Slucajni outdoor kao i prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2015
176
239
43
38
Uzeo sam joj hesi blum skoro pa joj to dajem sad za cvetanje, jel ima nekih saveta koliko bi dana jos trebala da cveta da bi je brao? Ja mislim oko 15-20 dana jos da je drzim dok ima sunca
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Drzi dokle god mozes tj do pojave budji.
A cak i onda skidaj budjave delove ako ih bude,udri sa fungicidom i jos je pusti,bices zadovoljan dobijenim :)
 
17.05.2015
176
239
43
38
Posto sam gledao da od ponedeljka krece opet hladnije vreme i verovatno kise, koilko to lose moze da mi utice na biljku, s obzirom da ce narednih par dana biti 34 stepena?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Normalno da može. Stavi štap i zaveži, a možes i grane sastrane isto. Jer kad ti se napune badovi biće teški...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
17.05.2015
176
239
43
38
Bio sam primoran da isecem biljku i lepo je obrstim jer mi je sajt provaljen, neko je pronasao i otkinuo mi jednu granu pa cim sam to video sam je skinuo, sad se susi vec sam vario neke hedove i ima predobar rad, prava domacica smejanje i blejanje. Greota sto je bila tako mala, ja sam kriv jer nisam hteo na vreme da se otvorim da joj kupim zemlju nego je rasla u onoj tvrdoj pa nije dostigla ni metar, tako da kolicinski nemam puno, ali sam srecan sto uopste imam nesto
Hteo sam svima da vam se jos jednom zahvalim na svim savetima bez kojih tesko da bih uspeo, ovo mi je prvi grow i nadam se da ce sledece sezone biti uspesnije i neke brendirane semenke HVALA VUTRAORŽE! :spliff:
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Dok su obesene, ni meni nikad nisu lepo mirisale, e kad udju u tegle krece druga prica! Moje misljenje je da dok vise, isparava hlorofil, pa zato imaju ''zadah''... Kjuring u teglicama sredjuje stvari, videces.