HID/HPS Shark Shock CBD - 600W *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Mentor Stipe u latexu- sviđa mi se :D Evo se prijavljujem za mentorstvo :) Auu..šta ti od dnevnika napravismo,sve nas briši :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Jedva čekam čut "oil report",dal "baca u nesvjest" s obzirom na 6% thc-a,razmisljao sam o CBD crew sjemenkama na kraju ipak išao na normalnu indicu...

Sretno,organizacija na nivou:D

tnx :) .Ma ne vjerujem bas da ce bacat u nesvjest, kak se prica nebi smio. 6% i nije tak puno, al 6% cbd je :D

Fino su se raširile
Pa kad će više dame poćet cvijetat ;)?
pa 2 dana su tek na 12 :D budu budu jos malo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: green poison

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Dobro vece svima. Malo mi je dosadno pa reko ajde jedan raniji update.
Dan 40 od sjemena, 7 dana na cvjetanju. Imam osjecaj da je 5 tjedana vegetacija malo previse. Nadam se da nece previse rast u cvjetanju jer kako je krenulo...moglo bi to na stropu zavrsit. Racunam na tu indicu u krvi pa da nece pretjerat :) Takodjer mi je malo zao sto sam radio lst jer je guzva vec sad pre velika a samo 2 puta je bilo savijano.
Prekjucer dobile zadnju full dozu TNT-a i Supervita. Sutra-prekosutra samo voda pa onda krece hesi za cvjetanje. Napisao sam u galeriji da nece biti HST-a ali ipak ce biti. Prunanje ce biti obavezno jer ima previse neupotrebljivih grana i vrhova, a i da smanjim guzvu. Jedino jos nisam odlucio kada da radim pruning iliti lolipop.
Temp: 18-20 off / 26-28 on.
Vlaga: 60-70 off / 30-40 on.

Ima jedan mali trik koji bi htio isprobat. Dakle...radi se o isusivanju zemlje u 16.om danu nakon flusha. Zemlja se drzi suhom cca 5 dana pri RH od 30-35%. Na taj nacin se biljci drasticno ubrza metabolizam jer korijen primi velike kolicine kisika u kombinaciji za reguliranom vlagom i nedostakom vode. Nakon tih 5 dana biljka dobije full dozu PK i ona bi trebala vidljivo napredovati. Neznam samo dal da to napravim u 16om ili kasnije...mislim da je 35-45ti dan...ne sjecam se. Mene uvijek brine taj stress.....vidjet cemo jos sve.

ztH2exe.jpg

7YF3ddq.jpg

qJwrH1T.jpg

7npyURw.jpg
KP8IGbu.jpg


Eto...prijedlozi, pohvale, pokude, savjeti, komentari, spamovi, trolanje.......sve je dozvoljeno :D
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
daj ajde space shuttle head invading grow box (SSHIGB?) imaš tu covječe, zavidno, predivno!! :) Pogle ti taj reflektor! A ventilator?? Biljke pucaju od zdravlja, jednaka distribucija svijetla...
Bravo Stipane, sjedni 10! :D Tu ne može drugo nego da ti vrate, skoro pa su ti dužne :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
hahahha sshigb :D Reflektor je onaj najjeftiniji koji mi je pre mali pa sam ga spigo da ga orvorim malo da pokrije cijeli box. Mislim da cu za sljedeci grow kupit bolji reflektor. Vent je onaj uspravni kaj se okrece ljevo desno...al je stalak strgan i vent postavljen vodoravno :D I radi ODLICNO. Dobio na posudbu od jednog clana...koji voli aute :D :D :D
Necu vise uzgajat "nove" sorte sa nestabilnom genetikom jer to raste kao da imam 4 razlicita straina u boxu. Brzina rasta, shirina, oblik, gustoca internoda....sve je razlicito.
Al da...hvala na pohvalama :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Stipe mogu ti reć da ti zavidim, i tebi i svima vama koji imate mogućnosti da peglate indoor. Nije mi radi duvanja jer se za duvat uvjek ima, čak nalazim hedove tko zna koliko godina stare pod krevetom, vjerovatno se mačka zaigrala, nego mi fali baš ta okupacija samim growanjem, joojj ma tuga i jad. Aj bar vrijeme leti pa će i proljeće brzo, a u međuvremenu ovak slinim po vašim dnevnicima i mogu ti reći sa ti curke izgledaju full jebozovno :eek::D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Tnx No Joke
A kaj ti nikak nemres upalit nesto...pa barem 150 da se malo igras u nekoj kutiji? :) Apsolutno, ni meni trava ne treba za sada...al ono...nesto se mora growat :)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Ma daj Stipe..mali trik ces probati? I onda bi trebale vidljivo napredovati?
Kao dosad laganini idu pa treba ih ubrzati.. ;)
Svaka cast ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Ma obavezno nesto poduzmi u cvijetanju.. :D u vege ti bas slabo ide pa su prognoze crne ;)
Ja se igram sa lampicama ko dijete i onda zavirim kod tebe i: "aha tako izgleda biljka od 40 dana" :D
haaha...treba isprobavat svasta i ucit :) sad me frka da se nisam zaigrao pa da ne ode pre daleko :D

preljepe biljoze Stipe... vidim da imamo isti problem oko temperature. Koliki držiš razmak od sijalice do centra (vrha biljke) ?
tnx gp. ....pa ja nemam nikakvih problema sa temp?! :) skoro pa idealna heheh. razmak...35 cca.