S.Silver Haze 2012 by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
Sretna vijest za mene.....ove dvije sjemenke su bile u zemlji punih 20 dana.Sutra mi dolazi zamjenska ekipa i bas zato sam ..lagano da nista nezahebem (za svaki slucaj)htjeo izvaditi sjemenke iz zemlje ,cisto da se uvjerim kako nije u redu i da mirne dushe..krenem dalje ,kada ono opa cupa DVIJE su se udostojile probuditi...sretan sam ko dijete:) Ide dnevnik dalje...Haze mi samo daje na znanje s kim imam posla..pozz

Pa da proslavimo...

[video=youtube;9_YIMWrgSQE]http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=9_YIMWrgSQE&NR=1[/video]

:thumb: , pratim naravno
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Marco barabo, nemoj nas plasiti tamo na brutalu ovo,ono;)...curama je 7.dan pa se i nemam s cim pohvaliti...velik boks,jos veca zica pa mi se takve male izgube u masi........hahah.slikam sutra..imam i nesto novo u boksu pa da se pohvalim..........Big totalne su ljencine mamicu im..ali neka:) Hook:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
opa nema da brines...vutra mi je ko drugi dom...a tvoji dnevnici kao dnevni boravak
znas ti onu...op zica zica, drma mi se hejzica ;-)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
MarcoPolo je napisao(la):
opa nema da brines...vutra mi je ko drugi dom...a tvoji dnevnici kao dnevni boravak
znas ti onu...op zica zica, drma mi se hejzica ;-)

op zica,zica na zici hejzica a drmam se ja.....hahah:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pratim :))

zanimljiv strain, cimi mi se da cu probat super lemon haze uskoro :)

puno srece i sto manje stressa
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Danas je 12 dan kako su isklijale a trebao sam ih presaditi ...prekjucer hahah ali nisam,hebi ga to mi odaje financijsku situaciju.Ali evo posudio sam 200kn od punice i kupio teramamu pa cu ih sutra presaditi...nisam mogo pojesti vise od 4 sarme koliko sam bio zabrinut....zbog punice;) obadve su lijene.trebalo im je 20 i nesto dana da isklijaju pa evo i sad oce,nece .E sada da nebi ja kao i u proslom growu popusio pricu od kuma .....ma daj sta ti je to 5 mj...proleti to ....kum se vratio iz sezone ,Blade pobro outdoor a ja camim ispred boksa i gledam koja se vise bijeli...Haze hebote! al dobro rekao sam da bi sve ponovio pa evo ponavljam s gustom i sljedeci ako Bog da ce biti nekakav haze .Da bi meni prica bila zanimljivija tih 5 mj.odlucio sam malo egzibicionirati sa auto sortama.Prvo sam obisao dnevnike,dobio par korisnih savjeta od iskusnijih :kako,sta,koliko?? i nakon dugog biranja odlucim se za :



Barneys Farm seeds Amsterdam
(Auto) Blue Mammoth

Blue Mammoth is without a doubt a most interestingly exotic plant. This auto-flowering little monster was originally created from a crossing of a Siberian Ruderalis plant into a Blue Cheese X Skunk #1. Beautiful blue hews come through its canopy of dense green colas of sweet indica marijuana. It is easy to grow, and loves the sun. - And it looks great in the garden.
:goldmaryjane:
type: Auto-flowering Indice
yield: 15 - 20 gr per plant
height: 60 - 80cm
flower time: 70 days from seed
harvest time: All year
thc: 10 to 12%
cbd: High
genetics: Skunk#1 X Blue Cheese X Siberian Ruderalis

Evo par slika ...prve dvije su Silver 12. dan . i zadnja BM 6. dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajmo ajmo 7 dana je proslo nemoj da te moram za usi vuci! :) Gdje je update? :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Silver H. danas puni 28 dan. Super V.+Power Z. i Root complex jos ovaj tjedan.Kod mene je ispiranje iskljuceno do finala tako da moram biti oprezan sa prehranjivanjem.Jedanput tjedno su do sada dobivale Hessi full dozu,tako cu i nastaviti osim ako nebude posebnih prohtjeva.Biljka s lijeve strane je pukla iznad druge internode] ,mojom krivicom.Vec drugi dan je bilo sve ok. vjerovatno da je pod stresom ali to nepokazuje ili ja neprimjetim:)Prosli grow Silver nisam prehranjivao u vege.i to je bila greska ,jedna od njih.Blue Mammoth je malo cudo.. nekuzim se u auto sorte tako da mi je ljubimica,nije velika ali je prekrasna i ona je do sada dobivala kao i Silver full dozu jednom tjedno. Temperatura u boxu 28+- vlaga izmedju 40-60% bilo bi do jaja da je malo visa.po noci temp.padne na 19-20c a vlaga skoci na 70-80%....pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
To je to! :) Perfekcionista covjek, apotekar kako bi rekli ne :D U svakom slucaju pratim, samo peglaj :) I ne boj se hesija :p
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Silveru je danas 35. dan vege .Sve po starom.Hesi jednom tjedno.Super v+power z. Planiram malo ubaciti GH gnojiva ali malo sam oprezan.Mammoth cvjeta njemu je 4,5 tjedana dobiva svako drugo zaljevanje ful dozu Power z+Super v+bloom+F+ za sada ima dobar apetit i nebuni se Ph 6,5 pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.