Smiješno-zanimljivi postovi & mudre izreke forumaša

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Cekaj ti si ladno mene cekao sa odgovorom i gradis se imenom teme,a ovde mudrosti ima kao u tebi humora.

Pa da ti Čiča objasni:
Grad je sa svih strana okruzen planinama koje su preko 1500m nadmorske visine i u njemu preovladava planinska klima,pisr tako u svim zapisima sto sam procitao,stavio bi i sliku sa wikipedie i ostalih stranica ali onda bi ugrozio sopstvenu bezbednost.
Bolje da si se udostojio odgovoriti tamo i napisati nesto pametno nego trcati ovde ko strinica i kikotati se nimalo smesnim niti mudrim stvarima boranijo moja
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Haha, dobro, sori sto sam te pomenuo u ovoj temi,al nemoj da vredjaš, meni je losa geografija i mislio sam da je planinska klima tek iznad 600-800m nmv :D
Momak, ako ne kontas zaebanciju, ne trazi ni konflikt, koji ce ti to u zivotu, budi pozitiva covjece, eto bas sam tebe čekao sa odgovorom i gradim se imenom teme, au sto me djoka zabole :D
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Ma nisam se ja uvredio bmk,matori sam ja forumas nego me nervira cinjenica da neko ismeva nesto a ne razume se u to,i da od mog ozbiljnog pitanja pretvara sprdnju a meni treba odgovor..

@Sjaj očiju bas tako i moj je grad bas specifican i klima njegova isto,cela ova regija ima takvu klimu jer su gradovi malte ne na obroncima planina.