S.o.s.!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.01.2013
11
1
0
73
Ljudi ja zapalim po koji put...uvijek kad pusim nakon toga zuji mi u usima vibrarcije i te stvari...al jucer sam zapalio doso kuci otrijeznio se i iso lec al danas sam cijeli dan u *****...stalno me pocne pucat i ko da nisan u svom tijelu...bas ko da sam zapalio te mi se prosire zjenice i SAD SE CILI TRESEM!!! Izvinite sta san krivo temu stavia al treba mi brzo odgovor jel kome ovako bilo i koliko traje NEZNAN STA CU BAS?!?!?
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pa neznam koliko i kako trava utječe drugi dan na čovjeka,zavisi od osobe do osobe,npr. mene drugi dan samo traži još hehe,a ovo što se treseš drugi dan poslje pušenja nebih znao zašto,idi do doktora jer sumnjam da je zbog ljekovite biljke....
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.677
163
uzimaš li još nešto ili baš samo i samo vutru ???? Iskreno??? inače to što pitaš nema smisla:spcartman:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
mozda ti fali sna..kvalitetnog sna...zna se to nakupit...akumulira se manjak kvalitetnog sna..i kad tad mora puknut..
mozhda da se poshteno naspavash kada dodjesh doma..ako treba popij si apaurninchic neki ili neshto slichno-lagano..i u horizontalu..
ta kombinacija bi trebala upaliti ( pali i kada su neke tezhe stvari u pitanju..osobno nisam po kemijama svakakvim zujala.ali znam da su kemichari i partijaneri znali uzeti apauin za smirenje i opushtanje+spavanje )..
ako se to nastavi i sutradan...tada bi mozhda mogao otichi do doktora..jer.vrlo mala je vjerojatnost da ti trava radi takve probleme toliko dugo..

btw...zar nije nedavno neki malac doshao na forum sa slichnim pitanjem...njega je drzhalo par dana..vrlo slichno je opisivaosvoje stanje..zar ne?? ...tko zna shto se sve prodaje na ulici..jeste vidjeli da su oni dechki posijali sjeme iz bushte (paketa ) a izrasao im neki bijesni korov...mozhda neka budala ubaci neshto kako bi na tezhini dobio...a to neshto..mozhda...ima nekakva psihoaktiv.svojstva (???)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Funky Hookah je napisao(la):
Ljudi ja zapalim po koji put...uvijek kad pusim nakon toga zuji mi u usima vibrarcije i te stvari...al danas sam cijeli dan u *****...stalno me pocne pucat i ko da nisan u svom tijelu...bas ko da sam zapalio te mi se prosire zjenice i SAD SE CILI TRESEM!!! NEZNAN STA CU BAS?!?!?

Jednostavno, ako ti ne prija što se mučiš ... Nemoj i gotovo. Nema tu puno filozofije.
 
10.01.2013
11
1
0
73
Ma evo danas sve extra je i sve al dok sam bio piso vladala neka paranoja zesca al onda sam samo upalia muziku i mislia na pozitivne stvari i zaspa bez problema...na kraju sam zakljucia da sta vise mislin o tome da vise i osjecan hahahah...prvi put me pocelo tako drzat i pucat odjedanput je kad sam bio pusio rainbow tj. imitaciju THC znate vec sta onaj "hmelj" naprskan sa svime i svacim pa me poslije toga malo zaglupilo...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ako ti je stalo do svog zdravlja... nemoju pusit vise to smece...
ja bi ti preporucio da ne pusis opce ovo sta se vrti tuda kod nas jer sve je smece koje se gaji da se samo dobije na tezini i da se proda...
kvaliteta je zak*rac a o ostalim glupostima sta mogu spricati bilje da budu potentnije, s lose utjece na nase zdravlje, da ne pricam!
gaji svoje, znas sta sadis, pusis svoje, znas sta pusis... najbolje !

peace out !
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
525
5.157
233
Ja bi rekao ovako,svi mi imamo svojih problema,svakoga je oprala paranoja i svako je imao neke svoje "filmove" kad smo pušili..Većinom pušim sa društvom s kojim sam svaki dan i u društvu definitivno ima manje paranoje,makar je tako kod mene,jer se uvijek zajebavamo i smijemo i paranoji mjesta nema..E sad ovako osobno imao sam i ja problema sa paranojom imam je i sad nekad ali sve manje jer sam si zacrtao neke stvari u glavi,odnosno posložio..Ako ne dilaš nema te šta bit paranoja,tako sam si ja to postavio i tako gledam na stvari.Brate samo opušteno,nemoraš prestat pušit,nego si posloži stvari u glavi,ti si gospodar svoga uma,ti si vlasnik svoga mozga i nauči se borit sa problemima oko tebe.Gledaj pozitivno na život,budi pozitivan u svakom primjeru,svakodnevno razmišljaj o životu i o sebi,kako da si pojednostaviš život i sve stvari oko tebe.Ne puši po vani,po klupicama,parkovima,proći će 10 puta,al 11 put ćeš past i ispast kriminalac,ne dopuštaj si to.Izbjegavaj pušenje sa ljudima koji ti ne pašu i koji ti nabijaju paranoju ili im objasni kako stvari stoje i da prestaju..Mene je pucala paranoja isključivo zbog zakona,zato sto growam,znači zato što je ilegalno..To je bio glavni uzrok moje paranoje,pa sam ja malo razmišljao i preispitao sebe jer radim šta krivo i moj mozak i um su mi dali odgovor,VELIKO NE!!!Znači smatram da ne radim ništa nenormalno,nisam kriminalac,lopov,ljigavac,mafijaš,diler,idiot..Jednostavno sam samo dečko u mladim godinama koji voli ovu biljku,voli pušit i voli sve što ima veze sa kanabisom,nemam novaca da si kupujem 1 gram za 100 kn,o kvaliteti neću ni pričat,jer zna se šta su komercijalni uzgajivači i zna se što rade da dobiju na težini..Zato sam odlučio growat,želim pušit svoju travu za koju znam da je savršeno tretirana i odrađena..Znači ja se paranoje rješavam na taj način,da vidim sam sa sobom neke stvari dali je to dobro ili ne,gledam optimistično,pozitivno,ne želim da se bediram na travi pa to nije dobro nikako nit je u cilju da tako bude..Marihuana je tu da te opušta,liječi i jednostavno je tu da ti uljepša život i da ti izbistri sliku o ovom današnjem svijetu..
Brate,puno razmišljaj,puno razmišljaj i gledaj POZITIVNO,kad nađeš odgovor u svojoj glavi i kad shvatiš sve,paranoji mjesta neće biti.
Opušteno i lagano,jedan je život,paranoji mjesta nema!
Živio ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
svakoga drugačije opere, možda je do tebe, al nemoj palit svašta, lipo ti je seed reka, 2 bilje i to je to.
nadovezala bi se na savjete od ludog dima..
dosta vrimena je tribalo dok potpuno nisan izbacila paranoju, bad 3pove i slično.. sve je to vjerojatno bia rezultat stanja netom prije paljbe.. a stanje je bilo takvo da nisan tila uživati u napušenosti niti san bila svjesna šta sve lipo frula nosi sa sobom, već šta brže zaboraviti na sranja oko sebe i ludo se zabaviti.. to je potpuno krivi pristup.. to nevalja..

od početka "rituala", znači, dok rolaš, opusti se, diši.. smirenost je ključna, pogotovo onih 5min prije paljbe i pogotovo vama početnicima.. prije nego šta zapališ (a moš i posli, haha), zapleši malo, kaži - ti si samo frula! želin izvuć najbolje iz tebe!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
Funky Hookah je napisao(la):
..prvi put me pocelo tako drzat i pucat odjedanput je kad sam bio pusio rainbow tj. imitaciju THC znate vec sta onaj "hmelj" naprskan sa svime i svacim pa me poslije toga malo zaglupilo...

e pa onda drugi puta odi sa takvim problemima osobi koja ti je to prodala..pa njih pitaj shto da radish i dali da odesh doktoru...a ne ovdje..jer...izgleda da tvoji simptomi bash i nemaju veze sa travom-marihuanom..
svashta
 
10.01.2013
11
1
0
73
Već sam odlučio ovo što je Haze Seeker napisao...Izbacit ću cannabis iz glave i tijela...Jer jednostavno ako me nekad vata paranoja i neki strahovi vibracije te se tresem zašto da se patim? Ne kažem ništa protiv ove biljke al takav je moj psihički sklop i tako me pukne, ovih dana sam odlučio definitivno se ostavit pušenja trave i cigara jer jednostavno ne osjećam da pripadam tu...Uvijek kao mali bio hiperaktivan i predodređen za bavit se sportom...Ja sam ovo totalno shvatio kao poruku da ne radim pravu stvar u životu koju bi trebo raditi, te me promijenilo :D