Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
hvala jack, dobro je da nije bilo vise stete,i kod mene je perinjao led 3-4 puta ali srecom sve je citavo i na mjestu :)
negdje sam i procitao da si nekome dao savjet za neo pa sam i ja sebi uzeo,ma milina nema vise nista na njima :)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
day 54.

cvjetanje: Think Different 30. dan , Northern Light 20. dan

evo napokon se pojavilo sunce :sun2: samo neka grije i przi :)
biljoze pognojene, Northern Light dobile 3x doza valentina za vege,ovo im je zadnja od iduceg puta prelaze i one na gnojivo za cvjetanje, Think Different dobio duplu dozu hesi bloom,a za dva gnojenja mozda krenem i sa phosphurus +, jack je dobio 3x doza vege gnojiva,eno ga rasirio se kao đubar u proljece haha,ima metar preko leda :D a lisce je ogromno,jedan list ima 30x30cm .ganeshice dobile svaka po 2-3 deci sto je ostalo od zalijevanja jack-a. Northern Lajtice razvaljuju,evo presle su metar obe :)
mislim da sam se rijesio buba,nisam ih primjetio naliscu,ako se slucajno pojave opet cu pospricati i to je to.

evo fotki










 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
odlicne su vidi se dobra priprema basce, al ja im nebi dao da odu toliko u visinu malo bi ih povezao ili napravio LST al sad je gotovo dobro su se udebljale.......ma kod mene bi to bio problem zato sto sam mali rastom pa bi jos i lojtru morao nosit na sajt..............hahahaa!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad vidim ovakve outdorove podje mi voda na usta, bice jos bolje posto
ce sunce da zagreje sad, bice ovde hedova velikih :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
@ grga sto se mene tice dabogda bile 3m :) btw lst i tegla mi nekako nemaju smisla u outu,ali to je samo moje misljenje

@ sharplaninac hvala ti :) ,jesu jesu i to pravo se otele kolntroli hehe,sad kad ugrije i kad ih podigne doping sa kojim sam ih zalio ima da podivljaju

@ weedic hvala drug,zelim ti jednog dana i bolji vrt od ovoga ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
day 60.

cvjetanje: Think Different 36.dan Northern Light 26. dan


evo mali upadate,danas sam ih posteno zalio,svakoj cca 5L vode jer je vrucina za popiz... :)
Northern light je trenutno na 140cm,jack herer cca 120cm evo i ganesh je krenuo kako treba, posto nemam vise nista pametno za reci evo slike pa gledajte :D



NL#1 NL#2 Jack Herer



TD#1 TD#2 Ganesh#1 Ganesh#2

 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
day 65.


cvjetanje: Think Different 41. dan Northern Light 31. dan

Taman sam danas planirao zaliti ali me kisa pretekla i zahvaljujem joj na tome, padala je cijelu noc i to dosta obilno,sad kad je sve natopljeno idemo dalje za iste pare :)
Na jednoj ganeshici se pojavio preflower (zaokruzen na slici) tako da je mojih 50% proslo za sada, ona druga moze biti i marsijanac sto se mene tice :D mada mi lici na mudonju ali i to ce se uskoro saznati. Za sada fino gone i na nekih 70cm su. Ne hranim ih jos i samo su na cistoj vodi,tu i tamo im malo dam po deci dva svakoj ali ne cesto jer sam primjetio da sam joj spalio dva lista tako da sam odustao od gnojidbe za sada. Jack herer doslovno divlja,svaki put kad dodem imam osjecaj da se poduplao,mogu misliti sto ce biti do jeseni,toliko za sada evo fotosa









 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
odlično,drago mi je da ti je barem jedna ganeshica ženska,nemoj ih uopće gnojiti dok ne procvjetaju skroz...ostatak biljaka također za svaku pohvalu... ;)
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
hvala marihuana :)
necu ih gnojiti jer vidim da ne prihvacaju gnojivo,nisam ih topirao,ostaviti cu ih ovako.
na drugoj slici mozes vidjeti na listu kako je spaljena,a jos sam skinuo 4-5 totalno spaljenih listova iako nije bila jako pognojena. ona mrsava je zenska,na ovoj grmastoj jos nema nista ni muda ni preflowera samo izbija novo lisce izmedu internoda
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da,moguće je da će onda biti muška ova druga,pošto mužjacima treba malo više da pokažu spol,a možda se samo nećka. :) meni su ove dvije isto različiti fenotipi bili u početku,sad baš i ne primjetim neku razliku,al dobro,ja sam lst radio pa je i to utjecalo na izgled biljki.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
ma kako god da bude,bitno je da je barem jedna zenka da je mogu probati a sve ostalo je manje vazno :)
ako mi bude pasala iduce godine ce ici ponovno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.432
28.229
1.098
Trøndelag
Day 70.


cvjetanje: Think Different 46. dan Northern Light 36. dan


jucer sam pognojio biljke,jack herer dobio 5x doza valentina, think differend i northern light svaka po 15ml hesi blooma i 15ml hesi phosphorusa,gansesh solo voda. jutros se i kisa ispadala tako da sad opet ne moram ici zalijevati. najjaca biljka u vrtu je jack herer,on je glavna zvijezda sa svojih 160cm visine i sigurno 130cm sirine :) ali sto se tice mirisa tu think different nema konkurencije,mislim da ni oni sto rade parfeme ne bi bolje smiksali :)
think different planiram pustiti minimalno jos 14 dana da to bude to,a northern light ce trebati malo vise cca 70ak dana cvjetanja,jedna biljka je dosta jaca od one druge sto se tice velicine vrhova,ali zato je ta druga monstrum cca 150cm visoka. evo slika


jack herer



Northern Light








Think Different






Ganesh & grupna

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.