Online kupovina sjemenki / semenki nekad bio sponzor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.07.2015
492
203
43
Samo radi sigurnosti je najbolja internet,zato sto ako se i nesto desi ne moze da ti skine lovu sa glavnog deviznog racuna, ti mozes i online da prebacis samo koliko ti treba na internet karticu.
 
23.03.2014
99
147
43
hahahaha znam na kom broju zivim ali mi bilo nesto nelogicno... havala power... naravno da idu i par domaja ali prvo idu par automata pa kad oni zavrse idu domaje... kad odmah ubodes domaje ojajis se cekajuci..
 
28.02.2016
4
0
3
35
POzz svim clanovima :)

11 feb sam narucio semenke od Royal Queen Seeds-a a 18. feb je paket stigao u Bg na carinu (oni rade preko Fedex-a) a 22. feb je navodno izaslo sa carine ..pisem kao sto sam procitao preko fedexovog sajta track your parcel opcija .
paket jos uvek nije stigao :/
mada na sajtu pise da posiljka moze da traje do 15 radnih dana !
Zaniima me da li je neko imao slicno iskustvo iz Srbije i sta vi mislite da li su semenke nadjene ?
Dao sam fake adresu a pravi mob ,kontao sam da me kurir nazove kad se bude gubio da nadje adresu sto obicno i rade :)
Hvala na odgovoru :))
Izvinjavam se ako sam nesto pogresno napisao prvi post mi je ..svi saveti su i vise i dobrodosli ....
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Druze nemoj se ljutis, al malo ti je glupa ta ideja. Pa bolje da si dao lazan broj mob ako se cimas od carine I policije. Na ovaj nacin nista nisi dobio
 
28.02.2016
4
0
3
35
Ne ljutim se :)
Zasto mislis da je glupa ideja ,ne razumem jer kako sam napisao kurir uvek pozove kad ne moze da nadje adresu ,broj se menja a adresa ne :)
 
Poslednja izmena od urednika:

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
Nemas razloga za paranojom, kupovina semenki je tek pocetak zabave :) . Drugi put slobodno daj tacnu adresu. Pozovi ih sutra, imas broj na njihovom sajtu I pitaj za posiljku
 
28.02.2016
4
0
3
35
Danas sam ih zvao i rekli su mi da je posiljka vracena sa carine nazad...poslao sam mail RQS-u sa pitanjem da li mi mogu poslati istu posiljku sto pre je moguce .
Sta mislite do kad mi je zadnji rok da dobijem seme ?
Ako mi negativno odgovore , pazarim preko Seedsman-a verovatno sutra !
lep dan vam zelim

moze savet neki koje da uzmem ako se budem odlucio za sutrasnju kupovinu ..
outdoor -feminised su one koje me interesuju :)
Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:
01.03.2016
8
5
3
Sve pohvale za Seedsman.Platio sam u kesu.Poslao novac pismo i posle 6 radnih dana posiljka stigla full upakovana,znaci nemoguce provaliti na carini.Ljudi su profesionalci u svom poslu i svaka im cast na tome!
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Body-telo... znaci izlazi iz tebe cela dusa i ide u neku voznju,gde tvoj mozak pozeli :D
Calming-a ti si totalno smiren,neko da te puca u bulju ne bi te nerviralo...
Cerebral-e to je zayebano,ako to pocne izlazit iz tebe,da ti ne pricam :D
jel ti zezas sa ovim pitanjem u ovoj temi? ili si prepusen :D hahhhahaah:razvaljen:: obrati malo paznju gde pises... peace
 
16.07.2011
197
180
43
pišem jer je tema o sponzoru a o tome u kakvom sam stanju ne znam ni ja da opišem... ne znam ni gde su mi ni ruke noge o mozgu neću ni da pričam a zareziu rečenici nestaju
hvala ti ludi puno!!!
 

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Pozdrav da li je jos neko imao ovakvih slucajeva vec 5 dana mi je paket na carinu, pa razmisljam da mozda nisu pronasli ?
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    11,5 KB · Pregleda: 56
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.