The Union: The Business Behind Getting High

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Svaki put kad odgledam ovaj dokumentarac,sve sam tuzniji i sve ljuci.Ljut sam sto su ljudi tako glupi da su dozvoli mocnicima da ih vode bez ijednog pitanja,a tuzan jer polako pocinjem biti svestan,da smo sami krivi.Sami smo krivi zbog skorog propasta ovog sveta,sami smo krivi zbog naseg nazadovanja zadnjih godinja,sami smo krivi sto smo postali bolesni(mentualno).

Ali jedina stvar koja mi daje nadu je upravo ova biljka,i ne to zato sto volim da duvam,ili zato sto volim da growam,ili zato sto se nikad nisam slagao sa politikom svetskih mocnika...
Ne zbog toga...
Zadovoljan sam jer sad sa ovim svojim razmisljanjem i gledanjem na svet,mogu sa sigurnoscu da ustvrdim,da ce ova biljka da promeni svetski poredak...promenice uticaj mocnika u naftnoj industriji(tojest izbrisace ih sa svetkse scene) takodje ce izbaciti bolesnike hemiske industrije iz nasih zivota...i sto je najbitnije dace nam jedan lepsi pogled na svet;bez rata,bez mrznje,bez netrpeljivosti...


Marihuana je lek u svakom pogledu,a neuki ljudi nek nas i dalje pljuju,dok imaju tu mogucnost,koja ce vrlo brzo nestati...

Svako dobro vam zelim groweri i samo nastavite sa vasim dosadasnjim radom,jer bez njega sve ovo sto sam gore napisao nece biti moguce.Ali uz vas bolja buducnost nas ceka,neminovno...

Enjoy
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Nece jos dugo pocelo je svudan u svetu.

Budi se ljucka svest a dali se tvoja budi isto??????????????
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
DEDE je napisao(la):
Pozz

Nece jos dugo pocelo je svudan u svetu.

Budi se ljucka svest a dali se tvoja budi isto??????????????

Počeli lagano svuda po svijetu neredi! Šta se uništava? Bijedni kapital običnog čovjeka---ducancici, butige, aute itd! Kome će se jadni mali čovik obratiti za pomoć? Bankama! i ko od ovih nereda profitira pitam se ja!
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kakva svijest? ljudi nemaju sta za jest i gube dostojanstvo...sumnjam da se budi ikakva svijest,samo ljutnja i revolt..ilitiga drugim rijecima bespomocnost
 

Monk

Aktivan Član
26.09.2011
137
19
0
35
Najpotpuniji film ove tematike, sve te informacije vec znam jer sam pregledo pun kc filmova o vutri, legalizaciji, medicinskoj vutri, indutrisjkoj vutri itd. ali u ovom filmu je sve ukratko objasnjeno na jednom mjestu.

Svakako preporucujem gledanje uz dobar joks jer se onda bude emocije i bijes na nase vode.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
Huh dobro da sam pretrazio forum jel bi otvorio drugu temu :icon_mrgreen: evo nisam prije pogledao ovaj dokumentarac tek jucer..
Žalosno je sto su ljudi tako zadrti sto se tiče :maryjane::maryjane: . Kao što je vas mnogo napisali zašto se nebi pustio takav film na TV-u, da se ljudi obrazuju i da ne pričaju takve gluposti o vutri