Totalna suša!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.07.2006
0
3
0
ahaaa videces jos malo kako ces zapevati u Hrvatsku kad se oformi nova jedinica za narkotike koja moze da ti upadne kuci i digne biljke ako imas + zatvor ni mama i tata ne pomazu.

Druga stvar ovde ima mnogo jebivetara a u Srbiji vam stize novi zakon koji vas nece bas obradovati mnogo jer tamo pisu neki brojevi neznam sta je nesto od 2 do 12 godina :p isto pise nesto tipaa bez obzira na licnu primenu ovo ono ;)

Aj caoo zelenko :p ja prelazim na staru dobru LOZU ;)ipak je dobro ovo ispalo taman sam se skinuo sa vutre
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
matori loza? auuuu ne ti dobro , razmisli malo....jeste zakon kakav takav je ali onda ne gajis u kuci vec u dobrom shteku...ali da ti upadne murija na gajbu? matori morash bash da im budesh sumnjiv za neko trostruko ubistvo..:) shalu na stranu ali mislim da gresis, zamisli sve one mamurluke, mucnine, povracanja , nervozu ,lose raspolozenje posle koicina loze ili ako si pusio 3-6 puta nedeljno zamisli da si pijan toliko dugo...jetra pa pa!!!!a i mozak cao! pa pre bi lezao 6 meseci a da zivim 15 godina duze :)