Super Lemon Haze GHS & Autofem Tutankhamon (250w)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
I sam sam skidao tu negdje.Istina,out je bio...70 i neki dan,moram pogledati tocnije...ali tu je negde bio,kao i tvoj.
Laganiji je dim ali ne mogu reci da neradi :)
evo cisto da vidis i usporedis,mada slika i nije neka :)
Uglavnom,mozes skinuti i bit ce to jako dobro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ma necu jos skidat..stagnirala je jedno 7-10 dana,pa cu sad toliko produzit...trihinomi su vecinom bijeli,tu i tamo koji prozirni...smedji trihinomi tek krecu...
kroz 5-7 dana planiram flush jedan obilniji i tako ce do kraja ostat...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ici ce onda sad koji dan flush,makar kazu da sa organskim gnojivim se moze ici do kraja...
Ne znam sta bi sa lemonom...vec je 75 dana u vegetaciji,a nece bas u visinu,jedino u sirinu se razvukao...mozda ni nemoze s obzirom da je bilo problema s njim i supertopiran je i lst-iran..prvi put mi je sa fotoperiodnom i ne znam koliko moze u visinu nakon takvog tretmana...ipak 75 dana je puno.
 

WeedBro

Aktivan Član
23.10.2014
250
410
63
Meni se tvoj limunko vise svidja kako je izrasto, nego kod mene, trenutno je oko 117-125cm u vis :l
Prebaci ih na 12/12 sto pre :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
evo jedna slika trihoma..slika je uzasna,ali nemogu bolje uslikat...
na slici se vide ljubicasti trihomi.nisam znao da mogu biti te boje...?
ugl. vidim jedno 5-10% amber trihoma,pa sam upravo odradio flush i tako ce ostat dok se zemlja skroz ne posusi...

2wbuy5g.jpg
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
dajte mi objasnite sta je ovo..!?!?!
izraslo mi je u posudi sa SHL-om pred jedno tjedan dana..presadio sam jer sam mislio da je mozda ispala koja sjemenka sa tutankhamona koji je odmah do SHL-a...
ali meni to ne izgleda kao kanabis ili je neki genetski poremecaj...

mr4xur.jpg


elb7l1.jpg
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nema to veze s vezom... :D ako te baš zanima, ostavi pa vidi šta je. ja nemam blage veze šta bi moglo biti.
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
a vidit cemo,zato sam i presadio...mozda neki mutant super ultra tutanlemon... heheheh

drug , mislim da ovo nije kanabis , a probaj nekako trihome da gledas pod dnevnim svetlom . Laže svetlo dosta kad gledaš pod HPS-om

nisu trihomi slikani pod hps-om..vec pod led svjetlom od mikroskopa
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: WeedBro and irieman

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Molio bih Vas za minutu sutnje,da odamo pocast preminulome...

Tutankhamon je ostao kratak glave pred nekoliko dana,zavrsio je na giljotini...heheh..salu na stranu..
Odradjen je harvest pred par dana(nisam stigao prije postat)...susenje je trajalo 4 dana u dijelu iznad boxa,tu je vent ispuhivao zrak koji je izvlacio iz boxa...trenutno je u staklenci na curingu...miris,okusi i rad je skoro identican kao i ove iz prvog growa..ipak je sjeme od hermija iz prvog growa...izgleda mi je koja bananica izmakla,jer sam nasao tu i tamo par sjemenki...nista strasno...kolicinu ne znam,nemam aparaturu..

oa7sj6.jpg


2rxfay1.jpg


2wovx49.jpg


2vbx34h.jpg


trim sam stavio u staklenu teglicu sa 70% etanolom..planiram ga tako drzat 10-15 dana uz svakodnevno mjesanje i gnjecenje...

21mg8ex.jpg


Super Lemon je vec negdje 5. dan na cvjetanju( 12/12 ).jos nema neke poromjene,ali ocekujem uskoro..rezim svjetla sam prebacivao postepeno,svaki dan po sat-dva...jel gnojivo za cvjetanje bolje koristit prije nego sta procvjeta(mislim da potakne cvijetanje) ili kad procvjeta pa pola doze...??? jel bi trebao u cvijetanju koristit i gnojivo za vegu,s obzirom da mi raste vec blize 3 mjeseca,pa racunam da mi je zemlja vec istrosena...?

2hzpcf8.jpg


2ujshg8.jpg


156wx1w.jpg


szhahw.jpg