Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.392
27.916
1.098
Trøndelag
metalmaniac je napisao(la):
trebat će ti minimalno 5 sati po biljci ako želiš kvalitetno i lijepo otrimati, i to ako računaš da rade dva para ruku... :)
tako nekako,ja sam racunao cijelo popodne za jednu biljku jer ih necu skidati u isto vrijeme,ganesh ce sigurno ostati tjedan duze od jack-a :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.392
27.916
1.098
Trøndelag
evo nakon 6 mjeseci truda i rada dosao je na red i zadnji update prije harvesta. kisa je padala dva-tri dana pa sam isao otresti vrhove da nisu vlazni i provjeriti da nema plijesni.
na jack hereru sam nasao samo jedan mali vrhic na kojem ima plijesni a na ganesh niti jedan tako da sam happy s obzirom da mi je prosle godine dosta
zadavala muke i brige. jack herer planiram drzati jos 10 dana a ganesh ce ostati tjedan duze ako dozvoli vrijeme. topovi na jack-u su velicine pivske boce i gotovo su svi identicni,tvrdi i puni trihoma,rekao bih moja najbolja uzgojena biljka do sad. na ganesh je glavna cola velika a ostali su duguljasti i idu preko cijele grane,na njoj se vidi da jos nije gotova jer joj vrhovi nisu puni do kraja. evo fotki pa uzivajte :)
ps moram pohvaliti miris od ganesh,pravo vocno osvjezenje u ove tmurne dane.

jack herer







ganesh






njih dvije



 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.392
27.916
1.098
Trøndelag
hvala svima :)

@weedic cvjeta 6 tjedana jos dva ako izdrzi pjevat cu borbene. kisa pada svaki dan tako da nema smisla,sve ce istrunut
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka
23.02.2008
1.048
1.455
188
peti element je napisao(la):
hvala svima :)

@weedic cvjeta 6 tjedana jos dva ako izdrzi pjevat cu borbene. kisa pada svaki dan tako da nema smisla,sve ce istrunut
meni udovica cvetala 2 meseca pa mi iskusniji rekli da je prerano skinunto imala 20-30 posto
braon trihoma al ja imam vise istih biljaka pa nijhe problem ako neka ide ranije a ti imas
jednu pa ne bi bilo dobro ranije obrati. Po meni minimum do 20/10.

sto se tice vlage, tresi ih posle kise ako mozes i nece istrunuti, jos ako vetar duva onda si na konju
a sunca ce jos biti ovog meseca a i ove gidne bogami ako ne lazu meteorolozi...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.392
27.916
1.098
Trøndelag
WeeDiC je napisao(la):
meni udovica cvetala 2 meseca pa mi iskusniji rekli da je prerano skinunto imala 20-30 posto
braon trihoma al ja imam vise istih biljaka pa nijhe problem ako neka ide ranije a ti imas
jednu pa ne bi bilo dobro ranije obrati. Po meni minimum do 20/10.

sto se tice vlage, tresi ih posle kise ako mozes i nece istrunuti, jos ako vetar duva onda si na konju
a sunca ce jos biti ovog meseca a i ove gidne bogami ako ne lazu meteorolozi...
drzat cu ih dokle dozvoli vrijeme, kod mene najavljuju do 14 suho (mada im ne vjerujem nista) a poslije opet kisurina tako da ce biti gusto. sto se tice kise ne mogu non stop ici kod njih da ih tresem,jbg imam dosta obaveza pa kad stignem odem.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.392
27.916
1.098
Trøndelag
jacky brown is down :)
nakon 10h trimanja (2 para ruku) evo i rezultata, jack je dao 4400gr mokroga,ganesh ostaje jos 10ak dana ,nadam se da ce me nesto docekati posto su gusjenice opasno navalile,evo fotosa



smoke report necu pisati posto mi ne ide nesto najbolje,jos ubacim slike od harvesta ganesh i to je to od mene :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.