Sumska domacica 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
jesi li to zasadio tik ispod drveta,u nekoj sumici??bar se meni tako cini.vjerovatno nisi ocekiao ovu dzunglu kad si spremao sajt,jer sad vegetacija pocinje.probaj jos malo to raskrcit i bice dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
marley trix je napisao(la):
jesi li to zasadio tik ispod drveta,u nekoj sumici??bar se meni tako cini.vjerovatno nisi ocekiao ovu dzunglu kad si spremao sajt,jer sad vegetacija pocinje.probaj jos malo to raskrcit i bice dobro.

Nisam ispod drveta nego je drvo blizu, ma to je haos, moracu jos raskrciti, meni je inace vise bilo u cilju da dobro sakrijem biljke a nisam razmisljao o tome, nego kad je pocelo zeleniti ja u komu pao. :S
Al moracu to sve skrciti, samo da budem imao nesto, ove godine neka prodje ovako kako je proslo.. :|
Nego do kad se mogu biljke saditi, jel kasno da se jos stavi koje seme? :sadbanana:
 

marley trix

Aktivan Član
23.05.2012
69
72
18
33
sredina je maja pa jos nije kasno,ali ce biljke biti manje sto je logocno jer imaju manje vremena za razvit se,ali ces svejedno dobiti dosta od njih,kasno je tek u jesen.Jel planiras saditi domaju
ili ces uzimati sjeme?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Marley griješiš u tome da će biljke biti manje jer imaju manje vremena za razviti se. Možeš saditi skroz do polovice šestog mjeseca bez problema bez ikakve razlike. Čak sam uvjeren da oni koji posade sad će imati bolje rezultate nego ja koji sam posadio 1.4. pa me nakon 27 dana sunca safatalo 10 dana kiše i poplave. Ja sam prošle godine imao berbu 23.10. a u kontinentalnom sam dijelu, pa se ti misli.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Danas sam stavio jos 4-5 biljkica u casice, imam jedno seme hibrida nekog, pusio sam tu vutru od nje, drzala me je jedno 4 sata. :D
I tu nadjem dva ogromna semena bela i posadim i niklo mi je jedna, jedna jos nije, prezadovoljan sam, totalno je drugacija od drugih biljkica.. :)
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Jeb*m ti sve vise u usta, pre 10 minuta je padao led da je to strasno, sjebao mi je sve biljke mogu da se kladim, jaooo Bozeeeeee :((
Cekao sam 7 meseci da krenem da ih zasadim, zasadim ih i dodje jedan obicni dan suncan i pretvori se u djavola i sve mi ubije, ne verujem da tamo nije padao i ako je odaljeno od mog grada jedno 5-6 km al opet me plasi. :(
IMG_4194.jpg
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Joooj kako mi je krivo ljudi, srce me boli za biljkama, jbt isao sam svaki drugi dan, pazio ih, velike su bas bile i sad ako ih je sve potamanilo NIKADA vise necu outdoor raditi ni nista vise, odustacu i vraticu se onome "plati pa se klati" :/
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
skuplje ćeš proći tako,jbg....
nema bolje i lepše nego kad svoje plodove ubiraš....
a gle,
za outdoor se treba spremiti,nemoj da si odmah na kraj srca,i da olako odustaješ..
a drugo,
ko zna,izdržljive su to kuje,možda odeš sutra i sve bude super
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
e pa kad su najavili nevrijeme ja ljepo oso na sajt postavio mrezicu za biljke i mirna bosna nek pada sta oce........hahaha
 

dulkan

Aktivan Član
18.05.2013
55
62
18
31
diznilend
Pozdrav svima!
prvi put u zivotu sam sam zapoceo moje malecko spoljasnje uzgajanje :)
radi se o terasi koja je ceo dan na suncanoj strani, fakticki ceo dan ima sunca. Biljke su jos uvek male, kao rasad. Koristio sam mesavinu eko humusa i zemlje za saksijsko cvece.
Evo i slike:






eh da zaboravih, volo bi da vidim neki komentar. pozz svima :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ¤ tweety ¤

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
samo napred, bice tu svega, samo citaj i uci od drugih s foruma.........znas kak se veli na tudjim greskama se uci, mislim netko i na svojim al ipak bolje na tudjim....
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.099
163
Osetim miris vasih hedova
Biljkice su ti male i nema problema, bice one super, nema tu sta puno da se kaze. :)
A sto se tice mojih devojaka, ne znam sta da vam kazem, ja jos nisam bio na sajtu jer me strah pogledati to, al daans cu da idem ako stignem najkasnije sutra. :S
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.