SEX ... s travom i bez ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
E jel i vi imate problem kad ste naduvani, znaci oboje... da cura/zena pocne panicarit poradi prerane ejakulacije i forsira kondom? Meni se to dogodilo xy puta iako nikad nisam imao problema s tim, al njih jednostavno paranoja sibne i book
 

Gedža

Aktivan Član
Veceras idemo u nove pobede.
Svima bih preporucio ovu terapiju, radi 10000%

logo%20king%20is%20back%20horiz.jpg


:tovarenje_banana:
 
28.08.2012
5
0
0
78
Kakva su Vasa iskustva i kakve posledice pusenje marihuane ostavlja na Vas libido-seksualnu zelju, mogucnosti i ostalo?!?
Imam 32 godine u pusim vec 12-13 godina sa prekidima ali zadnje 3-4 godine konstantno. Tipa jednom do dva puta nedeljno, uglavnom pre seksa... U zadnje vreme mi se desava gubitak zelje, ranije sam morao svaki drugi dan a sada jednom nedeljno max.
Pokusavao sam i sa promenom partnerke atraktivnijom ali sa kratkotrajnim uspehom ... cak osetim da nemogu da odrzim punu erekciju, dovoljna je za posao ali nije to to kao ranije, a teze se i dize....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Napušena Vjeverica;229457 je napisao(la):
Promijeni vrstu vutre koju pusis, cuo sam da je Super Silver Haze prava stvar za odradit poso kako kazes hehe

:icon_lol: Samo sam čekao kad će se Vjeverica javiti na ovu temu,čudi me da nije bio prvi ali ni ovaj rezultat nije loš...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ma meni super i sa i bez....mada iskreno,retko kad 'prionem' na posao odma' po konzumiranju sprave,vise ono-kroz 20-30min.
mislim da to ima dosta veze i sa stresom/poslom/ishranom itd. pre nego sa dzidzom...
a to '1-2 put nedeljno' nije bas konstatno xD ja pusim svaki dan,i to bar 3-4 sprave u toku celog dana,a draga i ja se volimo svaku noc,cesto i izjutra...tako da....drugde ti trazi uzrok smanjenog libida.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz
fudjika@

Neznam kako je doslo do toga al kod mene nikada nije bilo problem. A u zadnjih 15-g. sam isprobao dosta razlicitih. Nedeluju sve isto ali najvaznije je ono sto se desava u tvojoj glavi. Neke ti vise neke manje uzdignu ali na kraju dodjes na isto.
Zavisi od dosta stvari kao sto su nervoza, raspolozenje itd. Ako primenjujes uvek istu pozu il dve pa i pijanom dosadi, a najbolje ( kao i ja sto sam napravio ) kupis kama-sutra pa svaku noc neku drugu pozu, pa da vidis kako je to interesantno.
Mogu svaku noc i sa i bez upotrebe marihuane. Po meni tvoj problem je negde drugde.
Analiziraj tih 13-g. i probaj da saznas sta se promenilo u tvom zivotu nevezano sa marihuanom.
Siguran sam da ces naci neki drugi razlog.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
vinjau. Ja pusim ovo sa ulice, tak da predpostavljam da je indika ili neki hibrid indike. Sve super, al kad popusis mal vise, nakon nekog vremena nemas vise filing i nemres vise :/
 

Mr.Vinjau

Aktivan Član
26.07.2012
190
100
0
39
Pitam posto me castio ortak 5g Hindu Kush-a pa ono....cisto da znam sta da ocekujem...
Ako neko ima iskustva sa njim,neki smoke report bi dobro dosao? :dada
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mr.Vinjau je napisao(la):
Pitam posto me castio ortak 5g Hindu Kush-a pa ono....cisto da znam sta da ocekujem...
Ako neko ima iskustva sa njim,neki smoke report bi dobro dosao? :dada
Hindu Kush te samo izuje iz cipela, čarape ostanu. Ostalo je na tebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va