Super Bud & The Doctor ...konacno da pocnem dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Auuuu jeste jeste pogresio sam. :(

A pod hormonima i aditivima sam mislio bas na natrijum i te vestacke dodatke. Al jes sto kazes, NA je natrijum.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Pozdrav svima!
Evo ulazi se polako u 6 nedelju svetanja pa da podelim par slicica sa vam!
Pozdrav!

5ul8.jpg


55w1.jpg


zquh.jpg


p0ab.jpg


x28r.jpg


ta7t.jpg


pd9j.jpg


Slikano neposredno pre zalivanja!
HESI Bloom+Hesi Phosfor+Guano Extrat+Booster+Super with.... sve to smuckano u vodi korigovanoj na 6.5ph i temperaturi 21,7
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Hvala svima na pracenju!
Zaboravio sma da napomenem da se u sazrevanju i masivnosti cveta mnogo bolje pokazao THE DOCTOR nego Big Bud.....Zadovoljan sam i sa njim ali me Doctro bas ''izlecio'' prijatno svojim ucinkom :)
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Pozdrav postovani prijatelji!
Ovim putem hteo bih da obavestim admine da ovaj dnevnik zatvore ili poniste jer sma biljke bacio!
Naime usled porodicne tragedije koja me je zadesila (smrt oca)kao najbolja solucija se ispostavilo to da biljke unistim sto sma i ucinio.
Nadam se da cete me razumeti i da cu proci nekaznjeno zbog ovakvog prekida dnevnika.
Uz nadu u nase neko sledece druzenje...Spostovanjem i zahvalnoscu Cane Corso Winer!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
saucesce za oca, nije problem da se zatvori dnevnik, jedino ne razumem sto si unistio biljke koje si jos po poslednjim fotkama ovde okacenim mogao na susenje, al postujem tvoju odluku i naravno da nema sankcija zbog prekida dnevnika, nikada nije ni bilo.
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Hvala...nekih 3 dana po pstavljanju zadnjih slika a to je 6 nedelja cvetanja,desilo se to sa ocem pa sam jedino resenje u svemu tome video da se to sto pre ukloni jer doalskom rodbine,prijatelja u kucu moze neko i da vidi nesto sto nije potrebno a iskreno u jurnjavi oko svega i obavezama nakon toga ne bih imao dovoljno vremena i paznje da uradim sve sto je potrebno.Stoga sam se odlucio na takav korak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.