Super Critical Auto, Phytolite 250 W CFL, ScroG by Bizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
E jel su ti povecali temperaturu ovi lajt trepovi posto je svakkao smanjen protok vazduha?
Ja sam na mom uduvnom napravio samo kocku al nisam stavljao unutra nista, mogo bi i ja ove kartoncice da ubacim
mada svetlost ne moze preko njih da udje a vidi se da izlazi malo pa kontam ta to nije neki problem ako ne treba
da bude stelt...
Inace biljke su super, osecam da ces oduvati ovaj grou :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne testiram dovoljno dugo ali ono sto mogu reci je da je temp skocila za 3 stupnja sa ventilatorima na 15 % snage. Znaci prije light trapova sam ih drzao na 15 %, sada kad su light trapovi tu upuh i ispuh sam pojacao na 40 % i temp je i dalje 27. Znaci protok se smanjio cirka 25 %. Btw na ovim mojim trapovima ne izlazi svjetlo nigdje. Sinoc prije flusha sam ih dodatno zaljepio po coskovima gdje je pustalo lagane tockice svjetla ali je i to sada rijeseno. :) Btw nisam te skuzio sta si mislio s ovim "osecam da se oduvati ovaj grou :D"
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Mislio sam da ce grou biti super, da ces dobro odraditi sve i da ce dobro proci :D
Tako sam i mislio, stavicu i ja pregrade taman cu malo povecati temperaturu..
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
Bizo ajd nam otkri tajnu......s cime hranis tu azdaju?? jel se nebojis da ce te ugrist;)hahah....strasno napreduju,bravo :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
:) Imam neke slike ali mi mrsko uploadati ih. Obje i dalje rastu kao mutave. Mreze su na 80 % popunjenosti. U prosjeku 2-5 centimetara cistog rasta dnevno. Tko god nije probao definitivno bi trebao saditi automatika. Brutalni su. A sto se tice kolicine zemlje sjecam se trenutaka kada sam tek poceo uciti i citati o detaljima kod sadnje vutre. Jedina stvar koja mi je bila jedina kristalno jasna je koliko das zemlje toliko dobijes iznad :) Velika prednost je i to sto sa velikom kolicinom zemlje ne moras zaljevati puno duze nego sa manjom. Ja sam napravio flush 18 i jos ih nisam zaljevao. I mislim da ni necu do srijede. Znaci danas je 6 dana od zaljevanja a dobiti ce ga tek 8. dan. U srijedu ce dobiti punu dozu gnojiva. Kupio sam i bud candy pa cemo i njega da isprobamo. Apeliram jos jednom na administratore ukoliko ih ima koji ce procitati ovaj post da prebace zavrsene dnevnike tamo gdje im je i mjesto! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ćyro and goran641

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
20. dan cvjetanja, 38. dan starosti...Nisam bio prisutan tri dana i rasle su i dalje preko 3 cm dnevno. Kolicina zemlje je enormna, takve ce biti i biljke. Nije da mi to pase ali eto dokazao sam sam sebi vise stvari :) Uglavnom idu slike. Slikane su 22.12. oko 13 sati. Biljke su monstrumi ako mene pitate, neznam koliko Vi mozete vidjeti sa slika ali stvarno strahote se desavaju :costumed-smiley-027

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

Samo sam ih izvadio iz boksa taj dan, poslikao za dnevnik i vratio nazad. Spakirao se i opet otisao do sinoc. Docekalo me ovo :)

DSC01307.jpg DSC01308.jpg DSC01309.jpg DSC01310.jpg DSC01311.jpg DSC01312.jpg

Znaci 42. dan starosti i 24. dan cvjetanja biljka i dalje nastavlja sa strasnim rastom. I sativa i indica. Stabljka je promjera 4 cm vjerovali ili ne. Znaci monstrumčina. Evo jedna slika na random, naime kad sam ju cistio od viska lista i listova na kojima se pokazao P- naletio sam na ovo :)


DSC01313.jpg

Znaci, vadim biljke iz boksa oko 19h cirka. Povezao sam ih obje i to brutalno opet. I nakon vezanja je ostala jedna grana koja je previse izrasla i mislim da cu ju ocvikati ovih dana, ovisi o reakciji na gnojiva :). Znaci dobile su punu dozu Hesi Bloom(40 ml), Bud Candy(20 ml) i Hesi Phosphorus +(20 ml). Srkale su dok sam ih zaljevao.


DSC01316.jpg DSC01317.jpg DSC01318.jpg DSC01319.jpg DSC01320.jpg

Oko 22 sata nazad u boksu. Naime cim sam vidio sta je u boksu zapalio sam buksnu. I onda sam se pogubio nakon sto sam prvu izvadio na stol :D Trebalo ih je svezati a bogami nije da su bebice pa se daju :) Eto ukratko sta se kod mene zbiva. Ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte. Keep growing and smile PPL!!

DSC01322.jpg
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vidjeti ces. Ako imas zemlje koliko mislim da imas i ako ces zaljevati samo kada im je potrebno imati ces brutalu sigurno :) Znaci mislis da je ovo kod mene ok? Jesi pogledao detaljnije kako izgleda listje? Zanima me da li je i po tom pitanju sve u redu ili netko vidi nesto? Zanemarite veličinu biljke...
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
sve si dokazao šta se tiče loših priča neznalaca i zemlje.....i dalje su to samo autosi a izgledaku kao neki regular strain nakon mjesecipo vege.... :) opet je potvrdjeno koja god biljka bila...koliko zemlje toliko muzike :) super grow oprah :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goran641 and Bizzzo

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
evo Bizo Smokemashine je sve rekao...koliko zemlje toliko muzike...meni se svidja nacin na koji ti to nama prezentiras.Ponekad mi se ucini da u nekim stvarima pretjerujes a opet kada razmislim,shvatim da to nije nista drugo nego obicna ovisnost o ventilatorima,cfl-u,hps-u ovaj potenciometar na 30% a ovaj na 27,5%.....Bizo brate ti kao i ja nemozes film odgledati do kraj a da se neustanes 5-6 puta....tko zna sta se sve moze dogoditi u boksu za to vrijeme i bez problema tocno znas koji se list pomaknuo....Bizo obozavam nacin na koji to sve skupa radis i pratim te ko udba...pozz...............evo pokusao sam ti repinu stisnuti ali sam se opeko...vruce brate
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goran641 and Bizzzo

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
neznam...šta netrčimo svi oko njih kao oko male dijece :))

btw..i tko je neki dan bio rekao...ne slikaj svoj otisak prstiju oprah ;) u never know :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
1.1.2013. Biljke su stare 48 dana a cvjetaju punih 30 dana! Dobile su sinoc svaka po 4 litre vode a u vodi pune doze gnojiva. Znaci Hesi Bloom, Hesi P+, Bud Candy i SuperVit. Fino se nose sa nacinom na koji se ophodim prema njima. Naime jucer sam ih prvi put vidio nakon 6 dana :) Izrasle su vise nego sam htio ali eto necu previse kukati. Skinio sam sinoc jednu granu sa svake da oslobodim malo prostora za ostatak grana koje su patile radi toga. Donji fan listovi uredno zute po PS-u. Slikice su tu. Keep grow and smile ppl!

DSC01336.jpg DSC01339.jpg DSC01340.jpg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.383
2.598
Ima nas koji razmisljamo o Phitolyte 250w cfl...ima nekakav tropic spektar;) Kod tebe je to sve pod kontrolom...iako bi ja mozda napravio nekakvu shemu da ih nemoram vaditi iz boksa,kod tebe je specificno jer cesto ispires pa je sigurno i tebi komplikacija vaditi cure van;) ali nekako mi se cini da je puno bolje kada ih se previse ne navlaci tamo,vamo pogotovo kada je zica u pitanju.Vece su sanse da se polomi neka grana i sl.ali ti si vec istreniran:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro si primjetio. Ali jednostavno ne zelim bez flusha jer na ocigled gledam sta se desava :) Jedino sto pokusavam smisliti je neki odvod ispod tegle pa da ne diram onda nego sipam dok je u boksu a da curi van u nesto :) Uglavnom mozda cak vec u ovom growu, jedini mi je bed je imam jako malo prostora za dizanje boksa a u boksu kako vidis nema niti milimetra za visinu :D U svakom slucaju bilo bi ekstra do jaja da ne moram vaditi iz boksa :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goran641
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.