Skunk #1 Auto-250W HPS by GreenR

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....pozz ekipa.....

......evo curke napreduju, danas im je 9. dan zivota i sa samim razvojem sam zadovoljan, ali, uvijek ima ono ali........nzm dal je composana prejaka ili sam ja zajebo stvar 5. dan kad sam cure zalio sa 2l vode stavio sam propisanu dozu B-52 i iduci dan su pocela sranja i zucenje, presle su cure na vodu i zutilo se ne siri al ja ipak nzm dal da napravim flush.......

[url=http://postimg.org/image/sbkvaabyv/] [/URL]

......evo vidi se kak su neke biljoze ok, druga zuta, treca spiganog lisca a cetvrta i zuta i spiganog lisca.......i sad sam u dilemi, napravit flush ili ne?...........
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......jbg, pobjeze mi B-52..........jos mi kaze mala kaj se cudis pa inace nisi nikad nista stavljao prije nego su bile stare bar 2 tjedna.......reko ma kaj, malo B-52 protiv stresa, i onda im ja roknem taj stres.......

.....jedino sam neodlucan oko flusha..........
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......hello my people..........cure pune 25. dana, spol pokazale prije nekih 9-10 dana.......trenutno su jos na cistoj vodi, vjerojatno sljedece zaljevanje krece i AN........prije 5 dana mojom krivnjom malo gorile pod HPS-om al na svu srecu nista strasno..........sa trenutnim stanjem ja zadovoljan..........

[url=http://postimg.org/image/hqtcow8oj/] [/URL]
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
fino fino

mene bas zanima taj skunk auto, kad budem sledeci put uzimao menke kontam da ga ubacim u korpu, mislim da s njima nema fulanja, ipak je skunk

a plus meni bi dobro doslo jer je auto, a imam big tower
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Meni se svidjaju i super je sto vec nakon dva tjedna krece najbolji dio u growanju :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
@BoRaiCho-ne kuzim ovaj dio oko fulanja, neznam kaj bi mogao fulat.......mozda high? u big tower bi se usudio ugurat bilo kojeg autosa......

@Kali-i meni se svida to sto su brzi, to je i razlog zbog kojeg rastu trenutno, al vise volim 40 dana vege doube toping i nakon toga otprilike ovo......

 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
@ Green Ryder

Ma mislio sam na kvalitet :) Zato sam i napisao skunk je skunk, ne moze da ne valja :)

ja sam izgurao Nebulu u ovom toweru, tako da ce automatik neki jos bolje ispasti....Nemam para trenutno da narucim neki automatik, imam jednu sjemnku Trainwrecka pa dok uzmem HPS vidjet cemo kako se ispasti :)
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......moj nijedan autos nije bio nekvalitetan, po osobnom ukusu jedan bolji drugi losiji al i dalje su svi ispali jako dobro i kvalitetno su zabijali........za ovaj skunk nista jos nemogu rec, kad probam javim.......za sad moj favorit od autosa koje sam sadio NL auto od RQS.........
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......bilo bi red da se i ja javim.......evo curkama ide 42. dan, prosli smo svasta, od laganog zucenja na pocetku di sam nakon toga shvatio da ne vole bas gnojivo iako je bilo samo pola propisane doze B-52, pa 30. dana na vodi, poceo lagano sa Iguanom i BudCandyjem u propisanoj kolicini bilo sve ok i sad zadnje zaljevanje dodam propisanu dozu Overdrive i pocnu mi listovi zutit kao i prije kad bi pretjero sa P+, posto je Overdrive isto booster kao P+ zucenje dolazi zbog viska fosfora tako da je danas usljedio flush pa kad se zemlja posusi ide propisana kolicina pa da vidima sta ce rec......

 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Jako lijepo napreduju :)
Nemam previse iskustva u indooru, al nije li mozda 75x50 premalo za 5 djevojaka?Al vidim da visinu imas dosta...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Uh, dobra fotka za nove clanove :) Pogotovo ova gdje izgleda kao da si pretjerao.
Nadam se da ce nasavit gdje su stale bez previse problema...
 

userNomore

Aktivan Član
16.09.2013
193
606
93
To je stvarno misterija...neko lupa gnojiva bez frke i biljkama ništa, drugi doda samo malo i odma pec-pec...Voda je izgleda odlučujući faktor, nije svugdje ista.
Po svemu sudeći imaš super vodu, tvornički obogaćenu NPK i mikrolelementima, pogodnu za uzgoj omiljene nam biljke. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....mojoj vodi je PH oko 7 a kolko je obogacena elementima nzm al znam iz iskustva da automatici trebaju manje gnojiva nego normalne fotoperiodne biljke.........bar se to kod mene tako pokazalo a i puno ovisi od sorte do sorte.......LR#2 se nije ni malo bunio na propisane doze AN-a ali je zato auto Wembley na Hesiju imao identicne fleke oko 35 dana nakon dodavanje duple doze P+..........

......ovoj sorti prvih 30 dana samo voda a nakon toga pola doze, mozda pred kraj jedno dva gnojenja puna doza.........to je moja preporuka za auto Sk od Sensija..........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.