Razne domaje outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Pozdrav vutrasi,evo novog out dnevnika.
Sjeme je razno,imam 8 domaja sa 4 do 5 noda na siteu trenutno,4 razne domaje su u pitanju.
Imam detektor metala pa sam iso u minsko polje napravit site jer mislim da je najsigurnije.
U tu prasumu nitko nije otisao od rata,doslovno vidio sam takvu floru i faunu da sam se ukenjo,mase leptira i ostalih azdaja i ajkula koji uopce nema na nekim podrucijma kod nas.
Zemlja je crnica,veoma prozracna i dosta koprive raste na tom podrucju,prvo sam satro svu vegetaciju i prestijo dobar komad zemlje i posadio domaje u razmaku oko metra.Postavio sam odmah bakar oko njih i pognojio ih sa 25l vode u koju sam doziro Plantelu i h202.
Slika jos nema jer nisam jos htio otvarat dnevnik al ajd,drugi put kad budem iso kod njih a to je za nekih tjedan 2 tjedna ukoliko ne bude kise pa ih poslikam.
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Minefield grow!!! :D

Dobro je što si bakar stavio,ja se i dalje plašim da su moje satrle pužonje.
Vidim da ćeš koristiti zemlju sa sajta pa aj da te pitam:
1) Zašto Plantela,ako tu već raste kopriva znači da je tu zemljište već bogato N?
2) Zašto peroksid (h2o2),kad kažeš da je zemlja prozračna znači da će koren imati dovoljno kiseonika...mislim da sa h2o2 možeš samo da poremetiš mikrobiološki sastav zemljišta?
3) Savet: ako ti je već super zemlja sa sajta rokaj Slavol sa svakim zalivanjem da je još više poboljšaš,eventualno razbacaj odstajalih pilećih govanaca po sajtu i na 0.5m oko biljaka i to je to od đubrenja što se tiče vege faze.
4) PAZI NA MINE!

Srećan grow druže :)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
395
1.752
143
79
Sumarak
Eh ovo je za pratit, jedan iz mog grada je pao u minskom polju dosli demineri da ciste i nasli, i op sacekusa haha :) , ali svejedno mislim da je minsko polje najsigurnije za out :) Puno srece i pratim grow, i kao sto neko rece pazi gdje gazis!
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Chillhead,ono sto ja mislim kad je kopriva u pitanju jest da je malo kiselija zemlja,dao sam im Plantelu da ih opskrbim sa Dusikom iako u outdooru moras bit bas budaletina da pregnojis tako da se ne sekiram,a i miran sam sad sto ce tice daljne vegetacije,eto samo zato sam je dodao.
H202 sam dao da se sto prije primi u novo zemljiste,ipak govorimo o drkcijem Ph zemlje,tj.sasvim novom okruzenj za biljke u kojem su dosad rasle,jedna lagana doza h202 nece nikom naskodit.A sto se tice Slavola zivim u drzavi gdje ga nema i rado bi si ka uzeo,evo bas sam pricao sa jednim forumasem iz SRb da mi posalje SLavola tako da vjerovatno i on dolazi u igru.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.