Recycle Bin - tema za postove kojima nije mesto u drugim temama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

aka

14.11.2016
0
0
1
42
pozdrav iz zenice sa svu raju imal ko da mi kaze najjednostavnije napisat sta mi treba dasi jednu u ormaru rjesim daleko do proljeca vanisumi zakon al probatse mora skupo za kupovat jer svi placamo cjene ko u njemackoj a kvalitet 300maraka kila u njemackoj makar mos izabrat ta vrsta tolko ta tolko a kodnas hamelj nije bas al vise ima lose ovi profici dami kazu naj jednostavnije ta sijalica tolko ti sijalica taj ventilator ono sve stobise reklo imju svi to kodkuce znaci naj jednostavnije znam ija profesionalnu opremu nac hvala unaprjed a ovi stonas prate nekmise naduvaju
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
kakvih maraka, kakve kile, o cemu ti pricas. nemoj spamati temu nego citaj forum pa ces poloviti. citaj tutorijale za unutrasnje uzgajanje, sve je objasnjeno. i obavezno pravilnik jer ovako neces dugo ostati na forumu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
20.04.2016
60
10
8
40
Problem mi je visina jer ako nabodem npr seme sative kako da se regulise visina u boxu,topiranjem ili prebacivanjem na rezim cvetanja da vise ne raste u visinu?Ja se izvinjavam ako gresim,ali eto pocetnik svaki gresi pa i covek koji zna.Pozz svima i hvala na pomoci.
 
28.06.2016
7
1
3
53
Visinu reguliras sa dizanjem zarulje..uvek mora biti oko 40 do 60cm..iznad biljke..polako dizes...ako stavis zarulju 180 cm iznad ruze..ona ce rast samo u visinu..logicki..
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
A ako je lampa na 40 ili 60 cm onda nece rasti u visinu???
Nije covek ni spomenuo kakvu lampu planira koristiti a pricas koja mora biti udaljenost
 
28.06.2016
7
1
3
53
Ako je udaljena 40 do 60 cm onda raste sporo..i siri se..a ako das odma 100cm udaljenost onda raste brzo..u visinu...das 40 do 60 i polako dizes tada lepo raste..a zarulju zna se koja se daje i ne pravi se pametan bao bab
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ne pravim se ja pametan, nego ti pricas gluposti.
Neda mi se ulazit u rasprave, samo molim te nemoj siriti dezinformacije po forumu.
:wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
28.06.2016
7
1
3
53
Ako das 400w ili 600w blize zapalit ce ti..ako das 100cm..od biljke pobegnut ce ti u visini..kad sam ja sadio bio si ti jos u pelenama..hocu dat sliku a nece da prihvati da vidis sta je biljka
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
@Mercedes333
5. Ne citirajte bez potrebe
Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene tagove
citat bitnog dela poruke
kako biste dali ostalima do znanja na koji deo teksta se vaš odgovor odnosi, ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete.

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!

-Bez direktnih linkova ka sajtovima koji se bave prodajom semena ili opreme za grow. Bez referalnih linkova.


Ajde polako, bez takvih bezobraznih uleta. Upoznaj se sa pravilnikom, a i forumom.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
opet sam žurku propustio
dancing1.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
02.01.2016
152
13
18
37
Nigdje na internetu nemogu naci PAR za hps400 na razlicitim udaljenostima...

E sada kad sam vec postao pa da pitam i o ledu vs hpsu...
Znaci svi strani forumi, sva videa na yt kad se radi o indooru govore da je najvazniji PAR ...svaki malo jaci led panel unistava hps u PAR testu.
Zasto se onda jos koriste hps lampe u uzgoju kanabisa?

Ili nije sve u PAR-ima

:vutra:
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.668
11.923
358
Socotra Island
eelslap.com
Skraćenica PAR je od Parabolic Aluminized Reflector .Na HPS-u moraš da instaliraš reflektor posebno ;)
Efikasnost svetla se meri w/lum i tu je HPS super sa performansama ,i usput je spektrum boja pogodan za uzgoj .Hps je Hps ,ledovi su odlični i imaju svoje prednosti ali moraš dobro to da platiš .
 
02.01.2016
152
13
18
37
mislio sam o PAR - photosynthetically active radiation...to je vaznije i od w i od lumena...lumen je potpuno nepotreban podatak kod uzgoja kanabisa