Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.574
7.322
258
Galapagos( na Antartici)
Pa ona se poprilično dobro i drži u takvim uvjetima,Ako želis da nesto bude od tih cvjetova nabavi neko npk gnojivo, s većim udjelom P i K, N ti sada prektično ne treba. PK dajes iza 3!4 tjedna cvjetanja, pumpa cvjetove itd..ako si je do ove faze doveo u takvim uvjetima onda očito nije da ne znas nista oko biljke, I ovako ce ona doc do kraj ali s 3 puta manjim prinosom, nabavi neko mineralno tekuće gnojivo, "plantelu cvjet" po mogucnosti ili bar neko gnojivo za cvjeće da joj pomognes malo., a što se tiče tvog upita kada će, ima ona jos bar 30/40dana

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Indominus

Indominus

Aktivan Član
09.01.2019
39
20
8
23
Trogir
Pa ona se poprilično dobro i drži u takvim uvjetima,Ako želis da nesto bude od tih cvjetova nabavi neko npk gnojivo, s većim udjelom P i K, N ti sada prektično ne treba. PK dajes iza 3!4 tjedna cvjetanja, pumpa cvjetove itd..ako si je do ove faze doveo u takvim uvjetima onda očito nije da ne znas nista oko biljke, I ovako ce ona doc do kraj ali s 3 puta manjim prinosom, nabavi neko mineralno tekuće gnojivo, "plantelu cvjet" po mogucnosti ili bar neko gnojivo za cvjeće da joj pomognes malo., a što se tiče tvog upita kada će, ima ona jos bar 30/40dana
A stas brate, seljacko san dite :crazyd:, trudim se sto bolje razumit se u poljoprivredu. Ovo mi je prvi grow. Imam trenutno ova 3 gnjojiva al su malo prejaka jer primjetio sam da listovi zute nakon sta je pognjojim. Hocu li nastaviti koristit ova gnjojiva ili da probam nac nesto slabije?

Prilozi

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.735
8.481
298
Jel ovo gotovo ili jos treba cvast?
није.
a za ubuduce
takodje napisi koji je strejn i koliko dugo cveta i pod kojom lampom

• Sviđa mi se