Sumska domacica 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Pozdrav svima. :)
Radio sam sa ortakom jednim prvi sopstveni uzgoj, imamo par biljcica domace vutrice, sve je otislo u sumu i vec bas napreduju, zainatile se i idu kao lude, samo se sire, mnogo sam srecan zbog svog prvog growa i nadam se da ce sve ici kako treba i da nece biti problema oko plavaca pre svega a i da nece ih bolest neka napasti ili elementarna nepogoda unistiti..
Zanima me samo da 'l ce se osetiti vujdza kad bude u 9 mesecu i oce li moci neko sajt mi zbog toga provaliti, to me muci jako i brine, sajt je bas bas u gustoj sumi i trebas se dobro iseci da bi dosao do tamo, samo je problem sto svakih 5-6 dana kad odem putic se pravi i na kraju ce se kontati da neko ide tamo i da se nesto nalazi, al moram i putic promeniti. :)
Uglavnom jedva cekam taj 9-10 mesec da zapalim, mislim da cu tada biti najsrecniji covek, samo plavaca i lopuza se treba paziti..
Uzivajte prijatelji :) :smoke18: :smoke18: :smoke18: :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nece nitko skuzit ako je zaje*ano mjesto... tj. ako je tesko doci do njega, sto ti kazes da je, nebi trebalo biti problema...
nego put kojim ides, moras zakrciti necim kad se budes vracao doma sa sajta... ili svaki put drugim putem idi sto je kompliciranije...
smisli si nesto pametno, trnje neko ili grane nabacaj na put svaki put kad se vracas i problem rjesen, samo mora biti uvjerljivo...
i vazno ti je u outdooru da je u sklopu s prirodom sve, da se nista ne istice... vaze, poredak biljki, bilo sta od opreme na sajtu nesmije biti ni slucajno... cak ni opusak nije pozeljno da bacate blizu... to je sto se tice sigurnosti... a sto se tice zemlje i gnojiva nadam se da ste sredili sve :)
sretno !

peace out !
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
pozdrav ;) putiće ti prave i zečevi koji se stalno hodaju na svom područiju istim putem što sam se uvjerio u svom out-u prošle godine,problem je jedino ako ti se taj putić pravi odmah kad skreneš s glavne ceste no ako je u šumi ne zamaraj se..... aj sretno
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
image_1367506378976578.jpg
Evo je jedna curica, stara 25 dana mozda. :)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ova curica mi izgleda ko dečkić hehe rijetka je nešto za curicu,a i domaja je u pitanju tako da ne možeš sa sigurnošću tvrdit da je cura,al držim fige
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
aha, znači feminizirano sjeme. ajde de ak je tako. sretno :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
ništa ražanj dok je zec u šumi !
nadam se da je to provereno fem. seme,ali budi obazriv,
kad polno sazriju idi malo češće tamo da na vreme eliminišeš mudonje!(ako ih bude)
pričam ti ovo,zato što se svako malo javi neko kome je neko dao "provereno" seme-a ono izraste kupus...
dakle,ne sumnjam u tvog drugara-ali ipak-opreznost je majka mudrosti..

sretno sa grow-om!! :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
sharplaninac je napisao(la):
ja bi rekao da je tanka i rijetka zbog manjka sunca al.. vidjet cemo za kojih mjesec dana.

To i mene plasi, svaki put kad odem na sajt secem grane da imaju sunca, a majku mu, bolje da je i to nego da me lik uvrnuo..
I ja sam odmah to pomislio sharplaninac, a sto se tice semena, seme je brukica dobro. :)
Lik mi je govorio da je to "Albanka" il " Siptarka" inace moja omiljena. :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
E moj Mijo. Nakon toga "Albanka" il "Šiptarka" sa 99% sigurnošću ti mogu reći da imaš neko random sijeme a ne feminizirano. Daleko su albanci od feminiziranja. I nemoj joj kidat lišće više. Ostade ti biljoza na četiri lista kao dijetelina :)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jep.....
Albanci vec decenijama sade po principu "baci-pa-dodji-u-oktobru-i-sta-bude-bice"
tako da je genetika tu pitaj Boga kakva....
mali promil sanse ostaje da tu nema dominantnih "hermi" gena,ili da ce ti sve biti zenke-ali pripremi se na neizbezno..

jedino ako ti je drug dao ono sto prodaju na ulici pod mrskim(i netacnim) nazivom "skunk",pa si nasao koje(akcenat na "koje") seme,
ja sam sadio tako-i to obicno ispadne dobro(provuce se koji muzjak,jbg,al bude dobro)
ali ako je paket bio "semenkara",koliko god da je dobra dzidza bila,ostaje ozbiljna verovatnoca da ce ti iskrsnuti dosta muzjaka/hermija,a i kvalitet ce biti pod znakom pitanja-zbog nepoznate genetike

sretno svakako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.