Trebam pomoć oko svega

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.12.2015
8
0
3
31
Pozdrav svima.ako pisem na krivom mjestu nemojte zamjerit ne snalazim se bas po foruma.
Zelio bih da mi pomognete oko vise stvari dok jos uvjek nije kasno.
Imam box velicine 2*2*2
Sad me zanima tocno sta od opreme da uzmem koju jacinu svjetala te me zanima prema nekim vasim iskustvima koje sjemenke autoflowera da uzmem(koju sortu)
I ako bi mi neko mogao napisati uvjete za IDEALAN RAST BILJKE(zaljevanje,temperatura,vlaznost,ph,koja gnjojiva i u kojoj fazi te na koji nacin dodavati i kada i kako ih isprati radi boljeg okusa,prvi put mi je pa me sve zanima,od posuda ventilacije svjetala pa do kraja
Box je 2*2*2 -napravljen
I dali ima veze sta je u boxu temperatura oko 25,26c bez lampa ali i ventilacije trenutno(u zavrsnoj fazi je izradete)kako naj lakse odrzavat temp i vlagu kad su svjece ugasene i sta onda radit sa ventilaciom dali i nju gasiti ili da radi 0-24,koliko biljaka mogu staviti u taj box,i dali da uz zarulju sa prigusnicom od 600w ili 1000w koristim i stedne zarulje(4,5kom).
Hvala;)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
E, da si ovo vrijeme, čitao forum to barem 10 puta piše. Ti bi hteo sve na tacni samo za tebe. Ne ide tako. Pročitaj pravilnik ovo ide na yard.:)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
https://www.vutra.org/threads/amaterski-vodic-za-indoor-uzgoj.1365/
https://www.vutra.org/threads/svjetla-za-uzgoj-tipovi-i-intenzitet.9121/
muni nažalost,ti si neznam koji član po redu koji postavlja ista pitanja ... kako krenuti :)
Znam da je to 'svemirski brod' kad se odlučiš prvi puta za uzgoj ... ali je ustvari obični 'bicikl' .
Tako da,pročitaj prvo pravilnik foruma gdje je fino opisano kako upotrebljavati forum a onda se baci na čitanje postova iz ova 2 linka.Pa kad pohvataš konce,nabavi si opremu,složi,testiraj i stavljaj na klijanje.
Šta god da uzmeš od sjemenja,bilo da su automatici ili fotoperiodne ... ne možeš pogriješiti ako se držiš pravila uzgajanja.
 
04.12.2015
8
0
3
31
https://www.vutra.org/threads/amaterski-vodic-za-indoor-uzgoj.1365/
https://www.vutra.org/threads/svjetla-za-uzgoj-tipovi-i-intenzitet.9121/
muni nažalost,ti si neznam koji član po redu koji postavlja ista pitanja ... kako krenuti :)
Znam da je to 'svemirski brod' kad se odlučiš prvi puta za uzgoj ... ali je ustvari obični 'bicikl' .
Tako da,pročitaj prvo pravilnik foruma gdje je fino opisano kako upotrebljavati forum a onda se baci na čitanje postova iz ova 2 linka.Pa kad pohvataš konce,nabavi si opremu,složi,testiraj i stavljaj na klijanje.
Šta god da uzmeš od sjemenja,bilo da su automatici ili fotoperiodne ... ne možeš pogriješiti ako se držiš pravila uzgajanja.
Onda ste tribalo napravit temu za pvakve poput mene i sve nam odjednom lijepo objasnit,taman koliko ste napisali do sad sve ste mi mogli objasnit:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
nemamo pametnija posla neg praviti temu za takve kao sto si ti. sve je lepo objasnjeno na forumu sa jasnim nazivima tema, treba samo citati i koristiti pretragu sto je verovatno tebi komplikovano pa bi da ti se sve al odjednom lepo objasni. tako ces sutra hteti i da ti biljka za dva dana budu za branje. cemu zurba, ajd laganini citaj prvo i informisi se, nauci nesto pa spreman kreni sa growom. na brzinu i odjednom se nista ne radi kad se uzgaja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Dali su ti ljudi linkove i izašli ti maksimalno u susret. Hoćeš li još da uzgojimo za tebe?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:spliff:
aj' da ja ovo lipo zaključam
što znači; baci se malo na čitanje jer sve je napisano na forumu
svaki dnevnik na početku ima specifikacije growa a samim time sve što tebe zanima ;)
udri po slovima i nepitaj više ništa dok ne kreneš sa klijanjem
ili si odaberi nekog od mentora pa kad počmeš da klijaš ... javi se nekom od njih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.