Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Frend, u tom slučaju, kad ti se sviđa neka tehnika treninga, primjeniš u praksi, vidiš koje su prednosti i mane i onda nekome to savjetuješ. Nemoj me krivo shvatit ali ovako su to neprovjerene informacije koje mogu nekome napravit štetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
@Astral Projection sve ok :)
Ništa strašno....samo šta su takvi savjeti i preporuke ok za nekog iskusnog.
Pa onda fino pokrenemo svi debatu :D
Ovako ja dobijem dodatnih 100 pitanja,tamo u mentorskom a nije da mi se tipka toliko hehehhe
Uglavnom sve ok :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Astral Projection

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Ja sam ovaj grow pokušao napravit ponytail ali nisam uspio svezat listove kako treba, izvlačili su se van jer nisam imao ništa osim tanke žice koju koristim za lst. Pokušao sam i s gumicom za kosu ali ona je preagresivna i odustao sam jer sam skužio da bi zgnječio listove. Na kraju sam ih topirao par dana kasnije. Ovakva vezica kao na slici (tanka žica presvučena nekom spužvom ili tkaninom ) bi bila idealna za taj trening, ima na stranim forumima puno ljudi koji tako treniraju, uglavnom autose. 18CA141D-5DC6-433C-9969-759405168D0E-1579-0000016CA7CAC743_tmp.jpg
 

Astral Projection

Aktivan Član
07.02.2017
164
872
93
Frend, u tom slučaju, kad ti se sviđa neka tehnika treninga, primjeniš u praksi, vidiš koje su prednosti i mane i onda nekome to savjetuješ. Nemoj me krivo shvatit ali ovako su to neprovjerene informacije koje mogu nekome napravit štetu.
@Pantagan brate probano i u praksi..
@Triptank..meni fino radi obicna spaga id konoplje
@Tamara..sori za cijelu gungulu..da sam znao da cu uvesti pomutnju medju djake nebi nista spominjao..:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Triptank

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.040
398
Sve ok drug:) Ma nema niko ništa protiv da se predlažu i neke druge tehnike i nebi bilo nikakve gungule da si to odma prezentirao na malo bolji način i sa malo više objašnjenja kako i zašto. U tom slučaju bi post bio informativan a ovako si uletio ko padobranac i napravio gungulu bespotrebno. Nhf, sve je to u svrhu znanja:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Hahahaha dešava se :D
Quote ti se sam ispiše kada ideš na citiraj.
Jedino obrišeš onaj dio poruke koji ti ne treba.
Početak i kraj gdje je quote ostaviš :D
Ubiti sve u ovoj zagradi ne diraš [......]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
A hvala vam svima na strpljenju i razumjevanju. Prije bih pri odgovoru citirao cjeli post pa sam poslje u pravilima vidio da administratore ljuti kad netko cjeli post citira, odnosno da treba pobrisat sve osim djela na koji se odgovor odnosi,pa sam brišući izbrisao onaj prvi "quote". Zaista ste super ekipa, ispricavam se jos jednom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and t@mara

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Naamloos.jpg

a to izgleda ovako

rekao mi čovik da moram ostavit ouote i prije i poslje teksta koji želim odgovoriti

ili


sto se tice samo dela poruke koju hoces da kvotiras to uradis ovako, samo hajlajtujes taj deo

Naamloos1.jpg

i kliknes na reply, te bude ovako :D

pa sam poslje u pravilima vidio da administratore ljuti kad netko cjeli post citira
ne ljute se oni nego nije pregledno ;) pa moraju da rade
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
17.03.2017
6
0
1
38
Lajkam avatar :thumb:.
Što se tiče spola, po slikama se da zaključiti da je to najmanji problem. Internodni razmak na biljozama ti je pozamašan. Nekako me više asociraju na bambusovu trsku nego na vutru. Fulao si profesuju što bi se reklo. Uzgoj u šačici zemlje pod svijećom, hmmm :confused:. Nije baš vrijedno rizika.
E daaa, spol, na prvoj stranici ove teme mislim da ima objašnjeno koje dijelove slikati. Po priloženom nemogu bit ziher 100%, malo su van fokusa, a i ja prilično. Prva mi se čini da se nazire pistila, tak da bi mogao reći da je cura. Druga ima pistila, ali izoštriti malo gornji cvat u fotki i račvanja grana da bi se bolje vidilo, šta su proživile lako moguće da je ona zapravo on, preciznije da su on i ona zapravo 2 u 1 ;) .

Ma znam ima dosta grešaka, ali šta je tu je?
Prvi se mačići u vodu bacaju, pojačao sam ja sa LED svetlom, evo opet slike od danas, piše PRVA i DRUGA biljka...
Lako ću presaditi, samo da znam i KOLIKO SI SIGURAN?
U suštini javi mi što pre daznam na čemu sam, a sledeći put moram ozbiljnije! :)
 

Prilozi

  • Prva biljka (1).jpg
    Prva biljka (1).jpg
    179,9 KB · Pregleda: 21
  • Prva biljka (2).jpg
    Prva biljka (2).jpg
    165,6 KB · Pregleda: 23
  • Druga biljka (1).jpg
    Druga biljka (1).jpg
    175 KB · Pregleda: 22
  • Druga biljka (2).jpg
    Druga biljka (2).jpg
    146,3 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Baš kao što kolega veli. Moš to slobodno pobacat. Nehumani uvjeti i rezultat hermafrodizam, čini se da su već i osjemenjene. Malo bacit oko u galeriju fotografija, da si stvoriš sliku kako treba izgledati biljka kanabisa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Brus Halter