Scrog 1 X critical-RQS & 1 X Northern Lights, growtent 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
@zlavjestica: sad ti je jasno zašto imam vlastiti seedbank :) lijepi postotak stare dobre genetike je na hladnom i mracnom mjestu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zlavjestica

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
ma jasno je meni..i ja bi da imam uvjete..
ali..imeni postaje sve jasnije da chu morat shirit grow prostor..jer...ovo me izludjuje.chak sam i preskochila jednu grow sezonu..a evo i sada vech danima odgadjam naruchivanje sjemena ( imam neshto svog sjemena..ali nemam prostora i vremena za regular..jer sam na rezervi sa uljem )..dobijam vrtoglavice od samog otvaranja stranice sa koje naruchujem 90%sjemena...prevelik izbor...ne znash dali bi ishao na siguricu ili isprobao neshto novo itd..
aahhh...teeeshki su to osjechaji..
( chasna pionirska..danas naruchujem sjeme..ziherashki )

edit: naruchila..(2 ziherashka i jedan novi -CBD Critical Cure od barney's f.)

+ sorry na masivnom offtopichkarenju...
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
izgleda da ništa od c99 nije izašla zemlje, nju ce zamjenit critical od RQS, admin moze samo ispravit naslov critical umjesto c99

slike vcrs :)
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
hajde brate, ako nije problem da za nas tupce finih guzica detaljno opišeš postupak šta radiš sa tom mrežom pa da možemo kopirat ;) kuiš zato jer svugdje piše malo pa moraš povezivat i zbrajat oduzimat zaključivat a to sve k*rac niš konkretno i u crtama. :lml_spam: ali kužiš je tako?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
ja mislim da bi trebao da maknes tu zicu,tebi ce biti lakse za rukovanje a i one ce biti srecnije....
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ja tu ne vidim scrog, vidim samo biljke koje rastu kroz žicu. Upravo zato sam te upitao ako bi pisao kako si radio i sto si zamislio sa scrogom, zajedno bi to napravili kako treba a i mi manje iskusni bi znali koje greške ne radit. Eto još jedan najavljeni scrog koji nije realiziran u ovoj sezoni. Ako zanemariš žicu biljke ti fino napreduju, bit ce tu mnogo masti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and Stipe