Skunk1 hps 250

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Harvester of green

Banned
Banovan
24.06.2012
8
0
0
53
Pozz svima vutroljubcima.
Radi se o Skunk1.Biljke su stare tri i pol tjedna za 3 dana idu na flowering.
Presadivane su par puta i sad su u 13l posudama,korijen je razvijan dosta vremena.Juce raden rootboudnding.
Biljke su topane i fimane,nedavno uraden LST.
Od hrane su dobile poslje flusha koji je bio prije 4 dana jedanput TNT complex Hesijev.
Od enzima Power zime i root complex.Ph korigiran na 6.5. uz pomoc ph minusa.
Svaki put kad su zalivene u smjesu je i isao hidrogen peroksid 8ml po l.
Svijetlo mh hps 250.
Ventilacija ispuh 80mm,upuh mi ne treba.
Takoder veliki vent koji puse u biljke.
Zemlja Terra magma.
Box 180 80 80
Nutijenti su full Hesi i Advance nutient uz to Plantela list i Asef cvijet.
Svaki dan slusaju glazbu samnom i mentalno se spremam da i sebi i njima olakasam put do uspjeha,jer ipak ja njih trebam a ne one mene.
Trenutno se nalazim u dosta depresivnom razdoblju sto mislim da ima efekta na moje biljke kao los mojo,pa se trudim da sve bude ok.
Dosta pisanja evo i fotki koje su stare 2 dana...







To je to zasada nove fotke uskoro kao i nove tehnike koje ce bit prilozene.Ako nekog nesta zanima nek se javi u pm,ne kazem da ovdje nema iskusni ali ja zelim pomoc samo.....
Pozz do sljedeceg posta.
I slike poslje LST naravno





I evo fotki poslje LST



 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
bome lijepo...sjedni 5 ;-)
a sta je ova u sredini u nekoj kazni pa nije zasluzila veci pot?
 

Quix

Aktivan Član
11.09.2011
71
11
8
59
Ljepe biljčice, ljepo to tebi ide. vidim da imaš iskustva i čitaš po forumu.

offtopic: jesi ovo "
Pozz svima vutroljubcima." pokupio iz mog dnevnika ? haha

 

Harvester of green

Banned
Banovan
24.06.2012
8
0
0
53
Exsperiment da vidim iako vec znam koliko ce imat efekta manje zemlje na rast,samo to sad prakticiram a ne citam iz knjiga i ostanem samo na tome...
Quix
nisam bas na ovom forumu bio da bi znao necije posotve,i ovo mi je zapravo prvi put da sam na ovom forumu.Inace sam na icemag mj smoker i sl.....
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Harvester of green je napisao(la):
To je to zasada nove fotke uskoro kao i nove tehnike koje ce bit prilozene.Ako nekog nesta zanima nek se javi u pm,ne kazem da ovdje nema iskusni ali ja zelim pomoc samo.....
nove tehnike su uvijek dobrodošle kao i novi članovi :signs046:
nego ovaj drugi dio rečenice je neizrečen, ništa te ja nisam skontao

Ventilacija ti je slaba točka ako smijem primjetiti - čuvaj se vručina, neka slika boxa je također dobrodošla. Vidi se da znaš šta radiš, imaš plan držiš ga se :thumb: , ja ti mogu reći samo sretno :watchplant:
 

Harvester of green

Banned
Banovan
24.06.2012
8
0
0
53
Hehe u boxu mi je temparatura preko 30s sa razlogom,novi experiment...Osjeti se sporiji rast ali gusce rastu jer ne idu toliko prema svijetlu sto mi je jedan od ciljeva,neisprobana shema ali djeluje na neki nacin....U cvijetanju koje nadolazi uskoro,ce se temparatura smanjiti oko 28s,jos ce se dic lampa da se grane vinu u vis i da se colariziraju sto vise mogu.I da napomenem da je supercrop na svima napravljen vise puta na svakoj grani ima po 4 5 gula,sto mi olaksava LST i daje biljci veci protok kisika kroz stabljke sto na kraju eskalira sa vecim nagovima..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Svaki put kad su zalivene u smjesu je i isao hidrogen peroksid 8ml po l.............................malo miu se cini previse 8ml na 1l vode.Ali koliko vidim vec ti je to praksa pa ocito da funkcionira.....ali ipak previse i precesto, bi rekao....... ali to je samo moje misljenje,pozdrav
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Baš su zbijene :thumb:. Što kaže opa cupa za hidrogen, i ja mislim da ipak malo pretjeruješ, ne toliko što stavljaš 8ml na litru nego što ga koristiš svako zaljevanje
Harvester of green; Svaki put kad su zalivene u smjesu je i isao hidrogen peroksid 8ml po l.
Sretno dalje :)

Šta si mislio pod ovim :
Juce raden rootboudnding
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
LJudi ja bih volio da se varm al ovo je totalno ista shema kao kod našeg Domaje the best kojeg nema neko vrijeme na forumu a prije je svakodnevno bacao komentare...Sad sam listao i gledao njegov dnevnik i,i sve je isto al total,ista sorta,ista starost biljki,isti box isvjetlo,ista zemja,iste tegle i raspored,isti treninzi,čak i isti vent koji dere po bilju...To je Domaja samo promjenio nick i otvorio novi dnevnik,samo neznam čemu to,kopkalo me ovo svako zaljevanje sa 8ml hidrogena,to je po Canninom naputku,i ti silni supercroppovi,4,5 puta na grani od 10 cm...Volio bih da sam se prevario al ovo je sve indentično,pa ak jesam moje isprike,al ne vjerujem.
 

Harvester of green

Banned
Banovan
24.06.2012
8
0
0
53
Hahahahahahaha misli sta hoces,mozda jesam mozda nisam,zar je to bitno....Hidrogen koji stavljam nije ga malo a i nije cesto.Svako zalijevanje ga stavljam,i samo vidim uspijeh a ne los potez.Probajte i vi pa cete vidit automatski promjene.
Rootbounding je jedna od caka kad presadujete biljke nozem ili nekom osricom skinete malu kolicinu korijena sa strana koje je zapetljano ili se pocelo gusit.S tim se dobija veca granatost korijena dok prelazi u vecu posudu sto samim time rezultira i sa vecom biljkom....
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Da možda jesi,a možda i nisi isti,ja sam rekao da se ispričavama sam promašio al me nekako vuće da nisam no nema veze..A za taj rootbouding ti vjerujem,neki dan sam gledao majku dok je presađvaka cvijeće i prije stavljanja u novu teglu ona je prstima lagano počupkala korjanje tak da je na svakom busenu odvojila nekoliko žilica od stare zemlje ,lijepo ih raširila u novoj tagli pa onda dokraja zatrpala..Ja sam ju ubjeđivao da tak samo radi stres,a ona mene da se to tako mora,da se tak korjenje brže raširi u novoj zemlji,eto zna majka kako treba presađivati.
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Da možda jesi,a možda i nisi isti,ja sam rekao da se ispričavama ako sam promašio al me nekako vuće da nisam no nema veze..A za taj rootbouding ti vjerujem,neki dan sam gledao majku dok je presađvaka cvijeće i prije stavljanja u novu teglu ona je prstima lagano počupkala korjanje tak da je na svakom busenu odvojila nekoliko žilica od stare zemlje ,lijepo ih raširila u novoj tagli pa onda dokraja zatrpala..Ja sam ju ubjeđivao da tak samo radi stres,a ona mene da se to tako mora,da se tak korjenje brže raširi u novoj zemlji,eto zna majka kako treba presađivati.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Napomenuo bih samo da se takvo presadivanje ne smije raditi nad mladicama starima 2 tjedna, jer im je korijen jos preosjetljiv za to. A biljke starije od mjesec dana, dapace, super je to rascupati korijen.
 

Harvester of green

Banned
Banovan
24.06.2012
8
0
0
53
Vidis ipak nesto znam,mozda sad odem fotke nabacit da vidite kako su se poboljsale od rootboundinga i digle grane prema svijetlu,ali ako su mi pune baterije jer mi rikno punjac za fotic.
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Gledaj,nitko nije rekao da ništa neznaš,najmanje ja.Ja sam samo skrenuo pozornost na indentićnost uzgoja tj. svaga,ne slićnost nekje ama baš sve isto,al da ti ne spamam vise dnevnik,pozdrav i sretno dalje...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma zna on sve, i previše.... za moj ukus! (slobodno čitate, Naš ukus!)

razlog udaljavanja: Klon, soljenje pameti.... neki od nas nisu pali s jabuke ili bukve, pa se ipak suzdržavaju odgovarati na ovakve izljeve pameti!
Svi znamo, pa i ti zašto si uklonjen... Koji put je ipak bolje prešutit neke stvari nego odgovarat, jer ti jednostavno NIKADA nisi htio prihvatiti savjet, pričam o prošlom vremenu na vutri, pa ni sada... neće te nitko manje cijeniti ako kažeš da nešto neznaš, ili ako se složiš sa nečijom tvrdnjom... ovako ispadaš tvrdoglav i odbojan!

dont shoot the messanger!
PiS, puno sunca želim!