Razne domaje outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Domaja je najfinija kad je domaca ;)
To se kaslje jer se nije jos klorofil razgradio,a njemu treba 5,6 mjeseci dok skroz ne izadje van.....sad kad je dobro osusis da znas da nece pobudjavit .pa je stavis u teglu i hermeticki zatvoris da mikroorganizmi razgrade klorofil.....ali nema otvaranja 5 mjeseci,,ali nakonn toga imas domaju od milijon dolara :) Uzivaj :)

Najbolje od kjuranja:Kyle kushman---------- http://kylekushman.com/growing/
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Hvala Maco za info,al bez ljutnje hehe ja to znam vec godinama,svako ima svoje metode susenja i curanja,ne sekiram se ja za sebe hehe.Kushman je predobar grower,oni growaju veganic krasne biljke,krasni hedovi.I cito sam o njima i gledo dosta videa.A kasalj moze bit vise faktora,ne samo klorofil,vec samo zbog vlage u hedu sto ostane ti mozes kasljat,ima tu i u aromi i okusu vise nego sto mislis da te tera na kasalj,ne grebe dok duvam,nemoze bit do gnojiva nikako,jer je gnojivo organic,i kise su zadnja 2 tjedna dobro proflushale biljke.Sve u svemu ja zadovoljan,da ne kenjam vise ne znam ni sta pisem prebijen sam malo.Pozz.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz vutrasi,evo ostatke ekipe iz outdoora.Ostale su 2 velike i jedna mala,sve su i dalje zelene al ima tu masivnih hedova,gusjenice napadaju,a ima nesto slabo budi,kontam skidat za neki desetak dana,ali ako nastavi dobro vrijeme drzim do kraja.
Medu njima je i jedna sativa,secera je pobacala da doslovno sve sto padne ili neka buba sleti sam se zaljepi.Puna je neki otpadaka i leseva,sve zaljepljeno.A druga je skoro cjela pohermila,samo tako kroz deset dana.Al sta je tu je sve je puno secera bit ce svakako dobrog dima.
evo slike








 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
I moj je out door hvala Bogu gotov.Danas isao u pohode i vidim dosta budi doslo,neki hedovi i prezreli.Odma vadi skare sjeci cupaj bacaj u vrece i pici.Doso kuxi malo sjeo probro oko 60 70g mokrog i bacio jer je budavo_Otrimo sam neki 40 g mokrog i evo slike kako su izgledale cas prije branja,a evo i kad sam ih povjeso.
Nije mi se dalo vise trimat oi sam sam poskido fanove i one srednje listove a trim sam ostavio pa cu laganini hehe,a ovo sto sam trimo sakupio sam hasa za strasnu fruletinu,otepo sam se ko tele.Strasan dim,trihoma previse ima,mirise pol kvarta.Kad otrimam hedove uslikat cu cjeli urod,i kad se malo posuse,a tako i smoke report.Zasad samo mogu reci da me odusevila jedna sativa,zrela je do jaja,ima kalikse napuhane kao da je u svakom sjemenka.Trihomi su toliko obasuti da se lisce uvrce i spaja se rub sa rubom.Doslovno uzmem colu otprilike kao ruka i krenem je trimat,kad je otrimam imam kugletinu hasa na skarama.
Al dosta hvaljenja,probat cu neki fotic rjesit pa uslikat to kak spada da vidite o cem pricam.










Svakako sam zadovoljan,urodom bas i ne,jer ocekivao sam dosta vise,i dosta sam se i trudio,al protiv polave i budi,tj.protiv prirode nemozes nista i sta je tu je.Ali sa kvalitetom sam svakako zadovoljan,bas hebacki silji bolje nego mnogi brendovi sto sam probao.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Evo,vec je sad u pusljivom stanju hehe.Ima oko 80 90g cistog heda,ima trima oko 60g i jedno 50g dobrog heda unutra.Sve skupa sad sto imam trebao bi uspit 2 sprice ulja navuc i ostane mi dost heda.
Evo malo i o dimu,jedna je sorta ali 3 fenotipa.
1. fenotip,cista sativa udara u glavu kisi u okusu.Cim pripalim frulu i povucem dim dva odma me rokne,high nije toliko dugacak,ali je cerebralan i jako silji u glavu.Uvijek kad to pousim imam osjecaj da sam pred padanju u nesvijest.
2.fenotip je isto skoro cista sativa al ima i indi gena neki 30%,taj je malo slabiji,Ta biljka je dala najvece hedove,okus je onako kremast vanilijast ali je i kiselkast.Radi slabije od svih ali i dalje dobro radi.Za spavanje je milina.
3.fenotip i meni najdrazi je ajmo rec 50 50 sati indi.Biljka je bila visoka kao ja i dala je malo heda jer je bila u debelom hladu.Ali roka nenormalno,okus je prekisel,cisti sour.Pod jezikom je kao da je tamjan ali cim prvi dim povucem odma samo kiseloca.Rad je heben i dosta traje,ova biljka voza.Ustanem se sa stolice na noge i i krenem hodat i skirecem ljevo desno.Srce izbija,treskanje ruku,po meni fantastican dim.
Evo neki slika zasad,imam neki 20g sa strane najvecih hedova to ce ic na curing pa cu dotlje i fotic resit da poblize to uslikam.






Sto se mene tice dnevnik moze u zavrsene.
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Meni sve ovo izgleda fenomenalno,posebno kao pocetniku. Sto se tice sajta i okolnosti u kojima si odradio svoj grow....pa,da su ti hedovi kao muda :D bio bi grower sa najbogatijim prinosom na Balkanu ;) a i ovako si bogat :D Svaka cast brate, i od tebe kao od Jonesa ocekujem da sledece sezone ponovo prezentujes svoje umijece.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XsmokemashineX

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Cjenim sto si uvidio trud,bio pocetnik il ne bio svatko moze odradit outdoor.Bacis menke u posudu mal narastu odneses i presadis par put polijes i eto sam nek je sunca.Al opet nije ni svako budala u minska polja stijacu zabijat,ja sam reko odmah na pocetku kad sam shvatio koliko mi pomaze,za to cu i poginit ako treba.Moj je zivot bez tog samo muka.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Kolega, iskrene čestitke za uspješno završeni grow. Uistinu si se potrudio, a o riziku da i ne govorimo.
Imam jedan dobronamjernan prigovor.
0Owerdoze0 je napisao(la):
,za to cu i poginit ako treba.Moj je zivot bez tog samo muka.
Ovo ti nije potrebno. Ništa nije vrijedno života. On je dar, i kao takvog ga moraš prihvatiti. Ima dana kada ne vidiš smisao, i kada ti je mučno živjeti, ali ima i onih drugačijih, kada te preplave osjećaji nirvane, sa ili bez vutre.
Nastoj razmišljati pozitivno, placebo efekt će ti pomoći. Ja to mogu, ja to hoću, i nema toga što se ne može.
Prizivaj pozitivnu energiju, i ona će doći. Na brige udri veselje, iako zvuči malo blesavo, to je jedini način, jer sutra je novi dan......i nikad ne znaš što ti se može dogoditi, i u tome je sva čar življenja.
Sretno kolega. :respect:
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozz drustvo,evo i finalnog produkta.Od 220 grama trima i heda izvuko sam 15ml u spricama i jedno 3ml sa strane ulja.Radio sam ga sa benzinom za ciscenje,neki 3 sata sam izgubio na kuhanju.3 puta je filtrirano gusto ko kontakt ljepilo.Kad stavim u frizider postane kamen.Zlatne je boje kad se razmaze na papir,kvalitet je jako dobar.I sinoc oko 10 sati ja se zahebem i grunem 3 dobra grumena ulja evo roka me do sad hehe,cjeli sam trnio citavu noc sam imao osjecaj da lebdim u krevetu.Satro se ko konj.

Aaaa tek proso outdoor a vec mi fali...
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Dobro si prosao cestitke na uspjesno zavrsenom growu , a ovo sto kazes da ti fali outdoor i meni vec skivam plan za novi sajt menke da uzmem svasta nesta :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.