Tattoo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
evo završen cover up...

eagle_cover_up_tattoo_finished_by_blazeovsky-d63kyp1.jpg









p.s. post koji je bio ispod ovog, sam obriso jer je potpuno isti već bio stavljen, a i tetovaže su više nego loše...dakle, nepotreban je! Čika Paja nemoj se ljutit ;)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
Reacher je napisao(la):
kul mi je ova ideja s tekstom unutar špade (spades), a curin izraz lica me podsjeca na : "naudi mi jos jednom i ostat ces bez grkljana" . jel izmisljen tattoo il je cura iz nekog filma ? :spcartman:
Hvala reach...a sto se tice cure, slika je sa neta, malo moje dorade i eto je a nozi :) i to je bila neplanska tetovaza, jbg, radilo mi se a zrtva bila taman kod mene :)))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Danas je zadnji dan Tattoo konvencije u Zgb.moja preporuka je svakako otici ...........tko voli tetovaze. Strasna ekipa i veliki majstori:) Ovo je slika iz 24 sata. gledao sam ovo tetoviranje pa skoro 4 sata.Frajer je prestao koristiti preslikace jos prije 4 godine.Sat vremena je soma i pol, kuna.Imali smo na ovom djelu foruma raspravu o tertoviranju iz ruke........evo o ovome sam pricao.Preslikaci termo,obicni ... ovo, ono 0 bodova;)
DSC06401.jpg
[crta se direktno na tijelo i poslije toga ide igla;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Preslikac je preslikac i uljeva povjerenje kod kupca a ruka je unikatna i jedinstvena.Kod ruke se negleda dali je crta geometriski ravna.Za majstora je preslikacem puno jednostavnije.Vazno je savladati tehniku a samo crtanje je obavio preslikac...znaci bitna je tehnika koja se savlada vrlo brzo a talenat je manje vise nebitan.Za one koji znaju cijeniti tetovaze puno znaci dali je majstor povukao konturu iz ruke ili je prosao po preslikacu...a tu je talenat vrlo bitan..Tako da nije isti krc.To je kao da usporedjujem unikatnu rukotvorinu i strojnu obradu.Originalnog Lackovica Croatu ili kopiju:) ili Edu fucking Murtica hahah
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Da tako sam i mislija. naglasak je na . Ja cijenim artista koji mi napravi ono šta želim, sasvim nebitno kakvim tehnikama barata dok god napravi ono šta tražim.
..tj da preformuliram. Vise cijenim artista i njegov talent , nego artista i njegovu tehniku. Moje neko subjektivno misljenje jer nisam ulazija previse u duel sa mislima po tom pitanju. :)

Btw,
Artonja, vidi se da ti posjeduješ talent koji brusis iz dana u dan. Samo tako naprijed ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Tebi je svejedno ali nije majstoru svejedno i zato to ima svoju cijenu a svaka roba ima svoga kupca.Od 50 tattoo majstora jedan radi iz ruke....Ovo za Artista stoji ,malac ima i talenat i tehniku a to je najvaznije u tom poslu...ovo su perverzije o cemu pricam..Interesantno za gledati kako radi i nevjerovatno sta covjek moze iz ruke na masnoj,rastezljivoj,oteknutoj kozi...strasno:)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.482
143
Universe
hvala ljudi trudim se najbolje koliko mogu hehe...ovog decka sa slike znam, cujemo se tu i tamo, ispravnjak i jebeni artist, Majlo iz Splita, ko je tamo isplati se otic kod njega ;) bio sam na konvenciji u subotu, kupio malo opreme, obiso sta ima, bilo je super, nadam se da ce kroz koju godinu bit bolje i vece :) dok sam bio tamo, napravio sam par tetovaza, pa evo i tih sličica :)

panta_rei_tattoo_by_blazeovsky-d6627m0.jpg


sad_angel_tattoo_by_blazeovsky-d662725.jpg


croatian_wattle_tattoo_by_blazeovsky-d6627aj.jpg


i jos ova, radio sam je isto tamo prosli put kad sam bio, ovo je zarasla :)

croatian_tattoo_healed_by_blazeovsky-d66289h.jpg