Skunk #1 Auto-250W HPS by GreenR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......ej Bigy ma kad ti nestane fotic sa slikama je*eno je onda, a nije ni skunk tako los u svakom slucaju..........

....evo fotic je tu pa da nastavim tamo gdje je stalo i zavrsim to do kraja...........

.....tako sa curama je bilo dosta problema, nevole gnojivo ni malo, preporuka za ovaj strein pola doze i to tamo negdje nakon 35-40 dana pocet hranit......

.....ovo je 50. dan.......



.....lagano se blizi kraj, 60. dan.........



.....70. dan, ujedno i harvest day.........






.......slika suhoh i curanog jos nemam, bit ce i to........

........o smoke reportu necu puno, izgledom ne vuce bas na skunk, miris neki vocni, malo vuce na breskvu, ne preintenzivan, a dim fino razbije, onako 50:50 bi rekao, nema zaglupljivanja poslje pljuge, prezderavanja i slicno, meni je vise onak laganija, za po danu prakticirat i tako, ne zatuca da nemozes pricat, kad zapalim prije spavanja drzi me budnim tako da nije za vecenju relaksaciju.......

...eto tolko od mene i jedan mali vrhic za kraj.......

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....oko 17-18 dok je svjetlo ugaseno a 27-28 dok je svjetlo upaljeno, tak je bilo stalno, nesto sam izmjenjivao setup pa su dva puta malo dobile po glavi od HPS-a al boze moj........

....sa gnojivom nisam pretjerao, nikad nisam isao vise od pune doze i kasno sam krenuo, nakon 30. dana al i to im je bilo previse, ovaj strain je vise puta flushan, i definitivno jedan ok onih kojima treba minimalno gnojiva, najdraza ima je cista voda..........

....hvala na pohvalama......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.