Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
kupio sam ovaj prasak,ne pise da li se moze otapati u vodi pa zatim spricati po biljkama,da li ima tko iskustva sa tim?
jedino je ovo bilo kod mene za uzeti protiv nametnika.

 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
jako ljepo izgledaju,ja bi probl.pokušao riješiti koprivom vrijedi pokušati a mislim da ima za kupit ljepljive trake koje se koriste u vočnjacima,mreža-hm hm jedino ako imaš problema sa atmosv.padalinama---tuća??sve u svemu ok,imaš pozd. :joint2: :dada
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
hvala ti, probao sam sa koprivom ali nula bodova,jebe me kisa ko budalu,odem pospricam pa za pola sata padne i kao da nisam nista napravio. meni treba nesto sto ce trajati barem tjedan dana da ne moram svako malo visit na sajtu,a to cini mi se da cu tesko naci. da barem izdrze jos ovaj tjedan jer su od iducega najavili napokon prestanak kise i pocetak ljepoga vremena pa onda kad ih naspricam ce trajati,dok je ovako nema smisla.
leda je bilo 3 puta do sad,zadnji put je tukao 5 min ali ne fali im niti jedan list,vise me muce insekti,zapravo ne muce me ali mi je ruzno za vidit onako izbuseno lisce
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
peti element je napisao(la):
kupio sam ovaj prasak,ne pise da li se moze otapati u vodi pa zatim spricati po biljkama,da li ima tko iskustva sa tim?
jedino je ovo bilo kod mene za uzeti protiv nametnika.


Može se otopiti u vodi, negdje u omjeru pola velike žlice pitroida na litru vode. Samo ubaciš u vodu i mješaj. Nemoj samo špricati s tim biljke u cvatu jer je to otrov bez obzira što piše da nije štetan za ljude.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ako se borite sa skakavcima nikakvo bio sredstvo vam neće pomoći, bilo ono iz kućne radinosti ili kupovno. Neznam kako drugi nametnici reagiraju na to od koprive ali za skakavce nula bodova.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
nema skakavaca,samo male crne bube cca 2-3mm kao ova sto sam je zaokurzio na slici
svaki put kad dodem,ima ih barem 20kom na svakoj biljci, jednu su izresetali posteno ali ne zaostaje za drugima, vidit ce se na sljedem updejtu.
poslije prvog spricanja koprivom nije ih bilo 2-3 dana dok nije pala kisa,poslije toga su se opet vratile
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
trebo si zastitnu mrezicu stavit i nebi usli nikakvi insekti osim onih koji idu iz zemlje
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
mrcina z otoka je napisao(la):
e vidis kod mene ih nema,samo skakavčad..a valjda nece vrhove dirat:)
ako ne bude lisca nece biti ni vrhova tako da to treba srezati u startu. srecom pa tih vragova nema kod mene,mislim da bi skrenuo.
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
mislim na onu sitnu koja se inace stavlja na zastitu od sunca uglavnom da zivotinje male nemogu proc i zderat......
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
day 49.


danas je lijepo vrijeme pa sam to iskoristo da ih pospricam sa neo-pitroidom,razmutio sam malu zlicu za kavu u 3deci vode i sa tim pospricao. posto sam dosao iskoristio sam da i jack herer jos jednom topiram, topirao sam mu svaki vrh (obiljezeno na slici). ganes nisam jos, pustiti cu nek jos malo naraste pa cu je onda capnuti. think different cvjeta cca 25 dana a NL mozda 20,ali neka bude 15 sto je sigurnije. evo slika










 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
lijepe biljke,fino napreduju,tek sad će ti buknuti kad se proljepša vrijeme.
vidim da planiraš topirati ganeshe...ja bih ti savjetovao da ipak jednu capneš,a drugu ostaviš tako kako je,jer sam primjetio da je moja supercropana u solidnom zaostatku od ove koju nisam oštetio.a i regular je sjeme,ko zna kako će ti reagirati na stres.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.430
28.217
1.098
Trøndelag
hvala marihuana,ove nl ce razvaliti,ova manja sad ima 80cm a veca 90cm a tek pocele cvjetati,racunam da ce do kraja biti preko 120cm pogotovo sad kad ugrije,rasti ce ko blesave.
da planiram topirati,sta mislis da im nece pasati?
nisam citao info na mandali,pogledati cu danas,ali mislim da im ne bi trebalo smetati vani posto imau dugu vegetaciju za razliku on indoora

ovako izgledaju iz outa,nisu topirane nasao na icmagu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo šta kažu općenito na Mandali za njihove sorte i topiranje:


Should I top or prune my plants?

Our strains are bred for high yields and firm stems and branches. It is therefore not necessary to prune the plants in order to get satisfying yields or strong growth. If you want to give them a longer vegetative cycle for extra yields, control height for some reason, or require numerous shoots for cuttings you certainly have the option to prune any of the Mandala strains. The plants grow bushy with quality branches and heavy colas when pruned or topped.


e sad,vjerovatno,tj.sigurno će se bolje oporaviti vani,ja sam smetnuo s uma da im je vegetacija puno duža od indoora. bio sam našao negdje na nekom forumu je bio topic o ganeshi,i spominjali su topiranje,al se ne mogu sjetiti šta su rekli,znam samo da je netko bio napisao da je supercrop loša ideja i da ga baš ne podnose.ako naletim negdje na topic stavit ću link.

evo na icmagu je:
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=145684&page=2
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
prvi put čujem da se s neopitroidom šprica, to koliko ja znam koristim za mrave, djeluje tako da oni to pokupe i odnesu u jazbinu i tamo svi pocrkaju , a ovo kad špricaš nemam pojma, a i te velike bube su sigurno optornije.

Bolje bi bilo da si tog praha oko zemlje u krug oko marice posuo, pa kad te bube krenu da će gore da pokupe taj prah.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.