Srce

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2016
2
0
1
113
Pozz, hteo bih da probam travu ali imam problem na srcu.Imam sum na srcu i zaliske.Za sum na srcu sam bio na operaciji posto je ta rupa bila malo veca od prosecne (ugradjivao sam neki kisobran).Za zaliske su mi rekli da je sve normalno samo da je valjda levi veci od desnog ili obrnuto.
I sad ako ja probam jel bi moglo nesto da mi se desi.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Mislim da ti najveći problem može zadati početna panika jer ulaziš u to u strahu. Može se desiti da ti srce zakuca brže pa čak i izvan ritma pa se dodatno uplašiš. Meni žena ima šum na srcu i pušila je podosta puta u mladosti.. iako iskreno.. davno sam je prestao nudit baš iz tog razloga što ni meni nije svejedno, tako da zadnjih 7-8 godina je možda zapalila jednom. Kad postoji početan strah poželjno je imati iskusnu i smirenu osobu pored sebe i znati koju sortu pušiš. Ali da sam na tvom mjestu ja ne bi riskirao bez konzultacije sa doktorom, a njihov odgovor već znamo. Neke potpuno razrađene studije utjecaja marihuane na kardiovaskularni sustav mislim da još nema i zato bi bilo neodgovorno od bilo koga da ti preporuči da probaš. Pričekaj da se javi netko iz medicinske podrške za stručnije odgovore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: scj and Digimon01
09.02.2012
36
7
8
34
Pozdrav!
Možeš imati napad panike i jako bubanje srca kao da ti hoće izletit na usta (ali neće).
Pa ako se smiješ izlagat sportskim aktivnostima,gledanju hororaca i dr. adrenalinskim aktivnostima vjerojatno ti od vu neće biti ništa. Probaj pitat na stranim forumima(zbog većeg broja posjetitelja) tamo vjerojatno ima konzumenata sa takvim problemom pa da podjele svoja iskustva
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Digimon01
02.12.2016
2
0
1
113
Ne smem da treniram fudbal rukomet(ali mi je doktor rekao da bih trebao da idem na plivanje)...Za adrenalinskim aktivnostima ne znam da li smem da se bavim.

I idem na kontrole svakih 6 meseci zbog toga.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sta kompliciras. Ako imaš vutre, napravi frulu, uzmi par dimova, nemoj više i oila.
Sve ćeš znat, kako se osjećaš. Na početku pažljivo, nemoj preterivat. I ako srce malo brže udara ništa strašno, nemoj paničariti.

Zapamti 3-4 dima, ne više, drugi put 4-5 i onda će ti biti sve jasno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sjever

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.599
2.598
Zna srce zaudarati 100 na sat ;). Dobra trava,malo tlaka nekog,okruženje i sl.
To kad bi ti se desilo, kada prvi puta budeš probao ... ćopit će te i panika :djede:
A kad ćopi panika ... onda uleti i crnjak :D
Tebi samo u glavi buba slika kako zalisci udaraju jedan od drugi :)
A u biti sve šljaka ok al' ti mozak šalje malo drugačije signale.
Zato se slažem sa truare ,dobro bi bilo u miru zapaliti sa nekim smirenim kolegom,koji će te provesti kroz taj prvi rad.
Ja pušim dugo godina travu. U rizlu stavljam vrlo malo trave. mož pljugica.jpg U 99% slučajeva ide mala rizla,osim kad se džekiram na forumu sa slikama :lol: onda ide malo duža :D

Da duvaš samnom npr,ja bi ti zarolao malu rizlu,stavio duplo manje nego što bi stavio sebi,malo neke muzike i razgovor.

Jave se ponekad novi članovi,pa opišu crnjake prilikom prvog konzumiranja.
Uglavnom se priča svede na otprilike;
:spliff:
Ekipa
Neki doooobar 'skank' (a nitko nezna ni šta je ni odakle je)
Buxsna ogromna
Zaslinita
Savjeti možda, ... uvuci,drž' sad u plućima
Držžžžžžžž još ... ne budi tetkica i sl
Pa vide da se napušio ko' zmaj
Pa te počmu prcat u zdrav mozak,jer im je to smješno
A tebe ćopa crnjak :D

Zato za prvi puta,smotaj sam sebi,malu rizlu,stavi malo toga 'skanka' ... poduvaj kao što se popuši cigara.
Bez nekih silovitih zadržavaja dima u plućima.
Aj' uživaj ;) i opušteno samo.