SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
valjda se toliko naduva da ne može dobiti erekciju pa mora sve prstima i jezikom raditi, pa kad ona svrši onda tek on kreće u akciju... :rofl:
 

IamLegend

Aktivan Član
11.10.2010
106
16
0
34
Predobra stvar, samo nevalja napraviti frulu da si ti nemos dignuti a kamoli.. male kolicine cuda rade prije s.. ali ja moram priznati da je meni bolje poslije s.. zapaliti i tad mi je sve ravno, duboko i izgubim seeee....
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Sex sa travom ili bez? ovisi kako sa kojom curom iskreno! Ima ih koje ce pod dimom od sexa napraviti pravi uzitak a ima i onih koje stoje ka debla....Sve u svemu sex s a travom ofc!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Kad dobro razmislim,sa travom definitivno!!!Pogotovo sad.Skoro sam sreo u gradu ortaka sa kojim se dugo nisam video,kaze mi:Video sam ti decu,kako su porasla! A ja kazem:Dobro sto su deca porasla,da mi samo vidis zenu!
A posto ni ja nisam vise kao nekad,ako sam i bio,e onda duvka dodje savrseno,zena mi lepa,zgodna,idealna!!!
E sad,ako nekad i ne uspem,bar sam naduvan,boli me uvo!!!
 
13.03.2012
4
1
0
33
Slazem se da je sex nakon finog jointa nesto drugacije i posebnije nego bez njega. Ali i nakon sexa jos jedan naravno :D i to zajedno sa partnericom/partnerom... Tko jos nije probao neka proba sto prije jer se poslje bez te dvije stvari nece moc zivjet. Samo se nemojte preforsirati sa travom jer ne zavrsi dobro... mlohava ćuna i te fore :D
Sretno ljudi ;)
 
19.11.2011
10
0
0
34
Prije sexa nije mi nužna vutra, iako uvijek lijepo sjedne...ali zato nakon zakurit sa ribom...auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :icon_biggrin:
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Meni definitivno bolje lijezi kada uzmem 2-3 dima prije sexa, jer poslije se probude neka nova cula i bude interesantnije.
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
poweru neznam kako ti ali ja kad sam napusen ( frisko) nemogu odmah svristi ( i nezelim ) a ako bas i ne ide drugacije uvijek imam dva mala prijatelja koji me nikad nisu izdali i u kombinaciji s njima jos nisam upoznao zenu koja se bunila ;)
 

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
eventualno dolazi u obzir neka sativica,inače sam u banani,ko će to pa nisam ja fizički radnik:icon_lol:,a i samo gruvanje je bolje od sexa,buahahahhaaa:bis:
još kad te potrefi da su sve žene da vidiš veselja:icon_mrgreen:,malo ga kenjam al šta ću,sex is my life;)))))))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
Creative je napisao(la):
poweru neznam kako ti ali ja kad sam napusen ( frisko) nemogu odmah svristi ( i nezelim ) a ako bas i ne ide drugacije uvijek imam dva mala prijatelja koji me nikad nisu izdali i u kombinaciji s njima jos nisam upoznao zenu koja se bunila ;)

uh bro, dok sam ja skonto da se pozivas na post od pre mesec i po... :) ma ok, pobrkao si tamo termine, nista strasno
 
17.03.2012
14
1
0
32
Najbolji seks koji sam ikada dozivio je bio na ganji...ali preporucujem sa nekom duzom vezom jer ce te se osjecati sigurnije i ti i ona a panika veoma lako kuca na vrata..osjecaji emocije su nevjerovatni a ako neko zeli probati nesto drugacije neka u svoju seks playlistu (a znam da je vecina ima ) doda Urbana i budi moja voda ako vec nije...lika prije tog iskustva nisam pretjerano gotivio ali posle toga :)
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55


MARIJU
ANA KAO AFRODIZIJAK
Drevni tantristi i moderni naučnici se slažu: Marijuana i seks su odlične stvari koje idu jedna sa drugom.Marijuana i seks su darovi prirode.
Uživamo u njima zbog toga što su nas biologija i evolucija stvorili takvim. Baš kao što naša tela sadrže određene sisteme zadovoljstva koji nas nagrađuju za seks; naši mozgovi sadrže određene neurocelijske mreže koje se mogu aktivirati samo supstancama sa molekularnom strukturom THC-a. Ovo čini high osećaj Marijuane jedistvenim među svim osećajima, i poštoje samo dva izvora koji aktiviraju neuro receptore za THC.
Naš mozak je jedan izvor:eek:n stvara neurohemikaliju veoma sličnu THC -u, po imenu anadamid.U prevodu, ova reč znači blaženstvo.
A jedini drugi izvor za ovu blaženu supstancu je biljka kanabisa.Bilo da ste stoned ili seksualno uzbuđeni, fiziološke reakcije su slične,poput ubrzanog rada srca, pojačane senzitivnosti, promena u krvotoku i disajnim putevima, relaksacije - akutno uzvišeno stanje svesti.Seks i Marijuana daju nam euforična iskustva, jedinstvo tela i uma,isceljujući beg od rutinskog postojanja.
Ako su i druge osobe uključene uz nas u našoj seksualnoj aktivnosti ili upotrebi Marijuane, takva iskustva mogu biti naročito intimna i nova, stvarajući vezu punu ljubavi i razumevanja.Marijuana se koristila kao afrodizijak hiljadama godina, iako je ironično korisćena i za seksualni celibat.Drevni sveti tekstovi pokazuju kako koristiti Marijuanu radi unapređenja seksualnog zadovoljstva, a moderna nauka uči nas jednako važnu lekciju: efekti Marijuane određeni su ličnošću, fiziologijom, namerama,okruzenjem i kulturom korisnika. Kultura drevne Indije veoma je blisko povezana sa korisćenjem kanabisa u seksu.Kanabis je korišćen u Indiji najmanje 3,000 godina, a verovatno i mnogo duže.Indijski Ayurvedic i Unani Tibbi medicinski sistemi uključivali su primenu kanabisa za povećanje libida, za pobeđivanje impotencije, i za lečenje raznih oboljenja.Ovi sistemi su takođe uključivali i opijum, ponekad u kombinaciji sa kanabisom.
Desetine raznih preparata sa kanabisom bili su prepisivani kao afrodizaci.Njihova imena su:shrimadananda mdaka, uttama vajikarana, majun falaskari, roghan bhang, itd.Ovi recepti, pokazali su se efikasni za duže erekcije, kasniju ejakulaciju, podmazivanje i za opuštanje prepreka.

.

TANTRA- SEKSUALNA MEDITACIJA
Upotreba kanabisa kao stimulansa za seks koja je spojila hedonizam i medicinu javila se u ezoterickoj Hindu-Budistickoj tradiciji poznatoj kao Tantra, mističnoj religiji koja prepisuje fizičke i mentalne vežbe poput meditacije i joge.Ovo znanje onaj ko ga praktikuje koristi kao način da pobegne od patnje i doživi prosvetljenje i savršenstvo,poznato kao Nirvana. Napredni Tantra rituali sa Marijuanom su moćni, ali veoma složeni i teški.Istraživači su otkrili svete tekstove koji opisuju kanabis rituale, ali sumnjaju da moderni tantristi još uvek uživaju u takvim aktivnostima.Moderna Tantra je, poput mnogih drugih urođenickih običaja, često korišćena od strane ljudi koji imaju malo povezanosti sa kulturama, drustvima i okruzenjima iz kojih su nastale religije.Moderna Tantra, iako je bitan izvor seksualnog i duhovnog prosvetljenja, tek delom podseća na izvornu Tantru opisanu u svetim spisima poput Mahanirvana Tantre, koja je nastala u XI veku naše ere.Praktičari Tantre veruju da ljudska tela sadrže energetske sisteme koji se sastoje od nerava, srca i duhovnih elemenata koji su povezani sa kosmičkim i prirodnim energijama.Muškarci i žene imaju različite vrste energije; joga seksualna vestina sjedinjuje ove energije, stvarajući "strujanje" koje omogućava ucesnicima da pronađu nove uzvišene nivoe intimnosti i za transcendentraciju egocentricne svesti, pomazući im da shvate svoju bezvremensku poziciju u univerzumu.Tantričko jedinstvo energije muškarca i žene, veruje se olakšava univerzalni balans i okajanje za ljudske grehe prema prirodi i kosmosu.
Tantrički kanabis rituali datiraju iz vremena od oko 700-te godine naše ere, i u njima su učestvovale grupe"pročiscenih" muškaraca i žena koji su se upuštali u post, pevanje, molitvu, ceremonijalna pročiscenja,Kundalini jogu, i seksualno jedistvo, stavljajući telo i duh na ekstaticka iskusenja.Koncentracija, posvećenost i transformacija su ciljevi ovih rituala, koji se obično dešavaju u hramovima ovenčanim sa hiljadama cvetova, sa oblacima mirisnog dima, i svetlucajućim lampama.

BHANG - NEKTAR BOGOVA
Ljudi koji su tada praktikovali Tantru nisu pušili travu - oni su spremali specijalni recept za oralno unosenje po imenu Bhang.Ponekad Bhang nije bio ništa više od male zelene loptice trave kanabisa izmešanim sa mlekom, a nekada je bio i veoma ukusni Marijuana milksejk napravljen od najkvalitetnijih lepljivih cvetova i listova kanabisa,izmešan sa mlekom, šećerom, biberom, bademima, kardamomom, semenom maka, đumbirom i drugim biljkama.Ovi specijaliteti su se grejali pre serviranja kako bi omogućili THC-u koji se topi u masti da se kristalizuje u psihoaktivnu formu koja je efikasna kod ljudi.Bhang napravljen po takvim receptima je sličan caju, ali je slađi i gusci, začinjen prepoznatljivim ukusom kanabisa. Čak i u modernoj Indiji, Bhang se smatrao svetim medicinskim picem koje leci boljke, donosi dobru sreću, uklanja zle duhove i cisti ljude od grehova.Nakon posta i ciscenja koje traje najmanje 24 sata, Tantristi su konzumirali Bhang, uz duboko abdomenalno disanje i pokrete rukama.Ove vežbe oslobađaju zarobljenu energiju, ojacavaju mišiće i protok krvi, i povećavaju moć kanabisintoksikacije, koja se obično javlja oko jedan sat nakon konzumiranja začinjenog, potentnog recepta.Praktičari su često u početku osećali osetljivost od Bhanga, koji je mediciski aktivan kao pročiscivac digestivnog trakta. A kada se osete prvi psihoaktivni efekti, tantristi ulaze u meditativno stanje u kome utvrđuju molitvu koja je posvećena Kali, Tantričkoj-Hindu boginji koja predstavlja ženske kreativne sile.
RITUALNO OBOŽAVANJE ŽENSKELEPOTE
Obozavanje ženske lepote i energije se nastavlja:muškarci ritualno kupaju i blagoslove svoje ženske partnere, svetom vodicom, parfemisanjem i cesljanjem njihovih kosa, parfemisanjem njih, ispuštaju ih na svileni krevet. Muškarci zatim započinju ritual u kojem dodiruju celo žene, njene oči, nozdrve, usta, ruke i butine, i na kraju i njenu vaginu.Dva seksualna čina koji se dešavaju tokom kanabis rituala su klasični i oralni seks koji izvodi muškarac na ženi. Tokom seksa, parneri se fokusiraju na religijski simbolizam, izmešane energije i na oslobađajucu prirodu seksualnosti.Tantrički ritual tezi ka produženju unije što je duže moguće.Muškarci i žene koriste joga disanje, meditaciju i neuromuskularnu kontrolu radi dostizanja"beskonačnih orgazama" bez ejakulacije i drugih oslobađanja koji umaraju.Sveti tekstovi opisuju seks sa kanabisom koji je trajao sedam ili osam sati, sve dok svetlost vatre ne zavije ljubavnike u orgazme celog tela, koji rezultuju brisanjem mentalnih ideja i ega - beskrajna sloboda od samogsebe koja je jednaka Nirvani.

KANABIS I SEKS DRUGIH KULTURA
Indijski običaji korišćenja Tantre i Marijuane su verovatno najlepši i najuzbudljiviji spojevi seksualnosti ikanabisa, ali takođe i druge kulture imaju nauke o kanabisu i seksualnosti.
Narodni lekovi u Srbiji u XIX veku bili su na bazi kanabisa, i zvali su ih našha.
Ženske device dobijale su mešavinu jareće masti i kanabisa na njihvoim prvim bračnim noćima, kako bi ublažile bol njihovog prvog seksualnog isksustva.Takve primene javljaju se i u modernim običajima u Indiji, gde tek venčani ispijaju Bhang pića i jedu Bhang slatkiše.
Indijske prostitutke, kaže se jedu dosta Bhang šerbeta, koji im pomaže da se osećaju seksualno uzbuđenje čak i kada su njihove mušterije debele, ružne i glupe.
Srpske žene mešale su kanabis sa belancetom jaja, šafranom i šećerom za spravljanje guckanda, tonika koji je stvarao stanje seksualne uzbuđenosti ili je (ironično) davan mladim momcima za ublažavanje bola prilikom kastrtiranja!Kanabis tonici su takođe davani i rasplakanoj deci, jer je kako se kaže činilo da se odmah vrate smehu.
Srpski muškarci cenili su preparat napravljen od potentnog hašiša, putera od lešnika, suvih listova ruža,peteljki karanfila, krokusa, muskut oraščića, kardamona, meda, šećera, i korena biljke Anacylius pyretrhum.Smatrali su ovaj "veseli recept" super afrodizijakom.
Maroko, Egipat, Liban i druge Bliskoistočne i Severnoafricke kulture ubacile su kanabis u seksualne odnose već početkom XX veka.Tamo, kanabis je često bio u potentnoj formi po imenu kif.Žene i konkubine dobijale su kif od sluga i koristile su ga kada muškarci nisu tu, često se posvećujući erotskim fantazijama i igri.Kanabis je imao reputaciju da čini da žene postanu seksualno neosvojive, što je naročito bilo korisno u ukulturama gde su žene bile rutinski omalovažavane.

Nastavak u sledecem postu,ne moze sve stati u jedan....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
MODERNA KANABIS SEKSUALNOST
U zemljama poput Kanade i Sjedinjenih Država, interakcija kanabisa i seksualnosti je iskomplikovana politikom prema polovima, puritanizmom,zakonima i stresom usled industrijskog življenja.Nekoliko naučnih članaka i knjiga daju dosta koristnih informacija o kanabisu i seksu.Ovi naučnici zaključili su da ljudi koji uživaju Marijuanu teže ka uživanju seksa, i (iznenađenje!) da Marijuana i seks mogu biti moćna kombinacija.Većina korisnika kaže da se lakše uzbude kada su stoned, ali su objasnili da se u nekim običnim situacijama javlja požuda.Konzumenti kažu ne samo da se njihova želja povećala, već i njihova sposobnost da cene seksualno zadovoljstvo kada su high.

MANJE JE MOŽDA BOLJE
Nivoi intoksikacije utiču na efekte Marijuane na seks.Kod manjih i srednjih nivoa intoksikacije, korisnici su primetili uzvišenu sposobnost da seksualno komuniciraju sa svojim partnerima, i uzvišenu telesnu svesnost.Neki ljudi opet kažu da kada su veoma 'naduvani' više samokriticni i povučeni; Marijuana high ih savladava i zaustavlja seksualne aktivnosti.Drugi opet kažu da kada su ekstremno high gube kinesteticku vezu sa svojim telima i ne mogu da uživaju u seksu jer je njihova svest daleko iznad fizičke realnosti.Kada je količina Marijuane prava, kako god, uživaoci kažu da povećava seksualnu izdržljivost i veštinu,osetljivost na dodire, dužinu i snagu orgazama, i olakšava emotivno povezivanje partnera.Ljudi osećaju da daju više ljubavi, da imaju više volje i pažnje za tehničke aspekte vođenja ljubavi i predigre za koje žene često kažu da nedostaju u muškom seksualnom repertoaru.Dosta muškaraca tvrdilo je da su njihove erekcije postale veće i snaznije kada su high; a žene kažu da su postale vlažnije, i spremnije za pokretanje vaginalnih mišića radi podizanja uzbuđenja muškarca ka samom vrhu.Stoneri oba pola kažu da često kada su high lakše osećaju i erotske vibracije kod ljudi koje su obično smatrali"samo prijateljima."Neke žene tvrdile su da su seksualno blokirane kada nisu stoned, ali da se lako uzbuđuju nakon što uzmu koji dim. Neke žene su čak rekle da dostizu orgazam samo kada su high, dok su opet druge rekle da je stoned osećaj pomogao da dožive više orgazama.Kod oba pola, orgazmi se mogu osetiti u celom telu, pre nego isključivo u genitalnom delu.
Napušeni ljubavnici postaju više svesni aluzija koje dovode do orgazma i osećaju se slobodnijim za upuštanjeu telesne pokrete koji uvećavaju uživanje.Moderni korisnici govore o duhovnim, emotivnim i fiziološkim efektima koji su paralela drevnim Tantričkim efektima.Dok su high, osećaju se kao da je seksualni odnos razmena energija koje su sjedinile njihova tela u kosmosu.Osećaju ovu razmenu okrepljujućom i balansirajucom, a orgazam smatraju pre energetskim vrhuncem, nego vlažnim finalem.Neki od ispitanika rekli su da ih je seks dok su high preneo u prosla vremena duhovne realnosti, gde seks dobija simbolički i univerzalni značaj.Mnogi su zapazili da im Marijuana pomaže da osećaju više ljubavi prema njihovim partnerima, i više zahvalnosti za seksualne funkcije kao oblik komunikacije "koji je daleko moćniji nego što će reći ili druga dela ikada biti." Korisnici Marijuane koji su praktikovali jogu i meditaciju osećali su da Marijuana uzdiže njihovu svesnost unutrasnjih orgazama i suptilnih unutrasnjih procesa.

MEHANIZMI LJUBAVI
Iako niko nije identifikovao mehanizme koji su zaslužni za očiglednu korisnost Marijuane kao afrodizijaka,reputacija ove droge u izostravanju čula i emocionalnog otvarača verovatno je zaslužna za veći deo efekta.Korisnici Marijuane tvrde da kada su high često im se povećava opažanje temperature, ukus, dodir, vizualna stimulacija, telesna svesnost, muzicko uživanje,stvaranje fantazije i raspoloženje.Drugi česti efekti uključuju promene u percepciji koje često dovode do osećaja da se vreme usporilo i da se više informacija može videti i osetiti. Ironično, ove iste efekte naveli su i ljudi koji osećaju daMarijuana ne može biti vezana za uživanje u seksu.Tako, asketi, monasi i drugi koristili su Marijuanu da se oslobode od seksualne želje.Za njih, ona podstiče samokritičnost i izdvojenst.Umesto da ih povezuje sa njihovim telima, seksualnim željama, ili drugim ljudima, ona im pomaže da žive u meditaciji život na apstraktnim mentalnim konceptima,u njihovim religijskim ciljevima, ili čak nizašta.Neki parovi tvrdili su da im je stoned osećaj pokazao na pukotine u njihovim vezama, što je malo pomoglo kada je seks u pitanju!Drugi opet kažu da osećaj naduvanosti stimulise ne-seksualne ideje koje ih udaljavaju od njihovih tela i partnera, i čine seks malo težim.Jedan par je rekao da su njihovi umovi tokom vođenja ljubavi odlutali - pa su našli svrsishodnijim da diskutuju o svrsi života pre nego da nastave vođenje ljubavi….
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Svakodnevni konzumenti nebi trebali prilikom svakog odnosa da budu pod kanabisom.
Sve je to istina nove dimenzije nova cula iskustva, samo posle jednog vremna nemas preterano volju bez toga imat odnos.
Zbog toga treba izbegavati svaki put, svaki drugi je ono pravo ;).

Lepu zabavu u buducnosti i nova iskustva vam zelim.
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Evo da podelim, svijeze iskustvo.
Naime nisam dimio nista, ali sam popio oko 1 lit pive pre sexa, naravno bio mi je manje interesantan, plus, sto mi se u zivotu nije desilo da sam samo 3 puta umocio i vec bio gotov = KATASTROFA !!!
Za plakati, na svu srijecu, partnerka me razumje, a i ona je dobila svoje zadovoljstvo :)