Test od apoteku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2012
39
9
8
31
Ljudi da vas pitam nesto, neznam koliko je tacno, ali prvo da vam kazem sta sam cuo, ukoliko pravite test za drogu ali onaj koji ima po apoteke da ima par fore kako da ispadne test negativan, jedna fora su mi rekli da je da pljunes u casku i onda kad brcnes test unutra ili kako vec ide to jer nisam do sad pravio, pokaze da si negativan, jeli je to tacno?
Mada znam da vecina ovakvih testova su pokvareni i ne pokazuju tacno, moze nekad da pokaze obrnuto, npr ako si negativan da pokaze da si pozitivan i obrnuto, ali ipak je lepo da se znaju fore i dali te fore mogu da uspeju :)

Ovo pitam za svaki slucaj, lepo je da se zna.

P.S. mozda ima neka tema koja je otvorena pre ja ovo da otvorim, ali ja sam trazio pa nisam nasao, tako da ukoliko ima, molim moderatore da se ne ljute i slobodno da zatvore temu i da postave link od temu koja je vec otvorena :)

Pozdravcic.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Sory,nisam ni provjeravao link,ali sam siguran da sam slicno nesto procitao ovdje na forumu...
 
08.12.2013
21
70
0
Bilo koji kvalitetniji test je nemoguce prevariti.. Sem ako ne zamenis uzorke.. Potrazicu kasnije knjigu iz mikrobiologije da bi mogao bolje da objasnim ceo proces prilikom nekih drugih testova... Ali za ovaj testo nisam 100% siguran...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Iz apoteke bar u HR ovi po 35 kuna nisu točni. Neznam kako ovi skuplji ali su mi dva testa istog proizvođača u jednom danu oba pokazala različito. Jedan bio pozitivan a drugi negativan. Na tom testu piše da THC ostaje u urinu do 14 dana, a znam pojedince kojima je urin pokazao THC u tragovima na pravom testiranju i nakon 20 i više dana. Pljuvanjem u čašu i tim glupostima nemoš niš postići. Najsigurnije je uzeti urin od nekog tko je čist, kad dođeš na testiranje malo ga podgrijati upaljačem i budeš negativan.
 
14.12.2012
39
9
8
31
No Joke je napisao(la):
Iz apoteke bar u HR ovi po 35 kuna nisu točni. Neznam kako ovi skuplji ali su mi dva testa istog proizvođača u jednom danu oba pokazala različito. Jedan bio pozitivan a drugi negativan. Na tom testu piše da THC ostaje u urinu do 14 dana, a znam pojedince kojima je urin pokazao THC u tragovima na pravom testiranju i nakon 20 i više dana. Pljuvanjem u čašu i tim glupostima nemoš niš postići. Najsigurnije je uzeti urin od nekog tko je čist, kad dođeš na testiranje malo ga podgrijati upaljačem i budeš negativan.
A npr za mesanje na urin moze da pokaze, ja se ispisem malo, i malo od spric stavim tudji urin, tako moze takodje da pokaze jel?
Jer ideja kako da zagrejem to upaljacem nemam, jer ipak ako dodje do to neko ce biti iza mene 100% :)
 
14.12.2012
39
9
8
31
MonsterSeed je napisao(la):
Prestani pusiti travu dok se ne osamostalis i ne sredis zivot. :)
Ja sam samo pitao, mozda licim kao da nisam se jos osamostalio i sredio zivot, ali nije tako :D
Pitam ovo jer me jako zanima, ocu i ja nesto vise da naucim :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
MonsterSeed je napisao(la):
Prestani pusiti travu dok se ne osamostalis i ne sredis zivot. :)

Hehe, pa Monster sunce ti tvoje :sun2: nemoš shvaćati ovakva pitanja da je riječ o nekome nesamostalnom koga starci tjeraju na testiranje pa stoje iza njega. Zakon je u većini država našeg brdovitog balkana takav da kad padneš sa vutrom u slučaju da ne dobiješ zatvorsku kaznu dobiješ propisanu mjeru odvikavanja od iste. I onda ideš fino u kliniku jednom u dva ili tri tjedna da piškiš u čašicu a u većini klinika ti medicinska sestra ili netko od osoblja stoji iza tebe dok pišaš u čašu. U Hr više ne dobivaš tu mjeru odvikavanja radi pljuge nego novčanu kaznu, a ta mjera vrijedi u većini država još pa vjerujem i njegovoj, tako da to nema veze sa samostalnošću jer se može dogoditi svakome. Kod nas sad takve mjere idu za posjedovanje većih količina, uzgoj (ukoliko se ne presudi zatvorska kazna), uvjetna sloboda (ukoliko si bio u zatvoru zbog nečeg vezano za travu) i slične stvari. Ja sam dva puta prolazio te stvari, prvi put sam šetao psa ulicom usred noći i klepili me sa pljugom, a drugi put kad su me pustili na uvjet. Prvi put sam se čistio aktivnim ugljenom i prolazio laganini, a drugi put 8 godina poslje sam prvo testiranje bio pozitivan al sam skužio da me nitko ne prati u WC pa sam sva naredna testiranja prošao bez beda s tuđom pišalinom :) .

STRELA019:
Nećeš postići ništa niti mješanjem jer je dovoljna jedna kap tvojeg urina u litri tuđeg i opet ćeš biti pozitivan. Kupi si umjetnu kitu za te stvari koja ima mali spremnik i staviš je u gaće i napunjenu tuđim urinom i samo se pomuzeš, mislim da sam vidio to na e-bayu, samo pazi da nije crna ako nisi crnac :vb_kez: , ili improviziraj sa nekom špricom. Ma sve se može kad se mora i hoće :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Uzmi od prijatelja urin, čist, ili svoj kad duže vremena ne pusis. Staviš u male gumijaste baloncice
I u zamrzivac, u neku PVC posudu. Kad ideš na test uzmes jedan baloncic sipas to u njihovu
Casu i miran si.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ali imaju i čaše koje mjeru temperaturu urina, zapravo kao na pivu "stella"(neznam jeli još) onaj indikator koji pokazuje kad je pivo hladno i tu je isto nešto tako samo reagira na toplo. Nitko zimi ne piša urin temperature 5 stupnjeva. Oprezno s hladnim urinom. A i fejk kite su provalili ali se toplo nadam da ti ga nitko još ne drži, bar ne muško hehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Nisam znao da ti neko stoji iznad glave dok pisas u posudu... Mislim,postoje likovi (ja ih znam nekoliko) koji jednostavno ne mogu pisati dok ih neko gleda. E sad,ne mogu da tvrdim,ali ipak...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
slika govori više od tisuću riječi :D pa ti kombiniraj,hehe
ovako pisalo tamo đe sam ja piš'o,hehe

e sad,može se i to srediti :)
onako,ko' fol slučajno mahneš bananom i pratiš medecinsku sestru...kad te pogleda, namigneš joj...postoji šansa da prođeš na testu :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Hehehe... pa da. A sta sa ovima sto navodno ne mogu dok ih neko gleda? Onda cekaju dok im ne pocne pucati besika hehehe...
:balls:
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Vidim, ima ovdje kandidata za ovo...
5117ihTYzTL._SL500_AA300_.jpg
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Jel ovo onaj fazon umjetne "banane" sto se pricalo ovdje negdje na forumu? :lol:
Prvi put vidim i cujem za taj fazon... A dobra je fora ako je to,to.
Btw da se ogradim,nisam medju kandidatima za ovakve stvari. Mislim, za testiranje i to. hehehe...
;)