Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
ti si ove godine svoj trud i muku naplatio sad ces da pocnes znjati.....sretno i daj opisi malo svaku posebno smok report onak kak znas zanima nas...poozdrav!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
čestitke!

što se tiče smoke reporta, mislim da će ti jack dati dosta inspiracije da nešto napišeš, to dolazi samo od sebe... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija and Big L

hotnspicy

Aktivan Član
22.07.2012
172
401
63
33
predobro, bas bi probao jacka pusit a i gajit..respekt

daj napisi kasnije info oko ulja kad bude gotovo ako ti nije problem :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.899
1.098
Trøndelag
evo da rezimiram ovogodisnji outdoor. ove godine sam imao 4 sorte od kojih mi se nekako najvise dopada ganesh po izgledu i po mirisu,a tu negdje je i think different. northern light je oborio sva moja ocekivanja,jako veliki prinos iako se radi o auto sorti,dok je think different podbacio sto se toga tice ali zato je to kompezirao kvalitetom. jack herer se pokazao kao pravi monstrum,jaka i izdrzljiva biljka,trening mu je sjeo izvrsno i moze primiti velike kolicine gnojiva,dok kod ganesh to nije slucaj, svaki put kada bi je pognojio pocelo bi joj se susiti lisce. evo fotke od posusene ganesh i s time bih zakljucio ovaj dnevnik,zahvaljujem se svima koji su pratli ovaj dnevnik,bilo mi je zadovoljstvo :cool44:





 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Odličan dnevnik od početka do kraja :respect: . Jel ti taj NL-auto bijaše od Royal Queen Seeds? Baš sam prije par mijeseci u potrazi za autosom koji puno daje naletio na njega pa naručio od RQS jer vele da daje oko 200 grama što je čista perverzija od autosa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.899
1.098
Trøndelag
Ganesh




evo da napisem par rijeci o ganesh,prvo bih napomenuo da je dosta zahvalna sorta za outdoor uzgoj,trazi minimalne uvijete i jako dobro
podnosi velike vrucine bez cestog zalijevanja.gnojit skoro da nije niti potrebno do sredine cvjetanja,tada moze dva gnojenja do kraja da dobije
energije i bolje napuni headove,primjetiti cete povecano zucenje lisca neka vas ne zabrinjava. sto se tice vlage i gusjenica to ne podnosi bas najbolje,ako kisa
pada par dana u nizu potrebno ju je cesce obici i dobro otresti vrhove od viska vlage inace ce otici pola biljke za cas kao kod mene.
svoju biljku nisam topirao i tu mislim da sam pogrijesio jer imam osjecaj da nije ispunila svoj puni potencijal koji je mogla,biljka je srednjeg rasta
cca 3m max sa dosta manjih vrhova osim glavnoga koji takoder nije nesto posebno velik ali su tvrdi i kompaktni te nevjerojatno masni i ljepljivi.
primjetio sam na par mjesta gdje je biljka bila napukla da je buknula duplo jace od netaknutih grana. tijekom cvjetanja osjeti se izuzetno jaka vocna mirisna nota koja savrseno mirise :)



smoke report: vrhovi su tvrdi i ljepljivi,gotovo ih je nemoguce izmrviti prstima koliko se lijepe :p, smotao sam jedan 100s joint bez duhana,
nakon sto sam popusio jedno pola dzoje poceo sam posustajati,osjetio sam val koji mi je udario po ocima i trnce u nogama. nakon nekog vremena
kao da me neko udario u potiljak i ukljucio u nesto,oko mene je sve
zracilo i cula su mi se pojacala na max,oko glave sam osjetio auru i lagani kes od uha do uha. moram priznati da vec dugo nisam zapalio
ovako kvlitetan i jak dim. miris je fantazija,podsjeca me na marelicu sa dodatkom cokolade za kuhanje. rad je jak i dugotrajan,gotovo me nije pustala 3h.

moja ocjena 8/10



Jack Herer





sto se tice jack herera i outdoora to je pun pogodak. ogromna bestija koja voli da se izivljavate na njoj sto se tice treninga i hranjena,podnosi
gotovo sve i usudio bih se reci da je neunistiva. tijekom growa sam zapinjao i lomio grane ali to joj nista nije smetalo,temperature je podnosila sa lakocom
i u razdoblju od 20 dana bez vode u najtoplijim danima nije pokazivala niti najmanje nedostatke,stovise rasla je potpuno normalno i kao kad sam zalijevao.
sto se tice treninga na biljci odlicno mu je sjeo toping i to ponovljen 4-5 puta,dobio sam ogroman grm.biljka je pocela cvjetati tamo 15.08 i oko 10.10 sam je
skinuo,mislim da je mogla komotno jos par dana da nije bilo kise,ali bolje vrabac u ruci nego golub na grani jel :)


smoke report: perverzija! kakvo peglanje pa to nisu istine :) (takoder pusen cisto,bez duhana) ovako se nisam ismijao ne pamtim od kad,dim je lagan
i ne grebe za grlo,lupa ravnomjerno po cijelom tijelu sa mozda malo vise naglasenim ocima kao i kod ganesh. prvih 40ak minuta nisam mogao
gotovo nista uraditi,a nakon toga sam se poce smijati kao budala. miris je nekako zemljast i pomalo vuce na ljuto.
odlicna pljuga za druzene i pricanje svakaojakvih gluposti,zabava zagarantirana! drzi dosta dugo i jako

moja ocjena 8.5/10


evo ako nekoga zanima kolicine dobivene po sortama da ne saljete pitanja u inbox
northern light auto je dala 235gr suhoga na jednoj biljci,druga propala u plijesni
think different cca 80gr po biljci,obe oko 160gr
jack herer je apsolutni winner,960gr suhog
ganesh je dala 300gr a jos toliko je propalo u plijesni


sa ovim bih zakljucio ovaj outdoor rekao bih dosta uspjesan,do neke druge price :vb_wave: :rasta1:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Svaka čast stari, ubio si s ovim growom, Jack je opet iznenadio i nekako mislim da je to "jedna od onih sorti", ja sam ga imao priliku pušiti (isto outdoor) i mogu potvrditi ovo što si napisao.

Skoro 2kg suvog, miran si do iduće berbe amigo, samo pametno to sad uskladišti da ne propadne (možda u one vreće za usisavač).
Ma šta trabunjam, vidim da znas znanje i to je to.

Jos jednom, SVAKA ČAST!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.