Strah od roditelja ili murije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
I ja sam tako....

Ma kod staraca mi nije to šta ja pušim travu, nego više, od koga, di kupujem i ta sranja,
to i mene muci tako da hvala bogu neznam niti jednoga dilera, imam frenda u školi pa ja njemu dam lovu da riješi.

A uopće me ne bi bilo strah od staraca kada bih doma, uzgajao, shta me mogu pitat odakle ti, ja kazzem malo ubrao od te biljke šta raste i ništa strašno.

Kada sam bio uzgajao, otac me pitao je sam li poludio šta travu uzgajam u kuci, jesam li lud.
Ja nisam ništa rekao, i kasnije me otac pitao hocemo li zamotati jedan joint, a ja rekao ne i gotovo.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
_KrCh_ je napisao(la):
a...nikad nisam duvo, ali cu poceti lijepo razmisljati o tome, gdje, kako , kada....
bravo majstoreeeeeeeeee :bis:

Ljudi moji,kako se vi mucite,pa to je strasno!

Evo nekoliko saveta:
1.Problem s roditeljima se najlakse resava tako sto roditelji umru pa onda mozete pusiti koliko hocete!
2.Ne hodati okolo u razbijenom stanju!
3.Nemam vise ideja!

P.S.Ako su vam roditelji jos zivi,probajte se nekako osamostaliti pre tridesete,pa cete moci u svom prostoru duvati do mile volje,a ne skrivati se u vlastitom wc-u i paliti mirisne stapice,Bozemesacuvaj!
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Svaki savjet je suvisan jer svako ima drugaciju situaciju..
Ja recimo pusim iskljucivo doma jer znam da mogu i nema straha ni paranoje, samo cista uzivancija.
Ima jos dobrih mjesta za chillanje uz pljugu, recimo negdje na osamljenoj plazi ili duboko u shumarku .. stapanje s prirodom, predobro...:)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
@passion

Mudro zboriš.Samo šta u slučaju nemogućnosti osamostaljenja prije tridesete ?
I uz to sve imamo relativno zdrave i vitalne roditelje,šta u tom slučaju?
Pitanje je sad!
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
passion je napisao(la):
1.Problem s roditeljima se najlakse resava tako sto roditelji umru pa onda mozete pusiti koliko hocete!


P.S.Ako su vam roditelji jos zivi,probajte se nekako osamostaliti pre tridesete,pa cete moci u svom prostoru duvati do mile volje,a ne skrivati se u vlastitom wc-u i paliti mirisne stapice,Bozemesacuvaj!


Ima li u pravilniku nešto protiv ovakvih luđačko-morbidnih izjava? Čisto zbog lošeg utjecaja na mlađe članove...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Mi savetujemo klinca od 14 god. da saceka bar do 20. a sa druge strane dobija savet da ubije svoje roditelje da bi duvao...

smejao sam se par minuta... Weed izedituj malo... premorbidno je.

Pretpostavljam da porodica passion nije znala bas o cemu se radi... i da je mislila da ne duvate dok prirodno ne umru roditelji... mislim nadam se da je teko ? :)
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Vanzemaljac,zasto se ne mozes osamostaliti?
Pun je svjet mjesta gdje mozes pusiti.
Uzmi trave,reci starcima ode ja na par dana...valjda mozes smislit kud ides...i ljepo odes negdje preko vikenda...u planine,na more i pusi dok ne poletis.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Mozda se varam,ali cini mi se da je juce ovde bio jedan moj post,vidim da ima i odgovora,a posta nigdi. . .moze li mi se objasniti ova misterija?
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
hehe..nesporazum

Samostalan sam ja,nego sam replicirao na predloge gospodina Passiona navodeći zamišljenu situaciju.Međutim njegova poruka je iznenada nestala a nema niti odgovara na repliku.
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
Vanzemaljac je napisao(la):
hehe..nesporazum

Samostalan sam ja,nego sam replicirao na predloge gospodina Passiona navodeći zamišljenu situaciju.Međutim njegova poruka je iznenada nestala a nema niti odgovara na repliku.
pa ne mogu ti ja na zalost odgovarati na repliku jer mi se ovde postovi brisi iz razloga da navodno lose delujem na mlade na ovom forumu,kao da sam bozemesacuvaj nagovarao nekoga da pobije i oca i majku i duva free do kraja zivota,mislim smisao za humor cista nula,a sada da se uozbiljimo malo,ja nemam nikakve volje bilo sta reci ovde jer me se vec drugi ili trece put zajebava,ali mislim da je taj trend zivljenja s roditeljima do 45. godine zivota koji vucemo zadnjih dvadeset godina trebalo nekako da se prevazidje jer je to sramota koliko se ljudi opustaju u zivotu i uvek im je kriva politika ili neko drugi da konacno uzmu svoj zivot u ruke i srede ga,a pocinje se valjda s time da imas nekakav svoj prostor,ne zivim ni ja u dvorcu,ali sam sa 28,pa jebote i to je kasno,cim sam sebi mogao to finansijski omoguciti,iznajmio gajbu za pocetak. . .
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Bože sačuvaj da sa starcima biti do 30. godine, ja cim zavrsim srednju, brišem iz ove pustopoljine lopovske, privatizacijske, korumpirane na planetu, mozda cu ovdje pokusati zavrsiti nekakav fax, ali se nadam da cu negdje vani ici na fax.
:smoke18:
 

RastamanBG

Aktivan Član
04.03.2007
53
1
0
37
www.myspace.com
pitanje za sve chiji roditelji znaju da pushite:
kako su reagovali kada su saznali?
da li ste im rekli ili su provalili?
i posle koliko se to dogodilo?
meni je malo frka zbog roditelja zato shto treniram (10 godina) odlichan sam djak, ne mislim ja da je trava mnogo losha nego chisto oni mogu da me smaraju jebiga veruju u prerasude, eto to mi je problem keva mi je relativno cool ona bi me i ukapirala ne bi joj se svidelo ali ne bi me smarala dok bi me cale chini mi se kaznio
eto nadam se da cete mi malo pomoci
hvala vam
 

LLC

13.04.2007
25
0
0
36
evo rastaman i da ja odgovorim..u biti stara zna da sestra i ja pušimo odnosno ona zna da smo kao probale i da nekad zapalimo....a kako smo uopće došli na tu temu nemam pojma samo je počelo nešt o travi mladi ovaj svijet kud to vodi i ona me sam pitala jel i ja duvam.........a šta je najgore tražila me da joj opisujem taj feeling kad si high....pa ono kolko to košta ko nam nabavlja i tak bzvz...a da i taj dan nisam dobila para za grad..:icon_mad:
 
16.04.2007
8
0
0
35
nikad neduvam kod kuce, imamo neki štek vani i tamo se uštekamo i ubijamo...
a dobar je štek nema pandura...lijepo se tamo sjednemo i uzivamo...
nevolim nositi kod sebe nista...
nisam nikada pao...samo s oruzjem kod sebe kada sam se isao tuci protiv nekog kvarta hahah
ali dobro...
nije to nista =)
 
20.04.2007
4
0
0
36
Kad god me uhvati paranoja pokušavam se koncentrirati na nešto što me opušta. A moj način za rješavanje straha od sprovoditelja zakon je dobar odabir lokacije ako sam vani...uvijek pušim na otvorenm prostorima gdje imam dobru preglednost tako da vidim ako netko dolazi i da se imam vremena za rješit u tom trenutku nepoželjne supstancije. A što se staraca tiče mislim da znaju da pušim,al si ne žele to priznat, a i ne opterećuju se s tim jer sam vrlo uzorno djete koje ne stvara probleme, a dok ja njima ne zagorčavam život ni oni ga ne zagorčavaju meni...iako sam imala peh pa sam jednom zbog neopreza i pala uspjela sam vratit njihovo povjerenje tak da je sad sve supač...