Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako te postar ne nadje kuci i ostavi cedulju, a ti sa njom ne odes u narednih 5 dana, onda se vraca posiljaocu, i tada kad im se vrati oni treba da refundiraju. al znaci proslo je carinu i nije otkriveno. ali ako na carini otkriju to se zaplenjuje i prosledjuje policiji, ovi verovatno unistavaju jednom il dva puta godisnje sve sto se sakupi u prethodnom periodu, dal preko carine il sa ulice
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
@Binatone Meni radi , mozda ti baguje komp x)
Jel ima neka fora sa ovim pracenjem posiljke na royal mail , posto kad ukucam broj kaze da je greska , a taj broj su mi poslali iz seedsmana ?!
 
Poslednja izmena:
30.01.2013
142
145
43
naručio u petak ujutro i uplatio lovu.
uplatio sam u banci, nadoplatio sam na 62eur od narudzbe jos 90 kn koliko naplacuje banka za slanje i konverziju.
odgovor dolazi upravo sad od seedsmana, uplata je stigla i uskoro salju. :thumb:
 

Popeye

Aktivan Član
24.02.2015
87
296
53
Naručio sjemenke, platio master card kreditnom karticom, za 10 dana su stigle. Odabrao stealth opciju i bilo je odlicno zapakirano.
Pohvale sponzoru :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and L0oD

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
6 Dana mi je paket na carinu i jos nije stigla ppdiljka u moj grad proverio sam.... jel imao neko takav slucaj ili da se oprostim od moje porudzbine???
 

Bolivas

Banned
Banovan
23.09.2015
7
15
3
43
Pozdrav svima,

Evo kratak info...prije 10-ak dana sam naručio 11 kom, dobio 6 gratis :)
Platio sam bitcoinom, što vidim da još uvijek nije česta praksa, a trebala bi biti.
Nisam uzeo stealth opciju i stiglo sve vrlo dobro zapakirano u neoznačenoj kuverti.

Jedini minus je što je Purple Afghan Kush bio u nekakvoj maloj metalnoj kutijici pa je kuverta zveckala, ali ponavljam, neoznačena kuverta s kojom nitko nebi trebao imati problema.

Vidim da vas dosta šalje pare u kuverti ili uplaćuje kreditnim karticama što je puno ozbiljniji rizik od samog pakiranja.
Kuvertu vam lako opljačakaju a kreditnoj se lako uđe u trag.

Toplo preporučam upotrebu bitcoina koji je super jednostavan za svakog iole pismenijeg korisnika, plaćanje ide odmah, provizija je zanemariva ( manje od 1 kune ) i nema nikakve šanse da itko pronađe tu transakciju i poveže s vama.

Ukoliko koristite i tor browser te zaštićeni mail, ne može vas nitko povezati s tom narudžbom.

Želim vam svima uspješan i produktivan grow uz što manje stresa.

Ukoliko nekome treba savjet ili pomoć pri uspostavi bitcoina, neka me slobodno kontaktira.

Sunčani pozdravi iz Dalmacije
 

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Slobodno, sto jasnije opisi kako je zapakovano, pa da se obesimo svi :fuck:

Vodite racuna o pravilniku, znam da je tesko sakriti zadovoljstvo kad nekog nadmudris, ali budite diskretniji sto se tice informacija jer ovaj hobi treba da traje:wave::wave:
Peace
 

Bolivas

Banned
Banovan
23.09.2015
7
15
3
43
Nisam nikoga nadmudrio, samo dajem sigurnosni savjet.

A mislis da će zbog kutijice sad ić direktiva svim poštarima na balkanu da zveckaju kuvertama ?

No, ok, paranoja nam je prijatelj.
 
17.06.2015
142
137
43
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin

sbcjeceo

Aktivan Član
09.12.2013
673
713
113
015
Jedna je carina u Beogradu recimo i tu ce da zveckaju a ne postari, dakle bez opisa pakovanja je pozeljno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lolcina
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.