Slike nekih bolesti, a i caka sa sjemenkom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oggyvk

Banned
Banovan
25.03.2008
4
0
0
40
svaka cast na ispravku, j... ga, ja govorim iz vl. iskustva bavim se outdorom za vl. potrebe i ne koristim kupovno sijeme nego od onih sto mi se svida evo primjer:
DSC00004.JPG
DSC00004.JPG
DSC00004.JPG
j... ga poslo bi ti slike novih biljki i prosle berbe ali ne znam kako sory spaljen sam
DSC00004.JPG
DSC00004.JPG
DSC00004.JPG
DSC00034.JPG
 

KaraJack

Aktivan Član
Nešta bi dodao za biljke koje su u ranoj fazi "vegetaciji" pokazu da je ženka. Od nekih 20 posađenih sam imao dva slučaja koja su u ranoj fazi pokazael ženski spol.

Ostalo sam čekao ko lud. Sad na sijeme, sijeme nije bilo ferminizirano, kod jedne biljke sam radio full LST jer je rasla ko luda i nije se pokazao preokret na drugi spol.
Druga je rasla normalno bez LST-a nije pokazala preokret spola.

Hmm... činjenica je da mama natura daje spol 50% = 50% i to je kocka kako padne i tako ostane, ako se varam molim ispravak..
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
nikad ne misli na boljeti.....ako procitas celog sajta....nemaces problema:))

automacki prevod : nikad ne misli na bolesti---ako pročitaš cijeli sajt---nećeš imati problema:))
 
16.02.2009
12
0
0
35
vandalx je napisao(la):
ne misle oni na te vulkane dole lol...vidis da je ovo nasred sjemenke ne na dnu il na vrhu

...kako je iz teksta razvidno oni baš misle ne te "vulkane" na dnu sjemenke je piše da je "to vidno na dnu sjemenke gdje je bila sjemenka povezana biljkom" a to je na dnu sjemenke...
ali ta teoria ne drži bar kod mene je moje domače sjemenke imaju sve te "vulkane" a opet čisto sumljam da su sve ženke