Think Different, Northern Light auto, Jack Herer, Ganesh [out '13]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
odlično i ja sam pronasao plejs al ***** ga brdo velik treba se popet stari konj gore, morat ću unajmit nekog crnca ili bolje crnkinju da me odnese gore..... hehehe ,
sretno pratim...
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
:wave:

day 12.

danas sam ih prvi put obisao i zalio od presadivanja,presadio sam ih odmah kad su dobile prve listove.

biljcice



jednu sam zaboravio uslikati :) velicinom su sve iste ima jedna veca ostale su jednake (drugi put napisem koja je koja jer nisam pratio redosljed fotki)

site



danas stigle prinove,dvije sjemenke ganesh-a

 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
@marihuana da biti ce to najs kad zazeleni :) i mogu ti reci da sam sretniji sto sam posadio ganesh nego sve ovo ostalo :p

@pocetnicki hvala lega,zadovoljsvo je moje da mogu bez straha pokazati sto raste u mom vrtu :) sajt je sad dobar ali me iscrpio i to dobrano,srecom bile su vecinom kupine i koprive pa sam to lako procistio i pocupao korijenje,tocno se vidi do kud je bio proslogodisnji sajt (trokut td i dvije gn)

 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
hahaah, znam de ti je sajt cekam dok malo poraste pa da dojdem u berbu................xD:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
day 18.


Kisa i sunce se izmjenjuju ovih dana i to cak u dobrome odnosu,ne pada cijelo vrijeme. Prije dva dana je bila tuca,srecom nije nista
ostetila i sve je proslo ok. Jucer su i ganeshice izasle iz zemlje,trenutno su na terasi pa za koji dan ce im se i 'one' (nadam se :) ) pridruziti na sajtu

NL 1.



NL 2.





TD 1.




TD 2.




JH

 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
malo mikrobioloskog djubriva folijarno bi im prijalo a i tebi olaksalo posao,slavol se pokazo super na forumu a imas paletu slicnih proizvoda,sa uzivanjem pratim i divim se sajtu i okolini i strejnovima i navijam da bude prava godina i oboris sve rekorde sa TD.
kad planiras prvi toping?mozda ne bi bilo lose tad da ih tretiras slavolom zbog stresa,bas sam zapeo hahahaha meni se pokazao super i u povrtarstvu i u proizvodnji rasada pa zato.....nemoj zameriti.
poz od zloG



P.S.
znam da planiras samo JH SECI,PRATIM NA CASU :read:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
zli.azra je napisao(la):
malo mikrobioloskog djubriva folijarno bi im prijalo a i tebi olaksalo posao,slavol se pokazo super na forumu a imas paletu slicnih proizvoda,sa uzivanjem pratim i divim se sajtu i okolini i strejnovima i navijam da bude prava godina i oboris sve rekorde sa TD.
kad planiras prvi toping?mozda ne bi bilo lose tad da ih tretiras slavolom zbog stresa,bas sam zapeo hahahaha meni se pokazao super i u povrtarstvu i u proizvodnji rasada pa zato.....nemoj zameriti.
poz od zloG



P.S.
znam da planiras samo JH SECI,PRATIM NA CASU :read:

Toping ce ici za desetak dana kad navrsi mj dana vege (JH) a poslije cu jos jednom mozda i dva puta,ima da ga oblikujem kao zivicu :D Nemam gdje kupiti slavol,za gnojenje sam uzeo hesi. Planiram ih pognojiti za desetak dana,u terra magmi su pa mislim da im do tada nista nece trebati,a ako bude dobiti ce pola doze gnojiva za vege.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
e brate lepo je ovo samo guraj.

i ja uzeo automatice kalasnjicova fem bacio napolje 20.04 i lepo teraju,a ne kontam kad oni pocinju cvetanje i jel mogu da ih topiram ili da nediram poima nemam sta mislite.

nisam hteo dnevnik smara me na kraju cu nabacati slike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: beštija

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
not smoke je napisao(la):
e brate lepo je ovo samo guraj.

i ja uzeo automatice kalasnjicova fem bacio napolje 20.04 i lepo teraju,a ne kontam kad oni pocinju cvetanje i jel mogu da ih topiram ili da nediram poima nemam sta mislite.

nisam hteo dnevnik smara me na kraju cu nabacati slike.
mislim da im treba oko mjesec dana da procvjetaju jer rastu sporije nego pod lampom (tu mislim na 18h ili 20h svjetla), a sto se tice topinga to ne bih znao,ja svoje ne planiram topirati,a koliko sam pratio na autoflower forumu nema neke velike razlike u krajnjem rezultatu,cak se dogodi i deficit,znaci ne da ni ono ocekivano.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: not smoke

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
day 23.

Danas sam isao presaditi mandale inace ne bi isao na sajt jer nemam potrebe,vremenski uslovi me sluze jako dobro. Iduci obilazak planiram za 7 dana kada ce dobiti i prvu dozu gnojiva,za sada mi se cine ok,jedan think je procvjetao a i drugi se nazire,nl nece sigurno jos par dana. Napravio sam toping na jack hereru pa kad malo poraste ponoviti cu opet,evo fotki

NL 1.




NL 2.




Jack Herer




TD 1.




TD 2.




Ganesh

 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.926
1.098
Trøndelag
ganja_farmer je napisao(la):
lijepo napreduju unatoč ovim rupama u lišću. :p
trenutno tome ne mogu nista,morao bi visit na sajtu i spricati koprivom svako malo jer ne prode dan da kisa bar ne padne na 5 min
jos 2-3 internode i one ce se oteti skroz,onda me vise nece nista brinut :)

evo i ganeshice su zapocele svoju pricu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.