tarot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2008
35
0
0
44
Weedran je napisao(la):
onda ti vjerujem kad ti tako kažeš


25r30wi.gif
 

dziba

Aktivan Član
22.01.2007
203
12
0
Evo, u jednoj zanimljivoj igri sinhroniciteta okrenuo sam stranu knjige (knjigu nisam procitao i to je prva strana koju sam spontano okrenuo, nakon citanja ove teme...) koju sam postao na temi OBE i kaze sledece:

# Horoskopi. I Ching (Ji Đing) drevne Kine, Geomancija, Tarot, Knjiga Sudbine drevnog Egipta i niz drugih
pomagala, služili su (pored ostalog) kao sredstva da se dobiju odgovori na neka pitanja. Poput kristalne kugle,
oni predstavljaju ogledala za refleksiju ("vašeg vlastitog") Sveznanja. Oni su žarišta za fokusaciju vaše
pažnje/pozornosti. I kad je postignuta koncentracija, tada bezgranično znanje podsvjesnog i nesvjesnog
dijela/sloja uma, isplivava na površinu tj. postaje vaše svjesno znanje. Koncentracija (Dharana, 12 sekundi
standardnog vremena fizičkog plana planeta Zemlje) prelazi u Meditaciju (Dhyana, 12x12=144 sekunde
koncentracije; mjereno zemaljskim vremenom) koja rezultira Prosvjetljenjem. To je Samadhi i obično
zahtijeva 12x12x12=1728 sekundi koncentracije, ali u biti nema nikakve veze s vremenom i postiže se ni
unutar ni izvan vremena). Tada ste Sveznajući, Svemogući, Svudaprisutni (Sveprožimajući) Brahman; Jedan
bez drugoga.
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Da i ja stavim svoje. Vidim da je se tema umrtvila a ja zagrijan. :)
Hanson Roberts deck, baziran je na Raider Waiteu. Ima dosta simbolike sa orginalnog decka pa ih je malo lakse citat nego neke "mastovitije" karte. Barem pocetniku kao sto sam ja. Deck je crtan drvenim bojicama pa izgleda stripovski. Ima masu sitnih detalja i fenomenalno napravljene crte lica od likova. Ljubav na prvi pogled.


hanrob.jpg



Odmah da priznam da me bas ova tema nagovorila da ih napokon kupim. Imam ih od pocetka ljeta i svaki dan u svakom pogledu sve vise napredujem :p
Pa reko da malo ozivim temu...

Koliko cesto ih koristite?
Kakve spreadove najvise volite?
Koliko uspjesno ih citate?
...
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Kuhani il gravce na tavce?

Treba se svercat. Ovako potices truli kapitalisticki sistem =]