CBD Shark shock - 80×80 250 hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Pozdrav!

Evo da i ja otvorim dnevnik. Nije mi prvi ali mi je prvi pod ovim imenom, nažalost izgubio sam podatke za stari. Cilj growa mi je dobiti barem 30-ak grama , tako da mogu zapaliti jednu dvi male naveče do sljedeće berbe. Prošli grow sam dobio sigurno 50-ak ali je bilo mukotrpno jer mi je automatik prerastao skoro box pa je bila svakidašnja borba za svaki centimetar dok ovaj put želim to izbjeći. Planiram maksimalno 2 tjedna držati vege, jer već imam spreman CBD Moby dick. Zašto CBD sorte? Pa zato jer me mući malo tjeskoba pa da probamo kako će funkcionirati ovi hibridi. Prvi je na redu CBD Shark shock. Nije mi bitna toliko količina, bitno mi je da probam, a i da se malo opuštam uz hobi koji volim. Imam ja rezervi ali svejedno sam sad na pauzi od pušenja. Eto ukratko...

SJEME: Shark Shock CBD - (white widow x skunk#1) x male CBD strain
Genotype: 80% Indica/20% Sativa

SVJETLO: vege faza 3*32 w + 1*24 w (6500k)
cvjetanje 3*32 w (2250l,2500k) + 1*32 (1800l, 6500k)

BOX: Hortilab 30*30*60 cm

VENTILACIJA: 2 mala od 6 cm venta izbacuju, spojeni na napajanje od računala, upuh pasivan

GNOJIVO: Biobizz grow i bloom (nažalost nisam pri novcu da kupim cijelu liniju jer imam neke prioritete)

ZEMLJA : Terra brill (pokazala mi se jako dobra, pored composane i terra magme prošlu sezonu)

POSUDA: 8 l +- (neznam točno jer sam otpilao gornji dio da iskoristim prostor šta bolje)

OSTALA OPREMA : PH metar, vlagometar , termometar


20160225_021148.jpg


20160225_021016.jpg 20160225_021022.jpg

Box sam na brzinu opremio, ima par grešaka šta se tiće kuta lampi i još par stvari ali to ću u toku riješit, imam dosta posla ovih dana....
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Dogodilo se slučajno ... mislio se kako sam zaboravio sa posla ponjeti one običnu bijelu i onda skužio na balkonu čašu od prije par dana. Znam tu i tamo uzet prženi krumpir i Colu :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: baobab

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
I naravno sretno do kraja...:watch: Ja sam neki dan ostao bez rizla, pa sam si napravio bong na flasu, a isto mi je dobro dosla slamka od mc´shita. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Hvala svima na dobrim željama i tebi Stipe.

Baš sam mislio topirat jednom iako nikad nisam do sada, a odradio sam 5+ indor growowa. Uvjek sam na LST-u. A kad radim lolipop nekako se trudim, da svaki drugi ,treći dana skinem ponešto da joj kao lakše bude za izdržat. Možda je to krivo ali nekako mi je osječajno lakše to radit prijateljiici;). Ali nije problem ni LST ponovo ako je sklon bananama...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Nije da ne smijes. Bitno je da pratis kad krene cvjetane i gledas mjesta na kojima si topirao. Meni se pojavilo samo par jaja i to sam pocupao. Nikakvih problema kasnije. Prolistaj moj dnevnik sa sharkom ako nisi.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sretno , imamo box istih dimenzija samo moj je Homebox , tvoj mi se cini kao da je bolje konstruiran radi tih upuha , al eto necu se ni ja zaliti na svoj :) Pratim , zanima me kako ce to ispasti ispod cfl-a buduci da sam ja isao na opciju led :) Zivio i beritecno ti zelim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
A da ti budem iskren isto je malo zafrkano bilo postavit te ventove unutra, morao sam ih brusit da dobijem okrugli oblik i malo su smetali oni tubularni izlazi prema unutra za rasvjetnu konstrukciju. Kad bi išao ponovo radit napravio bi bolje, ali ne mislim biljku do maksimuma prostora pa tako da neću ništa puno dirat. Što se tiće Sharka, moj prvi grow je bio Great White Shark, Church i Lemon skunk i mogu reći da je Shark bio baš monstrum, dobio je dosta pohvala ode na forumu zbog svog izgleda jer je baš bio grmast nenormalno i širok.