samo za surove Balkančice i Balkance

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.10.2008
29
1
3
51
Ovaj ti Marjan Hemp Hoze nista ne valja, posalji ga (je) vamo da je spalim po najvisim EU standardima:RastaBong:, takve biljke treba:vb_smash:.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
to je nabudjen hemp -NOVOSADSKA 1-prekrsten tri puta-ziza za muske kokoši :))) jedino ako si
za surove Bosangije, bi trebalo več nesto žesce a nase :)))

crnigoro174.jpg



evo nesto iz zemlje palikuča-Jamica/sativa " ovo sto je dosad proklijalo" ni do kolena/pupka Balkanu!!!
balkanspazmolitikanalge.jpg



Mirsad@ baklave,tolumbe,zeljanica... za mene, žešča valuta od kopriva.... Tako,da moramo import-export... Balkanishe banditn, in the contraband action!!! kupus mafija
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
bi ***** Švabe,Italijani... vršili zulum na nasem teritoriju,da smo jih ugostili i naduvali dobro, u drugom svetskom ratu. Treba izvršiti čin prevencije,pa najbolje,da umesto bombi podstavljamo žižu po Evropi,USA...Na početku,če nam jebati kevu, ali kasnije kad se naduvaju dobro-zaboravit če več, koga moraju tuči :)))
E :) tad če sunce zasijati sjajno!!!
za mokru krpu i Balkan- i ruku u jogurt ako treba!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gde mi je post/tema...ili sam nesto spalabržijoi ili je neko večero moj post... reci delijo ,gde te očepih :)
o tom kakao trebas,Tambura pothitno po antidote/protuotrov sa tog hladnoggg severa-jadan ne bijo :) inače češ postat pirgav,porast na 2m,glumit nemca u partizanskim filmovima(padačeš sa krova..) i nosačeš kožne pantalone,štedeti pare i biti uzoran gradjanin...
 
26.10.2008
29
1
3
51
Odje ima balkanaca (ili onih koji se tako osecaju) da se moze nabrojati na prste jedne noge. (na)Punili su nam glave samo tako, prvo desnicari pa onda demokrate, a zapravo su svi ista gouna, i to sa velikim G, da prostite na izrazu, ne znas koj je gori od kojeg. Svaki politicar je po default-u gomno i tu im nema opravdanja!
Bas sam zapeo za slovo G!
Sledece slovo je H, da vidimo sta tu ima,
H, HPS?, ne znam sta je ali dobro zvuci!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ma ne trabunjaj fini momci i djevojke-lanci katanci,koka,nacionalni simboli(D&G,BMW,gucci.muci i ostale kerifeke),idu u teretanu,devojke im se sjaje ko božična jelka...sta im fali- ne, ko mi narkomani!!!
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
da ti ja kazem sta im fali.fali im dusa,fali im karakter.prodase dupe za gucci,djevojke prodaju moral za g&b.samo da su bolji nego drugi,samo da imaju nesto za pokazati.samo da ih takvi prihvate.samo da su netko-jer neznaju tko su.jad i cemer se opustio preko njih.nisu svjesni kuda idu.
kuda srljaju
kuda padaju
prozdire ih konzumacija.
ako imas ide,al ako nemas padas u depresiju a tu ti trebaju godine da izadjes.
iznenadila me izjava jedne moje tetke koja ima 50 godina.pobegla zena u australiju pa kaze sada:da je bila travka rasirena i poznata medju ljudima kao sto se siri i kao sto ce biti-ne bi nikad bilo rata.biljka bozija.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Slo era-neslazem se bas sa tobon ali vjerovatno se ti sprdavas...:=) Ma ziva katastrofa ovog naseg drustva,ako ti tata nije lovaš ,onda ni ti nevrjediš nista...a Šta se zena tice sve gore od gorega, dobije temperaturu kada joj nema cipela koje ona oce crvene sa sljokicama peta od15cm,ma ubij boze samo materijalizam se cijeni i to je to , a nitko nerazmislja o pravoj vrijednosti prirode i sto nam ona daruje zivot ...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Šta plačete?

Uzgajate biljke na steroidima, a ne valjaju vam teretane.
Neki prodaju ljudima alkohol ko konobari jer "treba kupiti kruh", a žalite se na materijalizam.
De odi radi onda u pekari ako želiš da se nešto doista promjeni, ili te sram debila s lančugom oko vrata i umjetnom sisatom trebom?
Ako je tako isti ste ko ti "debili".

Zato idući put kad vam se plače zbog materijalizma i bijede na ovom poluotoku...
Rađe uzmi dva sata svog vremena i samo prošeći svojom okolinom i pogledaj ljude koji žive na ulici jer nemaju gdje. Ima ih puno, vidjet ćete ih ako želite.
Pa ćeš možda i imati pravi razlog za plakanje, jer tuga je ovdje, vani samo je nitko ne želi vidjeti.
I učini dobro djelo i daj mu dinar, kunu ili marku. Jer njima koji zbilja plaču to malo znači više nego vama koje "boli" materijalizam. Možda taj dan budu jeli kruh.
To se zove dobro djelo i realnost, a ne izdrkavanje jadosti po nekom virtualnom prostoru.

Slabo ste mi surovi balkanci.
Da ste dobili karte ko neki što su dobili u životu POJEO bi vas balkan.
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
Ma ko uzgaja biljke na steroidima???? I mene nije sram zbog tih debila nego su to debili!!!! aa nijedan posao me nebi bilo sram radit . i to sta govoris ja neman puno ,ali uvjek odvojim 10tak kn za siromahe po gradu jer sam covjek u dusi...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa što se onda nerviraš zbog cilpela od 15 cm?
Dosta ti je da TI znaš da si čovjek.
A ove pusti nek budu umjetnost na fotošopanom jumbo plakatu i nek im se masa divi.
I pomaži drugima, vrati se brzo dobro ko bumerang u srce.. znaš i sam.

I nemoj shvaćati uvijek sve osobno.
Ko da ne znam da uzgajaš bilje u govnima od tovara il neke bliske ti životinje... To je i jedini pravi način. To isto znaš sam.

TAk da nemoj gledati štiklu,
Nego prosjaka kojem pomažeš.
I ofirno.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nasao si informatičara-pravog,odrasto na ulici-kuči vec neko vreme,ni kompa ni tv-SAMO AUDIO UREDJAJI
taj virtulani,u fisek i nosi kuči- plavoj ciganki
dok ti još hrčeš -u 4,00 ustanem,trčim 4km min svaki dan-duvam i radim -ceo dan- idem radim- moj radni dan zavrsava u 23h,hranim tri porodice!! bez zaposlenih-za mene rade samo ljudi -koje država nije htela: zatvorenici,narkomani,sirotinja,penzioneri,brača cigani- kad goče i koliko hoče -tako ja pomažem.. ne zvim od vuje!!! gojim vuju,da bi oni-koji ne znaju-dali umerti ili živeti, sami sebi pomoči,hvala bogu več i neke zdravstveni radnici-koji nisu mogli vise gledati-mrdati.NIKOM NIKAD NAPLATIJO!!! svaki dan u zivotu-mogu zbog tog popiti do 10godina!!!! krvav ti leb *****!!! takve kakve ti pominješ,ovde dilaju kokain,dele se na četinke,ustaše,balije,obučeni za 2000eur-jebu ale svakom takvoj sirotinji,nedeljom u BMW,...smiju se meni i takvim- sto sam prljav od zemlje,radim stalno ,ne pijem alkohol, ne ***** mater muslimanima,hrvatima,igram košarku/ne nogomet,pričam samo Balkanski/15 godina
a ti sa drugovima lepo se nasmrči, u teretanu,fino porasteštoj sirotinji probaj uzeti stan ,radi kamatiranja-a sa tom plastičnom sisom, malo se prošetajte pa se gledajte,gledajte,gledajte-PAMTENO ,NISTA NISI REKAO!!-barem je ton bijo,takav... za dialog može,UVEK-ti trtomudiš-poslo te tata na skolavanje u USA ili te več slao na lečenje od heroina -da piješ lekove jadan-nije mnogo pomog
ako nisi shavtijo,da je Balkan isto ***** ko EU,samo sto još ima dusu-pa makar prgavu i ludu.. tvoj problem!!!
inače u životu mnogo zdravlja,sve naj-samo su nam putevi različiti... u teretani si ti hadjija-ovde ni peronospori blizu...razpadaš,bazdiš...
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Heavy shit momci, slažem se sa svim rečenim! Da budem iskren Era bilje ti izgleda bolje od 90% slika elite biljaka, landraceova i inog sranja za kojim ljudi na netu plaču. Trebalo bi to stvarno stabilizirati i pokorit svjet :icon_lol:



 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
sejo draga, vezeš medeno a i oko ruza umiješ-vidis, čim se zena u kuči pojavi od puste prostorije, sa nekoliko "budala",nastade;harmonija,maltene dom :))))))))