samo za surove Balkančice i Balkance

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja ne znam,dali shvačate uz sprdnju,da vas želim skratit-sprdanja sa vama..
ako tako izgleda -četri puta prekršten Hemp/Novosadksa1- 10 smenki preko 100eur ,,žiža na gram,na Balkanu bila nekad mera šibica-kulturnije-pa nije gudra,majku mu :(
rade ljudi svoj posao-prodaju "vodu"
 
26.10.2008
29
1
3
51
[video=youtube;7UBR3pI0FEk]http://www.youtube.com/watch?v=7UBR3pI0FEk[/video]
zedan gladnom ne veruje :lock::eek:hno:
:2flip::2flip::2flip::2flip::2flip:
:2flip::2flip:
:2flip::2flip::2flip::2flip:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Uvijek mi je ćale govorio.
Ne trebaš veliki ***** da bi napravio veliko dijete!

E sad, dal će mi dijete bit malo ili veliko ostaje vidjeti o drugom paru gena :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
fak opet ja zaboravio da se ovdje opušta

[YOUTUBE][/YOUTUBE]

bičuj, bičuj bičarku :D

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Almira@ ako ti je delija Tarki prvi:sta si stisla jadna,poljubi čoveka,zagrli...najdrazi ko bejagi-ni poljubila ga nisi...
Inače kao svaka zena-ne zna o čemu se radi,ali ima nesto da kaze za dnevnik :))))
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
ma znaš ja ti ovih dana jedva bila ovdje pa nisam pratila priču i čitam pomalo i vidila da piše Weedran da ne shvaća, a skužila da je pametan lik, bistar momak, pa zaključila da di ću ja onda odgonetavat :D a brate ja imam svoga muža zapravo, da di ću ja tui sad još polubcve dijelčit će me još neko prepoznat pa svašta zaključit, a ja nisam bludnica samo sam ssada navarena, a ti bokca meni osmjeh šta god da pišem od uha do uha :)))) ja , ček malo, šta ti delijje nešto spominješ, neš aludiraš il, (javi na pm,.neću da se svađamo javno ;)) ma ja ti ni ne razumijem svu povjest ovoga balkana jer nisam tolko čitala, bude jednom:D ali imam jednog frenda kosovara, kojeg spominjem, jer svaki put kad čujem iz nečijih ustiju šiptar, slijepilo samo, šta reći, jer zar neznate da od vaše uvrede nekome, ne može biti ni vama ugodno tada.. osim ako ste slijepi... nego ja htjela samo pitat tebe šta si ti Era, nisam skontala po rječniku...ali jučer sam htjela pustit pjesmu od Edo majke kad sam vidila šta je Tarki pustio a evo i danas me odabrodavao :) evo sad ću vam pustit, a pali me ritam muzike a riječi ono ko slika neka pejzažna ...
[YOUTUBE]-cBGbV50M-Y[/YOUTUBE]
da to je jedini rap (jel?) haha šta sam ga slušala a ova pjesma uz jojjntove je bila baš in :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Eto Almira prava poštena balkanska žena :)
Zato me i "voli" :D

Ima ko meni pusu da da, al šaljem i ja svim djevojkama jednu iz mog grada :*
Al dobar beat samo za Almiru ;)

[YOUTUBE][/YOUTUBE]
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
imam i ja nesto ,da kazem za tveleviziju
svi puno trtomudite :)))
ne kontam , ne konta...kontam da ne konta,ovaj ,onaj,hodža,pop,kalamri,srbin,siptar... za te razprave niste nasli pravog-razlike izmedju nacije-stvaraju komplikacije i tutanj!!! Rassss Dita ne mir!
Era je i dans rekao sudiji( imam ime i prezime) u boga ne verujem-boga se bojim,verujem u ljude,ne verujem i ne zivim po vrednostima koji pišu nasmrkani tatini sinovi... zadnjih nekoliko godina se trudim se trudim ziviti po smernicama-kojima je zivelo moje pleme preko 300godina-Ogramiči po gromu...Ja sam prva genracija rodjen u porodici,moj otac u plemenskoj zajednici... i prva generacija koja radi/luda,prgava krv
a meni te vasa nacionala opredeljenja ne znače nista,nit sam tako odgojen,nit sam Slovenac nit srbijanac, do 91 slovenci zvali Bosanac..meni su brača Hercegovac i Jevrej.
opusteno,avetinje božije...
pa vutra.org vam je več gotov proizvod- dokaz svega,očemu vi meni predlažete..i to u temi za ozbiljno sprdanje-sto bi rekli moji ercovi-trtomudite
toleranca...nema pojma sta je to. ne mogu co zivot tolerisati..kad bi učili postovati nekog, kao čoveka pa sve dalje...ne bi, bilo jebanja ala sa moje strane-hoče mi se :))) niti vaseg trtomudenja...a da ga poljubiš nečeš Almira-pa makar preko tastature :))) ti onda nisi bosanka- te imaju dušu :))))znaju se nasalit
ja nikog ne mrzim i nemam neprijatelja-ali se znam pošteno ljutiti i to glasno... ne treba agresija... možeš ti urlati,pričati sta goš..al ne očekuj-da ja to moram uzeti..pa ja samo "provociram"...ali ko hoče može uvek potegnut srz-ne radim to radi zla...nit mi vise puno znači misljene svakog, ko ima nesto reč za dnevnik :)

sad se filozofi,pjesnici..ostale prosvetljene duse...lepo za ruku i otvarajete nov post..pa se smilujte jedan drugom,razpravljajte..
http://www.youtube.com/watch?v=65RlX48Xfn8&feature=related poštujem ove momke,jasno i glasno

POSTOVANJE,postovati...oni resepecti sape lavje sto dele rastamnai sa tim veze nema...volim kad me brat Damir zove jaran, kod mene delija znači-čovek koji nosi obraz!!! kod nas je bosanac,jevrej ali slovenac
nogomet i ne pratim/steta sto znas samo za te delije! kolko ste vi opterečeni-a krivi niste nimalo, ni najmanje,zaslužite barem takva život kao pirgavi u EU.Ako je vama uredu,da morate maltene nekom pusit krac,da dobijete vizu-ako hočeš samnom zaplait joint u centru LJ(koji je ***** drug Faruk iz Mostara kriv zato???Kome da ***** majku???Goranu,Rasimu,Juri?... za mene je veliki krvnik i kocka šečera...svi bi se ****** zanju-ako je badava,djabe,free,
pentram se radihje po brdima i liticama,disem duboko..kod nas je bosanac jaka-inače jevrej ali slovenac/moja majka ih gleda kao sinove,njihovi roditelje mene...
vutra.org, ako niste znal,i je jedna,prvih stranica na Balkanu- gde četvorica budal,a nije pustila ni po koju cenu-ovaj,onaj...
pa i sadašnje oči, koje su me zavele su i muslimasnke i hriščanske krvi,dete mi je trebal rodit Hrvatica,prva ljubav devojka iz Tešnja/muslimanka..,ponosan na oca sto je plako kad je gorela Hrvatska( za njega je hrvatska,srbija ,bosna bila isto)nije bijo JUgosloven/več ercov,majka izbacila iz kuče svako g nacionalno... i vi meni trtomudite i posle grub,kokice,maramice i Herba life za oporvak od stresa..
evo,tolko sam imao i ja dans ,da kazem za dnevnik.. zaboravih,da vam kažem-da vas volim,ne izvinjavam i dobro sam naduvan!!!
da nisam ja gresan-sto želim mrsit žensku kosu a te su različith vera? to mi još odogovorite pa tutanj :)))) pamtene mojhe glave
poštujte, i barem pročitaj o čemu se radi post!!!! pa žvači do mile volje..kako se lepo ispričasmo-ko ljudi :)))))
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
imam i ja nesto ,da kazem za tveleviziju
svi puno trtomudite :)))
ne kontam , ne konta...kontam da ne konta,ovaj ,onaj,hodža,pop,kalamri,srbin,siptar... za te razprave niste nasli pravog-razlike izmedju nacije-stvaraju komplikacije i tutanj!!! Rassss Dita ne mir!
Era je i dans rekao sudiji( imam ime i prezime) u boga ne verujem-boga se bojim,verujem u ljude,ne verujem i ne zivim po vrednostima koji pišu nasmrkani tatini sinovi... zadnjih nekoliko godina se trudim se trudim ziviti po smernicama-kojima je zivelo moje pleme preko 300godina-Ogramiči po gromu...Ja sam prva genracija rodjen u porodici,moj otac u plemenskoj zajednici... i prva generacija koja radi/luda,prgava krv
a meni te vasa nacionala opredeljenja ne znače nista,nit sam tako odgojen,nit sam Slovenac nit srbijanac, do 91 slovenci zvali Bosanac..meni su brača Hercegovac i Jevrej.
opusteno,avetinje božije...
pa vutra.org vam je več gotov proizvod- dokaz svega,očemu vi meni predlažete..i to u temi za ozbiljno sprdanje-sto bi rekli moji ercovi-trtomudite
toleranca...nema pojma sta je to. ne mogu co zivot tolerisati..kad bi učili postovati nekog, kao čoveka pa sve dalje...ne bi, bilo jebanja ala sa moje strane-hoče mi se :))) niti vaseg trtomudenja...a da ga poljubiš nečeš Almira-pa makar preko tastature :))) ti onda nisi bosanka- te imaju dušu :))))znaju se nasalit
ja nikog ne mrzim i nemam neprijatelja-ali se znam pošteno ljutiti i to glasno... ne treba agresija... možeš ti urlati,pričati sta goš..al ne očekuj-da ja to moram uzeti..pa ja samo "provociram"...ali ko hoče može uvek potegnut srz-ne radim to radi zla...nit mi vise puno znači misljene svakog, ko ima nesto reč za dnevnik :)

sad se filozofi,pjesnici..ostale prosvetljene duse...lepo za ruku i otvarajete nov post..pa se smilujte jedan drugom,razpravljajte..
http://www.youtube.com/watch?v=65RlX48Xfn8&feature=related poštujem ove momke,jasno i glasno

POSTOVANJE,postovati...oni resepecti sape lavje sto dele rastamnai sa tim veze nema...volim kad me brat Damir zove jaran, kod mene delija znači-čovek koji nosi obraz!!! kod nas je bosanac,jevrej ali slovenac
nogomet i ne pratim/steta sto znas samo za te delije! kolko ste vi opterečeni-a krivi niste nimalo, ni najmanje,zaslužite barem takva život kao pirgavi u EU.Ako je vama uredu,da morate maltene nekom pusit krac,da dobijete vizu-ako hočeš samnom zaplait joint u centru LJ(koji je ***** drug Faruk iz Mostara kriv zato???Kome da ***** majku???Goranu,Rasimu,Juri?... za mene je veliki krvnik i kocka šečera...svi bi se ****** zanju-ako je badava,djabe,free,
pentram se radihje po brdima i liticama,disem duboko..kod nas je bosanac jaka-inače jevrej ali slovenac/moja majka ih gleda kao sinove,njihovi roditelje mene...
vutra.org, ako niste znal,i je jedna,prvih stranica na Balkanu- gde četvorica budal,a nije pustila ni po koju cenu-ovaj,onaj...
pa i sadašnje oči, koje su me zavele su i muslimasnke i hriščanske krvi,dete mi je trebal rodit Hrvatica,prva ljubav devojka iz Tešnja/muslimanka..,ponosan na oca sto je plako kad je gorela Hrvatska( za njega je hrvatska,srbija ,bosna bila isto)nije bijo JUgosloven/več ercov,majka izbacila iz kuče svako g nacionalno... i vi meni trtomudite i posle grub,kokice,maramice i Herba life za oporvak od stresa..
evo,tolko sam imao i ja dans ,da kazem za dnevnik.. zaboravih,da vam kažem-da vas volim,ne izvinjavam i dobro sam naduvan!!!
da nisam ja gresan-sto želim mrsit žensku kosu a te su različith vera? to mi još odogovorite pa tutanj :)))) pamtene mojhe glave
poštujte, i barem pročitaj o čemu se radi post!!!! pa žvači do mile volje..kako se lepo ispričasmo-ko ljudi :)))))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sve je to istina, prava istina.
Ali nismo svi isto odgojeni, nismo svi gledali iste "srbe, hrvate, bosance, muslimane i cigane".
I mene Hrvoje zove Srđan, ali ne bježimo od nadimaka koje su nam dali..
I moj prijatelj srbin (kojeg i zovemo SRBIN :D) što je istetoviran cijeli u Hajduku zove *********** makar smo isti i opet odemo na utakmicu Dinama i *****o se u zdrav mozak.
To ne znači da smo danas isti ko i prije, makar on guli godinu i po u buxi a ja 6 mjeseci u ludari.. ko da me boli ***** za to.
I da, neki će dalje u kemiju, neki u alkohol, neki u neštp treće.. jebiga tako je zasad, dok svi ostali ne otkriju prirodu iznova.. Dok ne odlučimo promijeniti, znam barem što ja više neću jer sam naučio iz lošeg.
Isto tako me zaboli too što sam pola Srbin, četvrt brđanin i četvrt german.. Pradjeda mi ubili ustaše, a drugog partizani.. jebiga, nisam to htio čuti ali su mi ispričali.

I mediji što kažeš televizija, ma kakva televizija, da gledo sam je, gledat ću i dalje, ali ne debilane, a danas gledam puno internet, što je isto ko televizija samo što ćeš naći više stavova, gluposti, istine, a sve je isti *****, samo je pitanje kolko brzo klikaš i pišeš.
Pa evo ovdje 11000 budala i genijalaca, i svi se svađaju, a opet razumiju.
I najrađe bi samo cijepo drva svojom sjekirom, ali opet volim hodati po asfaltu, a od debila više ne bježim nego im prilazim, jer bilo je tako i prije, bit će uvijek, samo što sam sada ja u prednosti, baš kao i pred sistemom.
Bit će uvijek i nasilja, jer mirno ne ide... Pa koliko ljudi je otišlo u zatvor zbog stava koji je ispravan? Pa u ostalom svi riskiramo ovdje kad stavimo sliku ili ime.
I ovi dečki što pjevaju, pjevali su prije 10 godina, a zajedno su tandem Vukovarac i Purger iz kvarta di ima mnogo nacija ko i svugdje.
Isto je i danas samo su dečki sa juga, a druže se i s ovim "mojim". Svi paze svoje bliske i to je dobro.

Najrađe bi u cigane, majke mi, al najbliže tome ću doći za đurđevdan koji mi je i krsna slava (valjda :D), a dotad ću gledati nacionalni sport :D
Sve je to spoj tradicije i modernog, nemoš pobjeć ni da oćeš, di god ošo drugo će te pratiti htio ne htio.


[YOUTUBE][/YOUTUBE]

I tako u krug, e neću više srat, boli me trbuh.

I samo ljudi bez ovog prvi drugi treći forumaš, to samo izgleda ko natjecanje, kojeg nema, SVI SMO ISTI I SVI MOŽEMO UČITI JEDNI OD DRUGIH.


samo ću se nadodati za žensku kosu ako smijem

žena kosu nosi cvjet u nozi kad hoda po rosi
hodali smo bosi kad smo bili prosti
a ruku joj on jednog dana zaprosi i u srcu vječno nosi

eto
 

Almira

Banned
Banovan
20.01.2010
12
1
0
38
Extra :) trebale bi ić na natjecanje tvoje biljke..smijem pitat koliko u prosjeku dobiš grama po biljci? ups, pitala sam :p ..e i čula sam od frenda da kao indor nema neki spoj prirodni u sebi koji ima outdor, kolko tu ima istine?


"Almira@ ako ti je delija Tarki prvi:sta si stisla jadna,poljubi čoveka,zagrli..."
, izvini šta ometam ti temu i mir i opet staro spominjem, al jel to tebi izgleda malo krivo bilo što je on meni prvi, a ne recimo ti? ;)
pa meni i bilo čudno da takve prekokrasne biljke pripadaju nekom ko loše zvuči :D Mir dita!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jbg...
Neki stavljaju puno velikih slika malih biljaka.
Nekima je problem jer em što nemaju fotić, em što ne možeš objasnit jazavcu da gledaš ptice u prirodi ili da mjesečariš kad ti je dokazni materijal u džepu.
Neki nose to uokolo kroz džunglu, šikaru i močvaru kilometrima... i divlje živine ih gledaju, ali se samo plave životinje boje.
A ovi s krov na glavi fino uslikaju, pa im prijeti zatvor, al prije neki ljudi moraju dobiti imena, aj pi adrese, nalog temeljen na čvrstim činjenicama, a i onda nije garantirana popravna ustanova... sve čika odvjetnik riješi za eure.
I onda ovi s malim slikama ne znaju razaznat šumu od drveta i drvo od šume.
Na cesti je dovoljna jedna fotografija... al kad već svi želimo u zatvor... kad je bal nek je maskenbal, ionako sam stavio negdje, a i aj pi je odavno poznat.



Pa nek me zovu i pjesnikom, ionako imam 100 imena i lica.

Uživajte ispred monitora, al cesta mi je ljepša ko god mi tvrdio suprotno.