Ruderalis Indica, White Russian fem + Passion #1 indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
Pozdrav ekipa,

Završio sam u bolnici na 8 dana, biljkama se nitko nije bavio, jučer ih nahranio gnojivima i danas malo novih fotki.
Od klonova čini se neće biti ništa - djeluju mi mrtvahno, ostalo ide po planu.

p_1_cijela.jpg

Žgoljavica :)

p_1.jpg

Njen vrh

mladice.jpg

Ostatak ekipe

klonovi.jpg

klonovi od kojih neće biti ništa ;)

Lp...
Icarus
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Koliki ti je EC vode?Meni izgleda kao da je malo previše hrane.Ta gnojiva su dosta zahebana za doziranje.Probaj staviti pola od preporucene doze zapamti manje je bolje Poz
 

mar1o

Aktivan Član
08.03.2012
262
133
43
Nebi trebale "gorit" ako je tako malo hrane.Mislim da je problem u vodi (iz pipe) i nečistoćama u njoj.Ako je pretvrda treba dosta kiseline da se spusti ph vrijednost.Probaj ako možeš kišnicu ili filtriraj vodu iz pipe kroz Brita filter.
Poz
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pozdrav.
mene jako zanima ova Sensijeva Rud.Indica..a ne znam iz kojeg razloga mi ne otvara fotografije..samo pass.1 vidim....pa..ako mozes malo vise pisati o rud.indici..cisto opisno-kako si zadovoljan itd.tvoje opservacije vezane za taj strain...pretpostavljam da si ju uzeo zbog breedinga...ili?? iako..trebala bi imati zanimljivo djelovanje.
hvala unaprijed..i..sretno do kraja.
 

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
alert, alert... spidermites found on Passion #1 :\

Danas su dobili koktel...

1 Litra kuhane vode, kada se malo ohladila dodao 4 režnja češnjaka + jednu žličicu soda bikarbone + 1 squirt JARa i sad slijedi svakodnevno tretiranje nakon gašenja svjetla slijedećih tjedan dana.

Nakon toga svakodnevno ispiranje vodom, flush, mrak, berba pa sušenje.

Držite fige.

Icarus
 

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
Žgoljavica (Passion #1) osušena, danas bio prvi smoke...

Fin miris, malo limunkast, heavy couch stone, frend kaže da je murshmellowasto ali ga je 3 zakucao...
Salve smjeha + pozitiva :) Jako jako jako fino ubija i dugo traje :D

Sutra slike Ostale četvroke iz boxa :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Zasto Scrog tek sada kad su krenule u cvjetanje ?
Scrog je fixna zica koja se postavlja od pocetka ,cilj je rasiriti biljku i svakoj grani dati istu kolicinu svjetla,nekako se uvuklo na forum da se zica postavlja tek kasnije da se skida pa ponovo stavlja..naopacke je to izgubila se poanta Scroga.
scrog je jednostavan ali nije ukras growa vec ima svoju svrhu.
na ovaj nacin nisi nista napravio za tom zicom ..donje grane nisu nista dobile sa tim osim sto sebe maltletiras.Mozda zvucim malo grubo ali dobar scrog nisam vidio na forumu vec duze vremena :)
Sve te grane koje biljke imaju su trebale biti u vodoravnom polozaju,cilj je i one popcorn vrhove pretvoriti u pravi vrh ili bar iskoristiv vrh.
A kod tebe preporucujem dobar lolipop a zicu makni za neki drugi grow.

Edit:
naknadno sam procitao...akvarijska voda nikako ne davati biljkama tu vodu i to ti je bila greska na pocetku.zato su dobile po nosu+los ph
I daj molim te od kuda ta fora sa sodom bikarbonom??
Koja vrazija soda bikarbona
 

icarus

Aktivan Član
12.11.2013
70
157
33
44
Rijeka
@opa cupa

Sve ok, nisi grub - tj. ništa više od ostalih :)

Mislim da si u krivu što se tiče "akvarijske vode", jer paralelno sa ovim sustavom imam i aquaponski sustav koji radi isključivo sa "akvarijskom vodom" i nutrijentima koji su otopljeni u njoj (tj. razgradili se iz ribljeg izmeta) a obzirom da govorimo o malo većoj količini vode od 650 litara moram ti reći da je PH izrazito stabilan na 7.3 već preko 2 godine, dakle - na žalost moram konstatirati da nisi upućen :)

Što se scroga tiče, pričekaj sljedeći set fotki pa ćeš vidjeti da li je dobro ili loše napravljen - svako uzgaja onako kako misli da je najbolje, ti slobodno stavi SCROG isti dan kada i sjemenke :p ja sam sa ovim zadovoljan, a čini se i biljke su jer su bacile jako puno lateralnih vrhova i lijepo se puni, čak su i ove dvije "jadne" biljkice sa lijeve strane popunile mrežu.

Kakva soda bikarbona? Ona koju kupiš u LIDLU za 6 kuna a zašto - ne pitaj me - nisam kemičar. Znam samo da ne smije dospjet u vodu zbog PH vrijednosti, ali na listovima je napravila čudo što se tiče spidera. :)

Lp, Icarus
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
opa cupa je napisao(la):
Mozda zvucim malo grubo ali dobar scrog nisam vidio na forumu vec duze vremena :)


Edit:
naknadno sam procitao...akvarijska voda nikako ne davati biljkama tu vodu i to ti je bila greska na pocetku.zato su dobile po nosu+los ph
I daj molim te od kuda ta fora sa sodom bikarbonom??
Koja vrazija soda bikarbona
Opa,Što fali mom Scrog-u :ridinghorse: :spliff: Kad stabiliziram strain pokušat ću u 60-70l s jednom biljkom popunit cijeli box ;)
Gledam sliku i isto se pitam čemu sad mreža tako visoko a i LST-a ni u tragu?
Još jedna stvar mi bode oči...Biljka ne izgleda zdravo,bar ne u ovim najvažnijim dijelovima,tj vrhovima. Čak su i fan listovi nekako čudni,da ne kažem "ofucani" :( Nemam iskustvo sa hydroponskim uzgajanjem,ali mislim da bi bilo najbolje koristiti kišnicu ili bunarsku vodu(ako je moguće).Nutrijenti,što i kako ide imaš po netu hrpu tutorijala,a i na forumu su ljudi uradili odličan posao. mario339 npr. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
icarus je napisao(la):
@opa cupa

Sve ok, nisi grub - tj. ništa više od ostalih :)

Mislim da si u krivu što se tiče "akvarijske vode", jer paralelno sa ovim sustavom imam i aquaponski sustav koji radi isključivo sa "akvarijskom vodom" i nutrijentima koji su otopljeni u njoj (tj. razgradili se iz ribljeg izmeta) a obzirom da govorimo o malo većoj količini vode od 650 litara moram ti reći da je PH izrazito stabilan na 7.3 već preko 2 godine, dakle - na žalost moram konstatirati da nisi upućen :)

Što se scroga tiče, pričekaj sljedeći set fotki pa ćeš vidjeti da li je dobro ili loše napravljen - svako uzgaja onako kako misli da je najbolje, ti slobodno stavi SCROG isti dan kada i sjemenke :p ja sam sa ovim zadovoljan, a čini se i biljke su jer su bacile jako puno lateralnih vrhova i lijepo se puni, čak su i ove dvije "jadne" biljkice sa lijeve strane popunile mrežu.

Kakva soda bikarbona? Ona koju kupiš u LIDLU za 6 kuna a zašto - ne pitaj me - nisam kemičar. Znam samo da ne smije dospjet u vodu zbog PH vrijednosti, ali na listovima je napravila čudo što se tiče spidera. :)

Lp, Icarus
Itekako sam upucen...svaka ta voda u akvariju je ciklirana voda puna bakterija i nebi vjerovao koliko stete mozes naneti biljkama sa njom.
7,3 ph odgovara samo ciklidima iz Malawija..ako si u tropskima onda je to za njih losa voda.ja sam u akvarijima vec 25 god.
cak sam sa Discusima bio i na natjecanju al da neoftopicarimo.

Scrog neradis kako treba i tu je kraj price i bez njega bi imao isto uz lagani lst.
Naravno da zica ide od samog pocetka.
I na kraju evo i sodu kupujes u lidlu....a druga stvar ..koju mozda nisi znao soda bikarbona podize ph vode i nema nikakvog utjecaja na biljke( ili sam nesto propustio) a pogotovo na spidere....groweri jedva rjesavaju tu gamad sa kemijom a ne sa sodom bikarbonom.

kada radis Scrog moras racunati da je to vrlo zahtjevan nacin uzgoja i nemozes ga olaksati ni na jedan nacin.Ispiranje biljke je vrlo moguce ali se na to mora obratiti paznja kod planiranja Scroga a ne kada je biljka dosla u situaciju da se mora ispirati pa onda frka a sta sa zicom.
Znaci nisam se mislio pametariti ja sam slagao Scrog kakav neces naci ni na jednom forumu na koji mozes otici i skidao sa dvije biljke kolicine koje necu ni spominjati...znaju vutriči koji su bili kod mene.
I mislim da sam scrog doktorirao...znam koje su mu mane ali i prednosti.ti naravno savjet mozes prihvatiti ili ne.
ovo kod tebe je ok.ali nije Scrog

jos jednom da napomenem voda iz akvarija nije za uzgoj marihuane i tu je kraj price..kolega :)
I najvaznije ..zelim ti pomoci i skrenuti paznju na neke dijelove gdje radis gresku.
edit:
evo majstore ovako izgleda scrog u pravom smislu te rijeci

malo i ovo prelistaj https://vutra.org/topic/9564-ssilver-haze-2012-by-opa-cupa/

i opusteno ,tu smo da pomognemo jedni drugima i kritika je puno efektnija od pohvale al malo teze pada,jbga ;)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
icarus je napisao(la):
- svako uzgaja onako kako misli da je najbolje,
buraz čemu dnevnik ako si svojeglav i uzgajaš kako ti misliš da se uzgaja te ne želiš prihvatit kritiku,savjet i sl. ustvari šta radiš ovdje hahaha šala za ovo zadnje ali stvarno...i daj reci onda zašto misliš da je sad bolje stavit mrežicu :127fs4573872:

ontopic: poslušaj ljude šta ti sugeriraju jer i oni žele da imaš dima ajde samo opušteno i sretno do kraja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
icarus je napisao(la):
Mislim da si u krivu što se tiče "akvarijske vode", ... na žalost moram konstatirati da nisi upućen :)
mimo toga da li ce da slusa savete ili ne samo da na vreme podsetim na tacku pravilnika:

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
"Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!"