Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A ti mislis na marijuanu... :) e nisam ti ja majstor... ja ne growam mariju... ja samo zacinsko bilje... :) samo se opusti i uzivaj u forumu... malo ga prolistaj,svasta ima... od obrazovanja,do viceva... :razvaljen:: stej haj :vozdra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Grunfaviaticar

Banned
Banovan
03.05.2016
67
28
8
58
A ti mislis na marijuanu... :) e nisam ti ja majstor... ja ne growam mariju... ja samo zacinsko bilje... :) samo se opusti i uzivaj u forumu... malo ga prolistaj,svasta ima... od obrazovanja,do viceva... :razvaljen:: stej haj :vozdra:
:puuuh::Eeeeeeeee moj prijatelju. Sta su sad pune gace, kad triba potkrepit svoj stav:razvaljen:: Ne sekiraj se ti zame:thumb: nego se opustite vi i bice sve OK:djede: I novalijama koji dobar savet udelite a ne trla baba lan da joj prođe dan;):razvaljen::
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
12366203_880737495373444_6671391899151538112_n-300x276.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin and Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Zaletim se i ja nekad ko ti i svima bih drzao predavanje, ali shvatim sta imam iza sebe, samokontrola me savlada...i cutim i citam;)
:wave::zvizd::vutra:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Nemam sta da mislim, imam oci, vidim :D Vidim da je objesena kao Bozicno drvce kad se okiti pa jelku pritisne onaj teret. :)
Mozda prezalijevanje?
Mozda je nesto u zemlji truje.
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Nemam sta da mislim, imam oci, vidim :D Vidim da je objesena kao Bozicno drvce kad se okiti pa jelku pritisne onaj teret. :)
Mozda prezalijevanje?
Mozda je nesto u zemlji truje.
Mislis? Biljka inace izgleda zdravo,lisce zeleno kako i treba biti....nemam pojma! Možda zbog tako malog prostora a sada je vec i dosta blizu led panela.....
Ovo nesto ne djeluje dobro.
Mislis? Biljka inace izgleda zdravo,lisce zeleno kako i treba biti....nemam pojma! Možda zbog tako malog prostora a sada je vec i dosta blizu led panela.....

Mozda je mala posuda?! Deluje zdravo, ali koren nema gde...
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
Nemam sta da mislim, imam oci, vidim :D Vidim da je objesena kao Bozicno drvce kad se okiti pa jelku pritisne onaj teret. :)
Mozda prezalijevanje?
Mozda je nesto u zemlji truje.
Slikano sinoc poslje zaljevanja,zaljevam kad posuda postane potpuno lagana,svaka 4 dana odprilike,gnojivo za cvijet dobila samo jednom do sad i to 5ml plantelle cvijet na 1,5l vode!
 

Profesor Baltazar

Aktivan Član
24.06.2016
179
1.699
143
Amsterdam
Nemam sta da mislim, imam oci, vidim :D Vidim da je objesena kao Bozicno drvce kad se okiti pa jelku pritisne onaj teret. :)
Mozda prezalijevanje?
Mozda je nesto u zemlji truje.
Slikano sinoc poslje zaljevanja,zaljevam kad posuda postane potpuno lagana,svaka 4 dana odprilike,gnojivo za cvijet dobila samo jednom do sad i to 5ml plantelle cvijet
Mozda je mala posuda?! Deluje zdravo, ali koren nema gde...
Posuda je mala,ali nisam mogao vecu posto je pc grow jbg.....Sta mi je ciniti i dali moze ovako dogurati do kraja? Posuda je oko 4-4,5l zemlje!
 
14.11.2015
3
0
1
29
pozdrav ja pusim neku obicnu navodno hematokrit pa me zanima sta je to puno je sjemenki a ima velike hedove i treba mi puno da me lupi... hvala unaprijed na odgovoru
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Evo dokaza da vampiri postoje i ne samo da postoje već su se civilizirali, više ne grizu nego pušesmiley9934
 

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Dosta mi je pegle,kupit ću GROW BOX 1O3X103X200VISINA koji košta 1350kn(5biljaka mislim u njega staviti)još ću ig pitati da mi u taj box ugrade2ventilatora(jedan da ubaciva sviježi zrak a drugi da izbaciva)kupit CO2tableta(koliko treba tih tableta CO2za uzgoj5biljaka u BOX-u103X103x200)a svjetlo mi stižeLED1200W i na koju visinu od biljaka da stavim svjetlo10cm ili50cm od biljaka?
Neču kupovatu nikakve ugljene jer miris če smetati jedino meni,jedina briga mi je kako da održavam vlažnost u boxu kao i temperaturu,kako je to najlakše postiči?
Hvala na savjetima ako tko odgovori

Ako znate što ti je teško objasnit,čitao sam forume ali ih ne kontam,treba kupit ovo ono,ovlaživač mjerač vlage i termometar,znam.Bez tih stvari kako dobiti vlagu u boxu i održavati temperaturu?O CO2kockama neznam ništa pa objasnite koliko i gdje bi bilo najbolje da stoje u boxu,u grasti,van graste,smiju li biti mokre ili ne,stavit ih u box kad je svjetlo ili kad je svjetlo ugašeno,koliko CO2kocaka se stavlja u box zbog5biljaka i koliko traje 1CO2 tableta i što joj smeta?Po čitanju sam otkrio da one ubrzavaju disanje biljke pa se zbog toga biljka brže hrani(tako je neko napisao i da se kad je ugašeno svjetlo kocka vadi iz boxa),nigdje nepiše koliko traje 1CO2tableta(ako piše oprostitešto to nisam vidio).Ljudi ako znate što vam je teško pomoći?

Sve piše o HPS/MH svjetlima iPRIGUŠNICAMA,KOJA JAČINA NA KOJU KVADRATURU I VI I DALJE POMAŽETE,ŠTO PIŠE O CO2 TABLETAMA I KAKO IH KORISTITI,GDJE IH STAVITI(U GRASTU ILI KRAJ GRASTE-NJIHOVO TRAJANJE,SMIJU LI BITI MOKRE ILI SAMO SUHE,KAD JE MRAK U BOXu DALI SE VADE I KAD SE SVJETLO UPALI DALI SE TEK ONDA STAVLJAJU I KOLIKO TRAJE1CO2 TABLETA U BOXu OD5BILJAKA?GDJE DA TO PROČITAM NA FORUMU I KOJEM?TABLET MISLIM KORISTIT SUTRA

Oprostite što ste se toliko iznervirali isto kao ja kad vidim toliko istih pitanja o HPS iMH svjetlima,sve im piše a njima se sve objasni a u forumu sve piše kao što ste meni rekli,što njima to ne napišete?

Otvorite temu o CO2,što treba sve znati o tome?Ima nešto malo ali fali dosta toga,kao i o LED svjetlima,LEDsamo uspoređujete sa drugim svjetlima.Opišite što led može,na kojoj visini od biljke da bude i kako ga je najbolje iskoristiti?Više neču pisati,samo ću čitati.Oprostite ako sam ikoga iznervirao

Kupio sam većLEDod1200Wpreko ebaya,šator mi treba doći103x103x200cm visok,kupio 2vreče zemlje od50l PLAGRON100%organic mix,guanokalong2kg -complete organic(1kg zamješati sa50l zemlje),PLAGRON cocos brix to sam kupio do sad+10seed,5autoAK47 i foto AK47,autosa 3mi rastu od20.9.a2poklonio,još outdoor imam 2skoro gotove(procvjetale prije30dana otprilike i one su gratis od Nirvane i malo čupnuo i super je),jedino mislim kupit još ventilatore zbog ventilacije i CO2 tablete koje nisam koristio ni vidio nikad i ovlaživač i termometar i mjerač vlage imam kao i graste od15l,graste su uske i visoke i5ih nanjeravam staviti u BOX.Hvala na pomoći

Može,LED1200W je 40cm dugX15cm širok i5cm debel,na visini od2metra pokriva6m2,na1m visine pokriva 2m2,pola godine čitam o tome i forume sa LEDom i neki su u dnevnicima sadili2biljke sa LEDom od300W,zato sam provjerio i uspijet će sigurno samo moram skontati poslati vam slike a nemogu smanjiti njihovu veličinu ispod3MB,4graste stat će sigurno u box,10.11.mi je plaća i tada kupujem BOX,co2tablete i ovlaživać,prijatelj mi je napravio box od šperploče i on če staviti co2tabletu u box,on ima 2 automataAK47koja sam mu poklonio pa se peglamo da njemu napravimo ventilaciju,i kupit ču gnojivo za korijen,sreća živimo u Dubrovniku i toplo je a i sunčano od4mj do11mj onda počinju kiše,kraj12 i početak2mj.traje ovdje zima onda počinje outdoor,ovo mi je prvi INDOOR i nadam se da sam se dobro spremio a dok dođe BOX biti ću spreman još bolje nadam se uz koji koristan savjet koji ću saznati,čim BOX stigne(oko20.11.nadam se)počinje INDOOR u mene i bere se OUTDOOR

Potpuno ste u pravu,meni treba pomoc u vezi uzgajanja i to u zatvorenom-svi spominju olin od CO2a ja neznam ni"znam ikoga da mi objasni,više neču pisati ali se nadam da če ni netko pomoči,višecbm?

Bit ću sam svoj majstor i čitat ću vaš sajt i druge

Koja je najbolja autoflower biljka koja dava najbolju količinu cvjetova i da ina što jači THC?Za OUTDOOR koje sjeme dava najbolji unosi jakost THCa?Ako možete nabrojite 5najboljih INDOORautomatika i 5najboljih ženskih koje davaju makximalmo po stabljici sa što jačimTHCom?
 
Poslednja izmena od urednika:

Greenland

. . . majstor svih zanata . . .
11.01.2016
339
1.517
143
Greenland-a
Ufufufufufuf...
Dragi moj forume, 90% ljudi, te ne čita:plac:

A kako vidim, zbog moje iskrenosti ću na kraju da popijem neku bananu.
 
17.06.2015
142
137
43
Ako znate što ti je teško objasnit,čitao sam forume ali ih ne kontam,treba kupit ovo ono,ovlaživač mjerač vlage i termometar,znam.Bez tih stvari kako dobiti vlagu u boxu i održavati temperaturu?O CO2kockama neznam ništa pa objasnite koliko i gdje bi bilo najbolje da stoje u boxu,u grasti,van graste,smiju li biti mokre ili ne,stavit ih u box kad je svjetlo ili kad je svjetlo ugašeno,koliko CO2kocaka se stavlja u box zbog5biljaka i koliko traje 1CO2 tableta i što joj smeta?Po čitanju sam otkrio da one ubrzavaju disanje biljke pa se zbog toga biljka brže hrani(tako je neko napisao i da se kad je ugašeno svjetlo kocka vadi iz boxa),nigdje nepiše koliko traje 1CO2tableta(ako piše oprostitešto to nisam vidio).Ljudi ako znate što vam je teško pomoći?
Sve što si ti pročiatao ovdje pročitali smo i mi ,i svaki odgovor koji bi dobio proizlazi iz tog čitanja, tako ako ne kontaš to što si pročitao po forumu isto tako nećeš skontat ni ono na što ti se ponovo odgovori.

Ps. bez galame isključi caps lock key ( velika slova.)

i što si zapea za taj CO2? Ja cvanciku godina radim i nisam u životu vidio te pilseve, glupost kraj ovolikog zagađenja zraka još malo pa ćeš nositi plinske maske.
 
17.06.2015
142
137
43
Bro nemam ja ništa protiv postavljanja pitanja mene tangira kad na forumu vidim, ne samo na ovom, da neko piše sa velikim slovima jer u internet komunikaciji su velika slova galama, vika itd. Sad zamisli da tebe neko na ulici zaustavi i počne vikati HALO GDJE JE KIOSK SA NOVINAMA ja sam siguran da ga ne bi ni pogledao.
 
17.06.2015
142
137
43
Vjeruj mi što manje koplikovanja to bolje, kupi pot h zemlju, kupi hps 400 posude od 20+ litara, kupi sobni ventilator i običnu plantelu i spravu za mjerenje temp i to je to. ako imaš prostora pregradi kut sobe i to je to. ja radim bez ph metra drito iz špine voda bez stajanja, samo jednom radio sa ph metrom i sjeba bilku i od tad nikad više ph m. neće kod mene. od poprilično jednostavne stvari globalizacija je napravila komplikovanje, te kojekakve điđe miđe , gnojiva od 100+€ te pilsevi co2 te ovo te ono, meni je teška glupost baciti lovu na to, jednostavno ne vidim smisla u tome pa bolje kupi plantelu i još sjemenki za 100€ nego bacati 200€ na gnojiva i glupost od co2. Kako je prije rasla, kad je bila mnogo manja emisija CO2 u zraku nego danas?
 
Poslednja izmena: