Super Lemon Haze, Super Skunk auto, 400W by zuz1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Pozdrav svim Vutrašima,na forumu nisam aktivan već dugo.Ali to ne znaci da nisam aktivan u našem najdražem hobiju.Žao mi je što proteklih godina nisam imao previše slobodnog vremena za provoditi na forumu ali tako stvari stoje.Ovim dnevnikom sam se odlučio odužiti našem divnom forumu za sve što sam naučio i što sada primjenjujem.Ali ponajviše jer sam se preko foruma i zainteresirao u to što uvelike obilježava moj današnji život.Stoga se nadam da će ovaj moj dnevnik biti svojevrsni povratak na forum i kako cu nastavit ovo predivno druzenje na kojem sam stao prije par godina

Još kao maloljetnik odradio sam 4 sezone outdoora više-manje uspješno.2 od ta 4 growa su i zabilježena dnevnikom ovdje na forumu.Cim sam dobio priliku,okušao sam se u indooru.Ovo je moj prvi indoor grow.

Prelazim na stvar,box je sastavljen od drvenih ploča spojenih metalnom spojkom.Na upuhu i ispuhu je izrezana rupa za ventilatore.Iznutra je obložen reflektirajucom folijom te su još neke sitnice ugrađene radi lakšeg rukovanja.Dimenzija dosta neobičnih,prilagođenih raspoloživom prostoru naravno.Koga zanima kako to sve izgleda moze pogledati u ovih par slika
IMG_2289.JPG IMG_2290.JPG IMG_2294.JPG IMG_2295.JPG IMG_2296.JPG IMG_2312.JPG IMG_2321.JPG IMG_2323.JPG

Dimenzije: 75x50x160

Rasvjeta: 400W HPS

Ventilacija: upuh-WC vent,ispuh-cijevni vent + drug WC vent

Sjeme: 2x Super Lemon Haze(GHS) i Super Skunk Auto

Prehrana: Hesi TNT complex,Super Bloom,Phosphor + i SuperVit

Temperatura i vlaga: krecu se u granicama optimale(T: 22-28,V: 35-60%)

Trening: na jednom SLH je primijenjen topping i LST,drugi SLH sam posadio tjedan-dva kasnije i ostavio ga da normalno raste,kao i SS auto,razlika između trenirane biljke i ove 2 je ogromna sto cete i sami vidjeti

Ova dva SLH su od Greenhouse seedsa naravno feminizrana dok sam ss auto dobio na poklon od covjeka koji je dobivao svoja sjemena medusobnim oprasivanjem ss auto fem. originalnih mislim od sensi seedsa.I da,vidi se da je 2. Ili 3. generacija jer zasad od 3 biljke mi je samo jedna pokazala zenski spol a trebale su biti feminizirane i pre-flowering mi se pokazao na 18/6 rezimu ali pravo cvjetanje sam potakao kada sam ih sve prebacio na 12/12.Također mi je ss neuobičajeno velik za autoflowering biljku.Znaci krizanjem su se izgubila svojstva autofloweringa i fem. To je bar neki moj zaključak.

Faza vegetacije je odrađena i evo bas sam ih prije neki dan prebacio na 12/12 ,u boxu su trenutno 3 biljke različitih posuda,različitie starosti i različitio trenirane.Ali sam ih sve uspio nekako uskladiti i evo kazu kako su postale odlicne prijateljice.2 SLH su mi taman pred pokazivanjem spola dok je auto ss vec u 1. tjednu cvjetanja.Miris se polako poceo osjecati u sobi te malo po malo koristim razne metode da ga prikrijem/uklonim.

Postavit cu par slika toppinga u fazama za one koji razmisljaju o toj metodi treninga da vide "uzivo",ovo je prva biljka (SLH) koja je niknula 25.1.-topping i lst

IMG_2377.JPG IMG_2397.JPG IMG_2398.JPG IMG_2399.JPG IMG_2473.JPG IMG_2472.JPG IMG_2576.JPG IMG_2578.JPG IMG_2580.JPG IMG_2582.JPG IMG_2597.JPG IMG_2619.JPG


evo jedna slika muške biljke neka stoji tu za početnike
IMG_2480.JPG


ove ostale su grupne slike,među njima je 2. SLH koji je izašao iz zemlje 15-ak dana kasnije od 1. SLH ali pošto je u većoj posudi i bez treninga već je nadrastao 1. SLH te i dalje raste nenormalnom brzinom.Prije par dana su prebačene na 12/12 i svaki čas bi trebao otkriti spol.3. biljka je SS auto koji je u prvom tjednu cvjetanja

IMG_2346.JPG IMG_2392.JPG IMG_2432.JPG IMG_2437.JPG IMG_2481.JPG IMG_2524.JPG IMG_2579.JPG IMG_2589.JPG IMG_2590.JPG IMG_2600.JPG IMG_2602.JPG IMG_2612.JPG IMG_2615.JPG IMG_2617.JPG IMG_2632.JPG


Eto dragi moji s ovim započinjem dnevnik In media res je jer nisam imao volje odma od pocetka postaviti ga ali vec je cvjetanje blizu pa sam se mora odvazit haha.Pokusat cu sa redovnim update-ima drzite mi se :sun2:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Pozdrav društvo,hvala vam na podršci,slijedi update :)

U prošlom postu sam zaboravio napomenuti da je zemlja Florabella s kojom sam jako zadovoljan,prvi put je koristim.I da,ph vode korigiram sa limunskom kiselinom pazim da mi bude negdje od 6.0 do 6.5. iako sam cuo da lemon haze voli jos kiselije.
Prije par zalijevanja sam dodao malo H2O2 (2 ml na litru vode) i mislim da cu ga upotijebiti jos jednom do dva puta tijekom growa.Oba 2 SLH su pokazala zenski spol a skunk automatic je vec pri kraju 2. tjedna cvjetanja.Cure su se polako naguzvale u boxu tako da svako malo skinem par vecih listova jer mi rade sjenu.Ovaj SLH u vecoj posudi kojeg nisam trenirao iz pocetka je podivljao nakon sto sam ga stavio na 12/12 pa sam ga morao topirati i podvezati malo inace bi nastao velik problem.Cak sam mu uskratio dušik par puta.Moram paziti da svi vrhovi budu kolko tolko u istoj razini jer u protivnom nece biti dovoljno svjetla za sve.Borim se,snalazim se,reagiram onako kako situacija zahtijeva.Zasad uspjesno.Sve 3 su presle na Hesi Bloom i stavim im kapljicu Super vit-a svako zalijevanje.Skunk je vec formirao vrhove sad jos cekamo Lemon Haze-ove.Miris se vec osjeti na daleko i na siroko haha.Evo jedno pitanje,neke donje grane su mi u totalnoj sjeni vec dugo i jako slabo se razvijaju,jel mislite da bi ih trebao skinuti tj. napraviti neku vrstu djelomicnog lollipopa?
Evo slike

Veći SLH,onaj koji pravi probleme :p

IMG_2647.JPG IMG_2669.JPG IMG_2679.JPG IMG_2680.JPG

Manji SLH,trenirani

IMG_2654.JPG

Super skunk

IMG_2648.JPG

Zajedničke

IMG_2653.JPG IMG_2678.JPG IMG_2649.JPG IMG_2673.JPG

IMG_2675.JPG

Sve primjedbe,kritike i savjeti su dobrodosli :wave:
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
Ja bih skinuo one donje velike fun listove odmah, a lolipop do trećine visine stabljike u prvom tjednu cvjetanja.
Veliki SLH bih definitivno malo prorijedio, bar na dnu, a automatiku možeš odmah napraviti lolipop.
Sve u svemu, nije loše, dapače vrlo dobro ;)