod zdravih.. kod bolesnih još puno vise..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Libra