Sadnja u šumi i potencijalna opasnost od otkrivanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Old brkaš stvari. Kažes čoveku da drži biljku na 24/0 mesec dana pa 2-3 dana 12/12 pa opet 24/0.....nema smisla.
 

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
:D jesi pokuso experimentirati pa da misliš da nema smisla,ponekad kad se pravila zaobilaze dolazis do extra rezultata,za to su potrebne godine ne samo teorije već i prakse općenito o biljnom svijetu ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
tango uzmi ti automatike i posadi u sumi, ako uzmes foto biljke imace malo vremena za vege i bice kao i autosi
s tim sto ces autose brze zavrsiti. i nije kasno za sadnju, i 20 grama je nesto, eto meni je za mesec dana biljka
narasla metar a kad sam je bacio na sajt imala je 2 internode.

old skul svi mozemo biti jaki na recima, izbaci slike, dnevnik pa nam zapusi usta :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and No Joke

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Jack-Sparrow je napisao(la):
...
Nekome krasti biljke iz bilo kojeg razloga je je užas i nepotrebno iz masu razloga koje sad necu nabrajati,nema prijetnje na forumu i žao mi je što to tako doživljavaš,krivo si postao i oprošteno ti je,nisi dobio karton nikakav...no molim da se ne ponovi,jer vjeruj nema goreg osjecaja nego kad dođeš na sajt... a on pokraden.
Jack-Sparrow je napisao(la):
... A što se tice toga da se on naselio 50 m od tvog sata nije razlog da ga pokradeš,tim više što ne sadiš na svojoj zemlji,priroda pripada svima,tebi isto kao i njemu a i možda nije na tebi da spašavaš njegovu slobodu...bar ne na nacin da ujedno i sebe okoristiš...užas.

Nema razloga da te banam kao ni da ti prizivaš ban,kao što piše u prvilniku korištenje ovog foruma je privilegija a ne pravo,a ako si zavšio ovdje,želim ti svako dobro u buducnosti i lijep pozdrav.
za sta da ti se izvine, za nesto iz ovih postova gore... mislim da malo preterujes
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Izvini druže ali ovo 24/0 pa 12/12 pa opet 24/0 ti je totalna glupost.
Samo uključi mozak i razmisli malo.
Nemam ništa protiv režima 24/0 za vege iako ga ne praktikujem jer sva živa bića trebaju odmor pa i biljke a i nećeš videti neku veliku razliku u odnosu na 18/6 sem što će ti račun za struju biti veći.
Druga stvar ovo prebacivanje 3 dana na 12/12 je glupost jer biljci treba duže od 3 dana da se prebaci na cvetanje,a i kada bi nekim čudom procvetala za ta 3 dana,vraćanjem na 24/0 bi je samo revegetirao.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
old schooll! je napisao(la):
i hoću kad mi se Jack Sparow ispriča,a prije toga dobro pročita moje postove
od samog mog predstavljanja na ovom forumu.
Hoču i ja dobit na lotu,dat otkaz i zapalit na Karibe....pa nejde.
Postove sam procitao i bilo bi bolje da nisam.....eto samo to cu reci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naduvani_Zeko

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
s takvim nastupima i odnosima prema novim članovima koje i ne poznajete,
nećete puno postic na forumu!
Creative Vam treba biti primjer jer zna biti topli domaćin!
Sretno i svako dobro Vam želim.
 

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Ajme,ajme... old school to sto kazes nema veze nisacim,prvo kazes nesto sto nije tako a kad te neko ispravi i kaze da nije tako ti se onda ljutis..nevidim razlog da bi se tebi jack-sparrow isprica..a ni to sto kazes za creative tek to nije tako,jer creative uvek hoce da odgovori na pitanje i da pomogne nekom ko nezna..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

MACA CICA

Banned
Banovan
25.06.2012
119
42
0
31
Naravno upravu si Power seed da bih trebali da se vratimo temi,nego morala sam malo prokomentirati..:)ali ipak mislim da je to za creative on rekao u negativnom kontestu kako se to kaze sa sarkazmom,pa sam zato prokomentirala...
 
27.05.2013
11
3
0
Meni se desilo da kada sam otisao do sajta u 3 h ujutru da cujem neke korake ,i 3 psa, ja se ziv usrao,imao sam asov sa sobom i samo sam cekao da se neko popne do mene.... Inace to je izmedju auto puta i nekog poljskog puta pa je moguce da je neko sisao i prosao tu ,a i bio je neki pozar u daljini pa je mozda neko bio da proveri to... Kako god ja se tamo ne vracam vise, ionako su biljke propale,ubio ih je grad :( Imam jednu kuci ali ne znam sta cu s njom i gde cu je ostaviti vani,paranoja me je uhvatila neka :(
 
31.05.2013
22
2
0
Ja ne kužim tu paranoju sve skorom dok ne počnu cvast nisu opasne sa Thc ako se ne varam,stoga dolazak na sajt u doba vegetacije ne bi trebao bit toliko napet.
Murja ukoliko ga nađe ne čeka dok ne krene cvat a ni tad nisu u klasičnoj sačekuši nego šalju patrole par puta dnevno.Vrlo je teško dokazat na sudu da ako si nosio korpu sa gljivama ( može i prazna sa nožićem ) i slučajno naletio na sajt i da te tamo nađu i da ti dokažu da je to tvoje.Osim naravno ako te ne uhvate pri zaljevanju.No ja zato ni neidem odmah sa karnisterima nego kako sam rekao i kad kao slučajno naletim čudim se i odem.Ako su tu odmah će me roknut ako nisu ljepo po karnistere i odradim na miru za 20 min.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123
31.05.2013
22
2
0
Ne znam kako ediditirat na zadnji post pa ću pitati tu,što znači status upozorenja na mom profilu?
Kada sam otvorio to ne piše ništa...

I old shooll brkaš stvari kojih 24 sata?
I još da ti se čovjek ispričava koji je najbolji tu grow napravio,svašta...

Hvala Power samo mi nije jasno zašto to samo meni piše?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ne mozes editirati post nakon sto prodje 24h (il 2 dana, ne znam tacno kako je admin namestio)
status upozorenja je aktivan kada pored njega stoji crveni krug sa belim uzvicnikom
 
23.11.2010
3
4
3
34
pozz moj prvi komentar ikada u zivotu.. :)..pa me malo trema kad vidim replike...OVAKO htio sam preporucit za sigurnost sajta lovacku kameru ugl ta kamera radi na principu da se pali preko senzora kretanja i salje ti mms na mobitel ili na mail...naravno to je za nekog kom nije problem 200 300 evra potrosit...i jos nes bilo bi me strah vodit tamo mog dlakavog prijatelja jbt ono glupi pandur nikad neznas kakav je pa da mi ga jos upuca nikad si nebi to oprostio...najbolje patike neke dobre kapa i marama neka oko vrata i cim vidis nekog na sajtu crta i nikad vise se ne vracat tamo ni pod razno...i ono ako neko nemoze sutit ili od straha nemoze spavat bolje nek se ostavi vanjskog growanja odmah...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.